💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Hiçbir şey görünmedi ama yine de önlem amaçlı devam ediyoruz iğneye. 1.5 aydır kalçadan iğne oluyorum, artık canım çok yanmaya başladı. Canım da hiç tatlı değildir ama bugün enjektöre kan gelmiş şişliklerden dolayı. Umarım cuma gününden sonra gerek kalmaz iğneye, fitiller yeterli oluyormuş zaten.
Cuma günü hayırlı haberler alırsın canım insAllah 🌸

Maşallah canım çok çok iyi 🧿 Ben suyu günde iki bardak anca içiyorum. İdrarım aşırı kokulu çıkmaya başladı. Sağlık ocağına kan vermiştim orda da kandaki protein yüksek çıkmış. Susuzluktan olurmuş. Bir an önce su içmem lazım ama içince kusuyorum. Sürekli bulanıyor midem. Tetikleyici olmadan da bulanıyor. Neyse bakalım idare edicem bi şekilde.
Abla bende 2 bardak bile yok doktorunla görüş ciddi diyorum hepiniz için bi serum yiyin hem sıvı kaybını dengeler hem vitamin takviyesi

Hahahah gerçekten mi ya, rahatladım yalnız değilim demek. Birkaç arkadaş daha yaşıyormuş. Devamlı olmuyor ama akşamları vuruyor tuvalete gitmeye korkuyorum
Şey gibi acil tualet ihtiyacın gelir ve koşmak zorunda kalırsın gibi benim 😅 tabi tam anlamadım ama kist ağrı yapmaya başlamış olabilir de 2 hafta bidaha gidicem bende

Hiçbir sıkıntı yok, çok normal bu tam kanama değil zaten lekelenme gibi dedi. Vajinal ultrasonla baktı hiçbir şey görmedi, tehlikeli bir durum yok ama yine de önlem amaçlı olduğunu söyledi. İlk kez kalp atışını da duymuş olduk bu vesileyle
Gümbür gümbür duyarsın insAllah bu sefer kalp atışını 🌸beni yine alttan muane etti Salı günü karından görünmüyor acaba normal mi 🤷🏻‍♀️

Maşallah canım çok çok iyi 🧿 Ben suyu günde iki bardak anca içiyorum. İdrarım aşırı kokulu çıkmaya başladı. Sağlık ocağına kan vermiştim orda da kandaki protein yüksek çıkmış. Susuzluktan olurmuş. Bir an önce su içmem lazım ama içince kusuyorum. Sürekli bulanıyor midem. Tetikleyici olmadan da bulanıyor. Neyse bakalım idare edicem bi şekilde.
Suya seker karistir ic boylece o kadar mideni bulandirmaz. Serum gibi dusun . Ha yine kusarsan birakirsin . Ama bana iyi geliyo .

Gümbür gümbür duyarsın insAllah bu sefer kalp atışını 🌸beni yine alttan muane etti Salı günü karından görünmüyor acaba normal mi 🤷🏻‍♀️
Bu kacinci kalp atisi ilk mi ? Ilkinden sonra genelde karina geciyorlar yani brnimki oyle oldu . Artik duyduk bundan sonra karindan bakicaz dedi🤗

Bu kacinci kalp atisi ilk mi ? Ilkinden sonra genelde karina geciyorlar yani brnimki oyle oldu . Artik duyduk bundan sonra karindan bakicaz dedi🤗
5+6 tıda yolk ve kalp atımı aldım elhamdurillah 7+3 de gittim yine karnımdan göremedi yine altttan muamele etti ben doğum yapalı 1.5 sene geçti bide çok kilo almıştım göbeğim mi yağlı kaldı anlamadım 😅

5+6 tıda yolk ve kalp atımı aldım elhamdurillah 7+3 de gittim yine karnımdan göremedi yine altttan muamele etti ben doğum yapalı 1.5 sene geçti bide çok kilo almıştım göbeğim mi yağlı kaldı anlamadım 😅
:)) belki olabilir ama bi sonrakinde karindan gorunur bence. Acaba su icip mi gitmek gerek. Ben asiri zayifim oyuzden hemen gorebildik benimkide fazla ama cunku cok bisey yiyemedigimden 1.5 kilo vermisim hosuma gitmiyor bu durum:KK43:

Olur tabi merak etme 🥰
Adet sancısı gibi sancılarım var mı? Ya da 6.haftada falan oldu mu edacım?
Olmuştu canım. 5. Haftada işe gidiyordum, iş yerinden çıkınca ağrıyordu. Yorgunluğa bağlıyordum. O haftalarda oluyor canım. Ara ara girip çıkıyordu ağrı. Hep olmuyordu. Şuan evdeyım hiç kasık ağrım kalmadı.

Abla bende 2 bardak bile yok doktorunla görüş ciddi diyorum hepiniz için bi serum yiyin hem sıvı kaybını dengeler hem vitamin takviyesi
Doktor'un zaten kötü olursan git taktır dedi kuzum da ben gitmiyorum. Sanki son çare gibi geliyor bana serum. Evdeyım de zaten. Bir şekilde yolunu bulurum diye düşünüyorum. Bir anım bir anıma uymuyor. Bazen iyi gibiyim bazen çok kötü oluyorum. Bi de sanırım hastane ortamına girmek istemiyorum
Suya seker karistir ic boylece o kadar mideni bulandirmaz. Serum gibi dusun . Ha yine kusarsan birakirsin . Ama bana iyi geliyo .
Tamam canım deneyeyim bakalım. Meyve suyu falan içiyorum. Bazen bulandırıyor bazen bulandırmıyor.

Kızlar selam, herkes iyidir umarım 🙏🏻 bişey soracağım kahve içiyormusunuz. Filtre kahve yada türk kahvesi. Ben bugün 1 bardak kafeyinsiz filtre kahve içtimde sizlerede bi sormka istedim.

Kızlar selam, herkes iyidir umarım 🙏🏻 bişey soracağım kahve içiyormusunuz. Filtre kahve yada türk kahvesi. Ben bugün 1 bardak kafeyinsiz filtre kahve içtimde sizlerede bi sormka istedim.
Valla ben kahvesiz duramam gunde 2 bardak turk kahvesi iciyorum arada nescafe dr yapilacaklar listesinde icme demisti ama ne yapim dayanamiyorum sigarada iciyorum ilk azalttım ama 12 gunden sonra eski tempoma döndüm Allah affetsin ama sigarayida kahveyide bırakamıyorum

Ben bugun 6 oldum tam daha dr yede gitmedim pazartesi gitcem benimkisi 15 gün sonra gel demisti bende kan ve idrarla takip ediyorum ama saglik ocagı dr artık yapmiycam kan tahlili dedi 😁😁😁😁

Olmuştu canım. 5. Haftada işe gidiyordum, iş yerinden çıkınca ağrıyordu. Yorgunluğa bağlıyordum. O haftalarda oluyor canım. Ara ara girip çıkıyordu ağrı. Hep olmuyordu. Şuan evdeyım hiç kasık ağrım kalmadı.
Bende de devamlı olmuyor, genelde akşamları oluyor. Teşekkür ederim ❤️ kaç haftalıksın şu anda

Helloo, ben her gün kahve içmiyorum ama genellikle içiyorum. Doktor günde iki bardağı geçme demişti, onu aşmıyorum.

X