2023 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    250
Bizim şimdi önümüzde sıçrama beş var. Çekirge gibi mübarekler bi nefes alamadık sıçra sıçra bitmedi.😂Aşı karşıtı değilim am hobilerim arasında aşı geciktirmek aşı ertelemek mevcut Niye bilmiyorum bilimsel bir açıklamam yok ama 3. dozlar 6. Aşıları sanırım 7. Ayın ortasına kadar sarkıtabileceğimi duydum😂 bi rahatladım önümde 26gün daha varmış bi sevindim. Ek gıdayı da kafama göre erteliyorum benim bebe deney tüpü gibi😂
Ek gidayi erteleme canim bence ek gida reddi yasama. Aras mesela hic yemiyor nerdeyse hicbirseyden memnun degil hemen kafa ceviriyor tek sevdigi sey muz 😂

Ek gidayi erteleme canim bence ek gida reddi yasama. Aras mesela hic yemiyor nerdeyse hicbirseyden memnun degil hemen kafa ceviriyor tek sevdigi sey muz 😂
Başıma gelmeyen bi bu kaldı şuan cidden
6. Ay asısı bızım 6 bucuk aylık oldu az gecıyordu sanırım 😂
Da ek gıdayı erteleme tavsıyemmmmm
Zaman hızlı gecıyor bunlar bızım mı evet ben ılkını bıle büyüttüm abı oldu hey gıdım hey😂
Söz dinliyor ve ilk tadımı en kısa zamanda yaptırıyorum.🫡

Bugün zorunlu kanal tedavisine başladım.. 2 saat sonra sagdigim sütü attım sonra emzirdim.. doktor 2 saat sonra emzir demişti ama guvenemedim. Emzirirken dolgu kanal yaptiran oldu mu ? Nelere dikkat ettiniz
Anesteziden sonra sutu sağıp attım sonra emzırdım 3-4 saat kadar bekledım sonra zaten parol ve antb uygun

Bugün zorunlu kanal tedavisine başladım.. 2 saat sonra sagdigim sütü attım sonra emzirdim.. doktor 2 saat sonra emzir demişti ama guvenemedim. Emzirirken dolgu kanal yaptiran oldu mu ? Nelere dikkat ettiniz
Bende kaç gündür hastayım dün sinüslerim tamamen tıkandı alnım elmacik kemiklerim kulaklarım en son dişlerime çeneme vurdu ağrı. Acile gittim iğne yaptılar 4 saat sonra emzir dedi doktor ben sağıp atmadım 4 saat sonra emzirdim. Antibiyotikte kullanmaya başladım ama emzirirken kullanılabiliyormus zaten.

hamilelikte içi boşalan dişimi geçen ay kanal yaptırdım doktor emzirdigim icin yarım doz yaptı iğneyi.. dayanamazsan tam doz yaparım dedi ama ağrı hissetmedim tedavi sonrası da emzirmeye devam edebilirsin sikinti yok dedi hiç sagip atmadım doktor öyle dedi diye sorgulamadim da normal emzirmeye devam ettim🤷‍♀️ağrın olacaktır parol içebilirsin dedi ama çok ağrım da olmadi😅 parolda içmedim.. röntgen çekilirken de yelek giydirdiler radyasyon için

hamilelikte içi boşalan dişimi geçen ay kanal yaptırdım doktor emzirdigim icin yarım doz yaptı iğneyi.. dayanamazsan tam doz yaparım dedi ama ağrı hissetmedim tedavi sonrası da emzirmeye devam edebilirsin sikinti yok dedi hiç sagip atmadım doktor öyle dedi diye sorgulamadim da normal emzirmeye devam ettim🤷‍♀️ağrın olacaktır parol içebilirsin dedi ama çok ağrım da olmadi😅 parolda içmedim.. röntgen çekilirken de yelek giydirdiler radyasyon için
Ya inanmıyorum şuan bu mesajınızla ne hatırladım. Hamileyken bir dişimin içini boşalttılar doğumdan sonra dolgu yaptır dediler ve ben hala doldurtmadım onuuu. Teşekkü ediyorum beynim gitmiş bu kadar olamaz

Ya inanmıyorum şuan bu mesajınızla ne hatırladım. Hamileyken bir dişimin içini boşalttılar doğumdan sonra dolgu yaptır dediler ve ben hala doldurtmadım onuuu. Teşekkü ediyorum beynim gitmiş bu kadar olamaz
Ahahah içi boş dişi unutmakta şov olmuş 🤣neyse hemen gitte yaptır canım benim ağrım yoktu ağrı olmadan aradan çıkarayım dedim sende agrimadan hallet

Ahahah içi boş dişi unutmakta şov olmuş 🤣neyse hemen gitte yaptır canım benim ağrım yoktu ağrı olmadan aradan çıkarayım dedim sende agrimadan hallet
İki dişimin arası sayılır aslında boşluk hissetmiyorum hiç ilk açıldığında hissetmiştim bir hafta sonra tamamen alıştım gitti. Aynen gideceğim bende bu aralar

Benim çok ağrım oldu ya iki kere iğne yaptı...
Bir kerede bitti ni senin? Benim devam edecek perşembe günü 😢😢😢

Bende kaç gündür hastayım dün sinüslerim tamamen tıkandı alnım elmacik kemiklerim kulaklarım en son dişlerime çeneme vurdu ağrı. Acile gittim iğne yaptılar 4 saat sonra emzir dedi doktor ben sağıp atmadım 4 saat sonra emzirdim. Antibiyotikte kullanmaya başladım ama emzirirken kullanılabiliyormus zaten.
Evet Osman hocanın videolarinda gördüm aslında ama guvenemedim.. çok geçmiş olsun canım 🤗🙏

Benim çok ağrım oldu ya iki kere iğne yaptı...
Bir kerede bitti ni senin? Benim devam edecek perşembe günü 😢😢😢
Evet canım bi kere de bitti benden onceki ve sonraki hasta gelmeyince doktor tamamladı işlemi agrimda çok olmadı valla doktor sürekli çok ağrın olacak normal , dayanamazsan söyle bi doz daha yapayım dedi ama benim öyle dayanilmayacak bi ağrım olmadı doktorda şaşırdı ağrı eşiğin baya yüksekmiş dedi..bunu iki doğumumda ebeler de söyledi sesin hiç çıkmıyor ağrın eşiğin yüksek diye🫢sonrasında da parol vs kullanmadım ertesi güne ağrım falan da kalmadı
Allah kolaylık versin sanada canım ne kadar zor işlem olsada dis ağrısından iyidir o süründürüyor adami

Evet canım bi kere de bitti benden onceki ve sonraki hasta gelmeyince doktor tamamladı işlemi agrimda çok olmadı valla doktor sürekli çok ağrın olacak normal , dayanamazsan söyle bi doz daha yapayım dedi ama benim öyle dayanilmayacak bi ağrım olmadı doktorda şaşırdı ağrı eşiğin baya yüksekmiş dedi..bunu iki doğumumda ebeler de söyledi sesin hiç çıkmıyor ağrın eşiğin yüksek diye🫢sonrasında da parol vs kullanmadım ertesi güne ağrım falan da kalmadı
Allah kolaylık versin sanada canım ne kadar zor işlem olsada dis ağrısından iyidir o süründürüyor adami
Vallahi maşallah sana iyi dayanmissin 🤗🤗
Aynen canım ya o diş ağrısı zaten süründürüyor insanı.. ama kızıma da zararı olsun istemiyorum ondan bu kadar bekledim.. ben süt sagip atmaya sonra emzirmeye devam edeyim en mantıklısı şimdilik bu gibi n

Diş sıkıntısı hepsinde var bu ara sanırım inşallah kolay geçer 🙏 Hırıltı mevsimsel de olabilir bahar ayı çiçek tozları falan git bakalım birşey yoktur inşallah. Kuzey de hırıltı bitmek bilmiyor habire burun temizliyorum ama bi kurtulamadım
Ya bende sürekli temizliyorum birşeyde gelmiyiyor anlamadım asmye götürdüm ciğerlerini dinledi temiz dedi ama hala devam ediyor🤷🏻‍♀️ kuzey nasıl iyi mi paşa

Ay kızlar bu nasıl bir saç döküntüsü ben sanırım kel kalacağım öbek öbek dökülüyor duşta tararken her yerde evde her yer saç ne zaman normale döncek bu😢

Ay kızlar bu nasıl bir saç döküntüsü ben sanırım kel kalacağım öbek öbek dökülüyor duşta tararken her yerde evde her yer saç ne zaman normale döncek bu😢
Benim de aynı. Sanırım tamamen kel kalicaz 😩😩😩 doktora da gittim ben kan değerlerine baktılar temiz çıktı ama hala dökülüyor

Saclarini kestirdin mi. Biraz toparlardi belki. Bende kestirecegim insallaj gidebilirsem. Yoksa heryer sac

X