2023 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    250
Devakus Devakus Hayırlı olsun canım Allah damatligini da göstersin
Benim oğlumu 15 aylıkken sünnet ettirmiştik hemde hipospadias vardı sünnet derisi yarımdı yani iki operasyon aynı anda yapıldı operasyondan çıktığında hiç ağlamamıştı sadece bikac saat beslenmesi yasakti bide sakinlesriicinin etkisi vardı bitek ona agladi oyalaması zor oldu sonrasında hiç sikinti yaşamadık hatta ben doktora ağrısı mı var ondan mı ağlıyor dedim hayır ağrısı olmaz dedi evde de ağrı kesici vereyim mi diye sordum gerek olacağını sanmıyorum demişti gerçekten hiç huysuzlugu olmadı bikac gün karton bardak kestik bezine koyduk kremleri sürerken sonra onuda bıraktık üstelik benim oğlum yuzustu uyuyordu sıkıntı olmadı korkanlar varsa ne kadar küçükken yapılırsa iyileşmesi o kadar kolay oluyor hiç gözünüzde buyutmeyin yanlış hatırlamıyorsam 2 -7 yas arası önerilmiyor zaten psikolojik açıdan
Merhaba uzun süre geçmiş üzerinden. İnşallah görürsünüz nerede yaptırdınız hangi hastanede benim oğlumda da var doktor hastane araştırıyorum

Kızlar biz hala gece 5 kere uyanıyoruz saat başı emziriyorum neredeyse.. saat 6 oldu artık dayanamadim pış pış yapmaya açtım perdeyi.. yatağa da oyuncak attım oyna dedim.. 😩😩

Sizin bebekleriniz gece uyuyor mu? Benim ki neden uyumuyor 😢

Kızlar biz hala gece 5 kere uyanıyoruz saat başı emziriyorum neredeyse.. saat 6 oldu artık dayanamadim pış pış yapmaya açtım perdeyi.. yatağa da oyuncak attım oyna dedim.. 😩😩

5 kere kalksa oturur dua ederim net

Benim ki doğduğundan beri gece uykusunu çok seviyor. İlk zamanlar gece geç yatar geç uyandırdı. Giderek erkene çektim saati ve genelde klasik müzik açık bırakıyorum. Şimdi 7 gibi uyuyor sabah 6 7 civarı uyanıyor. Gecede 3 kere falan emmeye kalkıyor bir kaç kerede emzik düşürüp bağırıyor

Benim ki doğduğundan beri gece uykusunu çok seviyor. İlk zamanlar gece geç yatar geç uyandırdı. Giderek erkene çektim saati ve genelde klasik müzik açık bırakıyorum. Şimdi 7 gibi uyuyor sabah 6 7 civarı uyanıyor. Gecede 3 kere falan emmeye kalkıyor bir kaç kerede emzik düşürüp bağırıyor
Maşallah gene çok iyi uyku saatleri.. 7 gibi uyutmam imkansız hala boncuk boncuk oyun peşinde bizimki 9 9.30 anca uyuyor

Benim kız 11-12 de uyuyup (hatta bazen 1-2) sabah en geç 8 de ayakta gece ise kaç kere kalktığını saymayı çoktan bıraktım 1 -1 buçuk saate razıyım öyle diyim :KK43: çok nadir 2 saat uyusa oha ne güzel uyuduk.diyorum🤣 haa gündüzleri daha da fena bi yere bırakınca uyuduğunu uzun zamandır hatırlamıyorum ya memede uyuyor ya da zorla ayakta sallayarak bırakınca uyanıyor 🥲

Merhaba uzun süre geçmiş üzerinden. İnşallah görürsünüz nerede yaptırdınız hangi hastanede benim oğlumda da var doktor hastane araştırıyorum
Ben trabzonda medikal parkta yaptirmistim 7 sene geçti üzerinden o zaman cocuk doktoru öyle çok önemli bisey gibi bahsetmemisti sünnetle beraber yaptirirsiniz demişti öyle çok araştırmamistik biz cocuk cerrahi iyi denk gelmisti sünnetle beraber hallettiler bi Sıkıntı yaşamadık

Maşallah gene çok iyi uyku saatleri.. 7 gibi uyutmam imkansız hala boncuk boncuk oyun peşinde bizimki 9 9.30 anca uyuyor
Bizim ki ilk üç ay gece 1 buçuktan aşağı uyumadı sonra 9 yaptı şimdi 7 e çektim ben onu ve daha kaliteli uyumaya başladı. Gece bazen uyandığı oluyor ama hiç iletişime geçmeyip geri uyutuyorum ve genelde başında bekliyorum bizimkininde kötü yanı bu 7 de uyudu besigine bırakayım hayatıma bakayım olmuyor malesef

Teror degıl tarzı bu 😂 1 saat/45 dk/ şanslıysan 1 bucuk 2 saat nadır uyuyor 😂 gündüzleri bazen bir kez 1-2 saat arası genelde 20-45 dk arası uc kez uyuyor 🙃
Aaa bizimde normalimiz bu saat 8de uyku 10 ilk kalkış- sonra 12 :15-01:30-3:30-4:45-5:30 kalkmamalı / saatte bir uyandık dün gece uykumuz böyleydi ve en iyi uykulardan biriydi 😂

5 kere kalksa oturur dua ederim net
Aynen bende bazen 5 uyanmayla bitiyor şükrediyorum süper geceydi diye
Benim kız 11-12 de uyuyup (hatta bazen 1-2) sabah en geç 8 de ayakta gece ise kaç kere kalktığını saymayı çoktan bıraktım 1 -1 buçuk saate razıyım öyle diyim :KK43: çok nadir 2 saat uyusa oha ne güzel uyuduk.diyorum🤣 haa gündüzleri daha da fena bi yere bırakınca uyuduğunu uzun zamandır hatırlamıyorum ya memede uyuyor ya da zorla ayakta sallayarak bırakınca uyanıyor 🥲
herkeste durum 7. Ayda da aynı demektir bu🤦🏻‍♀️

Ya bende sürekli temizliyorum birşeyde gelmiyiyor anlamadım asmye götürdüm ciğerlerini dinledi temiz dedi ama hala devam ediyor🤷🏻‍♀️ kuzey nasıl iyi mi paşa
Kuzey de idrar yolu enfeksiyonu vardı antibiyotik kullandı bugün gidip tekrar tahlil verdik umarım temiz çikar ctesi kültür sonucu çıkar. Dr yine dinlendi ciğerler temiz dedi. Kilodan olabilir ,boğazı burnu kuruyor olabilir dedi. Bende temizlemeyi bıraktım sürekli çocuğa işkence olmasın madem hastalık değil

X