Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    63
KIIIZZZLLAAARRRR KALKIINN ÇABUUKK. Arkadaşlar benimde bir kızım oluyor. Geçen haftaki doktorumda kız gibi demişti, bugün de başka doktorum evet kız dedi. Burdan dönmez umarım 13+1im. Çok duygusalım heyecanlı. Allahım isteyen dua eden bekleyen kim varsa bu duyguyu nasip etsin inşallah. Sağlıklı eli ayağı tam hayırlı evlatlarımız olur inşallah Allahım. Çok sevinçliyim 2li tarama sonucuma da temiz dedi, yine de buraya iletiyorum sizde belki yorum yapmak istersiniz bilemiyorum heyecanlıyım. Allahım kötü insanlardan ve kötü enerjiden bizleri ve bebeklerimizi korusun 🙏🏻🍀🐣💞🧿

Eklentiler

• IMG_1286.jpeg
    IMG_1286.jpeg
    117,3 KB · Görüntüleme: 65
KIIIZZZLLAAARRRR KALKIINN ÇABUUKK. Arkadaşlar benimde bir kızım oluyor. Geçen haftaki doktorumda kız gibi demişti, bugün de başka doktorum evet kız dedi. Burdan dönmez umarım 13+1im. Çok duygusalım heyecanlı. Allahım isteyen dua eden bekleyen kim varsa bu duyguyu nasip etsin inşallah. Sağlıklı eli ayağı tam hayırlı evlatlarımız olur inşallah Allahım. Çok sevinçliyim 2li tarama sonucuma da temiz dedi, yine de buraya iletiyorum sizde belki yorum yapmak istersiniz bilemiyorum heyecanlıyım. Allahım kötü insanlardan ve kötü enerjiden bizleri ve bebeklerimizi korusun 🙏🏻🍀🐣💞🧿
Aaaaaaa cok sevindim canm ama bende sana kız demiştm sanki aklmda öyle kalmış kızzz bana da 13 te kız dedi doktor inşallah değişmez bende çok mutluyum çünkü:)).
Aminn amin sağlıkla alalım inşallah

Aaaaaaa cok sevindim canm ama bende sana kız demiştm sanki aklmda öyle kalmış kızzz bana da 13 te kız dedi doktor inşallah değişmez bende çok mutluyum çünkü:)).
Aminn amin sağlıkla alalım inşallah
Evet evet söylemiştin. İnşallah değişmez ya çok heveslendim ::))))

ÖylQUOTE="Eslem Huma, post: 77345796, member: 1029187"]
Benim plesanta rahimin ön duvarına tutunmuş canım ondan dolayı daha geç olabilirmişte plesanta arada yastık görevi görebilirmiş 🤭 sağlıklı olsunlarda geç olsun güç olmasın 😍
[/QUOTE]
Öyle tabi canmm önemli olan sağliklı olsunlar da inşallah 🤩🤩

Gözün aydın canım Rabbim hayırla kucağına almayı da nasip etsin 😍😍

İnan heyecanla bekliyorum, her an mail kontrol ediyorum, geçen hafta bugün verdim genoksa hala çıkmadı, Allahım güzel haberlerle karşılaştırsın 🤲 Sen korkma ver kanını da bi an önce baslansin calisilmaya
En güzel sonucu gör inş kuzum.Dua ediyorum inşallah güzel gelecek🙏🏻 Biz dün ve bugün düşündük ama kan İçin randevu alıcam yakında bende

Amin cnm sevindim tebrik ederim darısı benim nip sonucuma inş.Peki sana sorum doktorun papp a ve hcg aralıkları ile ilgili yorum yaptımı acaba onları neye göre değerlendirme oluyo

En güzel sonucu gör inş kuzum.Dua ediyorum inşallah güzel gelecek🙏🏻 Biz dün ve bugün düşündük ama kan İçin randevu alıcam yakında bende
Aracı olan bayanla görüştüm, bugün çıkacak sonuçlar arasında görünüyor dedi, sonuç hala cikmadi, çok heyecanlıyım ya inşallah sağlıklıdır inşallah güzel haberler alırız 🥹

Gözünaydın cnm maşallah hayırlısı ile inşallah darısı benim ve tüm sonuç bekleyenlerin başına inşallah🙏
Bu arada gebelik haftan ve yaşın kaçtı?

Kızlar tüp bebek merkezine gittim ovulasyon için çünkü çok şaşırdım neyse benim doktorum yoktu başka bir doktor vardı 2 ay dinlenmen lazım diyor hocam bana böyle bir şey söylenmedi dedim kendi hocam da demedi asistanı da hemşireler de kimse bundan bahsetmedi. Ki korunmasız ilişki devam ediyor ovulasyon da bu şekilde dedim resmen uğraşmak istemedi gönderdi. Yani ne gibi zararı olabilir haziran 9 unda 2 ay olacak zaten kürtaj olalı delirtti beni ya kadın

Kızlar tüp bebek merkezine gittim ovulasyon için çünkü çok şaşırdım neyse benim doktorum yoktu başka bir doktor vardı 2 ay dinlenmen lazım diyor hocam bana böyle bir şey söylenmedi dedim kendi hocam da demedi asistanı da hemşireler de kimse bundan bahsetmedi. Ki korunmasız ilişki devam ediyor ovulasyon da bu şekilde dedim resmen uğraşmak istemedi gönderdi. Yani ne gibi zararı olabilir haziran 9 unda 2 ay olacak zaten kürtaj olalı delirtti beni ya kadın
Canım ben bi kaç doktorla görüşmüştüm o süreçle korunmaya hiç gerek yok rahim kendini hazır hissetmeden o gebeliği oluşturmaz zaten demişti. Hatta hangi doktordan dinledim hatırlamıyorum mfk olabilir düşükten sonraki gebeliklerin sağlıklı olma ihtimali artıyormuş korunmaya gerek yok diyordu. Burada önemli olan senin psikolojin hazır hissediyorsan deneyebilirsin bence. Ovulasyon testi yaptın mı

X