Zuzu ile keyf-i alem

canım bizim bi düzenimiz yok cünkü gecen gce kafamıza esti gece 2de catalcaya gittik
ve biz gece cok cıkıyoruz
vatandaşlık haklarımız kaybolmasın diye sürekli gidip ben londrada resmi bir iki bişey yapıyorum mesela gidip muhtarlıktan ikametgah almak gibi diyim sana, biyerde kullanmıcam ama hani hala ordaymşm gbi inandrcı kılmak için
emre de öyle sürekli bi ayagı almanyada
emre rahat yaşamayı seviyo, bugün kafasına eser yarın kalkar almanyaya gideriz mesela
benim kayınvalidem bakmaz bebeğe
herşeyi yapar da bebeğe bakmaz
eltimin 14 yaşında kızı var, onu bile istemiyor çocuk gürültüsü dinleyemem ben diyor (sevmediğinden değil yani seviyor ama bi süre tahammül edebilir)
çok iyi melek gibi kadın ama kafası gürültü kaldırmıyor
yardımcı tutmak da dert değil ama ben istemem meloş evde başkası olunca ben hiç rahat edemem
temizlik yapmayan ben, o kadın acaba burayada mı değdi diye en baştan bütün evi temizlerim yani
bu konuda titizlik değil resmen takıntılıyım
kont çalışmıyor ama hastanede ortaklığı var, kârın belli bir kısmı direk geliyor bu yüzden böyle

oh valla cemre keyfin keyif kızım

sorma valla kız meloş doğru söylüyo cemre bu ne arabası böyle beaaa:18:
anam bu kont çalışmıyo nerden geliyo bu para

oh valla cemre keyfin keyif kızım

hissesi var yavrum hastanede
ordan geliyo
nan yoksa ben manyak mıyım gitcem kendimden 11 yaş büyük kontla evlencem onun nazını cekcem

hee tamam tamam şimdi anladım
ben kayınvaliden istanbulda sanıyodum meloş ondan karıştı
arabayı söylemeyeyim de bizim gecen sene çektiğimz kredi aslında araba kredisiydi
ben konta arabasını zorla sattırdım bu ev yapılırken
sonra kont bey başka arabayla yapamadı
kredi çekti aynı arabadan aldı
ama ben insanlara dogrudan ev kredisi ödüyoruz dedim çünkü aynı yere gelio yani uzun uzun anlatmak yerine böle dedim

cemrem çok alakasız bişiy söylicem az benim albüme baksana orda bi elbise var çok beğeniyorum rengide modelide nişan için ben pek kabarık şeyleri sevmiyorum biliyosun meloşşşşş sende bak kuzum

cemrem çok alakasız bişiy söylicem az benim albüme baksana orda bi elbise var çok beğeniyorum rengide modelide nişan için ben pek kabarık şeyleri sevmiyorum biliyosun meloşşşşş sende bak kuzum

baktım canım
bence gayet güzel ben de renkli allı pullu şeyleri hiç sevmem
hafif kabarıksa dert etmem de kabarık bana göre de değil

evet bende abartı pullu kabarık sevmem nişanlıkta bunu diktiriyeyeyim diyorum ama ne diyosun

baktım canım çok hoş sanada çok yakışır. ama bu renk düşünürsen saç rengini daha koyu yapman gerekir.

cemroş adam maynak yaw. nan sen geçen sene ev için kredi çektik dedin. niye doğru düzgün anlatmıyon nan?
senin işine hem kel hem fodul derler. hem iş yapmıyor garu hemde evimde başka biriyle rahat edemem diyor. emre kartlayınca baba olsun o zaman.
ama çocuğu kucağına alınca keşke diyecek daha önce yapsaydım. evlat sevgisi farklı oluyor.
ben bile iyiki, doğurmuşum seni diyorum.

zuzucum model ve renk hersey cok güzel ama bence diktirme
ben kilo sorunu olanların veya kapalı olup kıyafet bulamayanların dışında kimsenin diktirmesi taraftarı değilim
çok farklı alakasız bir şey çıkıyor ve bir sürü para ödeniyor 3 kuruşluk maliyeti olan şeye
ama tanıdık güvenilir terzi varsa tabi diktir

Son düzenleme:

ya arabayı satıp evi yaptırmak için kullandı
sonra aynı arabadan almak için kredi çekti
aynı yere geliyor işte ev için kredi çekmekle
araba için 5000 kredi ödüyoruz desem yuh derdiniz ben de öyle dedim
gel bunu emreye anlat benim ruhum genc diyo

meloş zaten saç rengime yakın diye bu tonları seviyorum ben
valla cemre aslında doğru söylüyosun bakalım ne kadara dikerler benim bi tane gelinlikçi arkadaşım var ama kaça diker sormam lazım biliyosun dost kazığı başka oluyo

evet dost kazığı bir ayrı
mezuniyet topiğinde bi kız eklemiş 350ye diktrcm diye
yemin ederim 30 lira maliyeti var elbisenin
ben aynısını gecen yaz 75 liraya aldım o bile içime oturdu

bide zuzum senin vücudun cok düzgün
bunun aynısını bulamasan bile benzerlerini bulursun
kilo sorunu olanlarda zaten sadece bi kaç model üstlerine uyuyor mecbur kötünün iyisini secmek zorunda kalıyorlar
ama sen ne giysen olur zaten, biraz fazla gez ama diktirme riskine girme, çok güzel elbisler var

valla ne bileyim bu modelde çok hoşuma gidiyo benzer model bulurmuyum bu renk acaba

valla ne bileyim bu modelde çok hoşuma gidiyo benzer model bulurmuyum bu renk acaba

bence bulursun
veya önce güzelce arastır sonra diktir bulamazsan
zaten bu tarz elbise satanlar hep aynı yerlerde toplanırlar öyle yerleri gezsen rahat bulursun gibi geldi
kadıköyde opera onur çarşısı falan var
klasik fatih eminönü dışında :))

kadıköye hiç gitmedim yani o çarşya dediğin gibi bakmam lazım umarım bu tonlarda bulabilirim abartı olmayan modeller varmı peki cemrem

kadıköye hiç gitmedim yani o çarşya dediğin gibi bakmam lazım umarım bu tonlarda bulabilirim abartı olmayan modeller varmı peki cemrem

var canım
çok abartı da var
cok sade de var
bu sene hiç gtmedim de
ben gecen sene ordan almıştım nişan elbisemi
sıkı pazarlıkla baya da indiriyolar
gitcek olursan yerini detaylı tarif ederim
bi kaç tane daha elbiseci var kadıköyde
çok çeşit yok fakat o senenin moda olan herkesle pişti olma olasılığı olan elbiselerden çok farklı şeyler satıyorlar, çok şık ve orijinal şeyler oluyor detaylı bakarsan

vallamı bana bi ara tarif et valla cemre gideyim de bakayım daha eminönüne gidicem güya ne zaman gidiceksem söz tepsisi falan bakıcam böyle muhabbet kuşlu tüylü falan oluyo ya mısır çarşısında falan güzel şeyler varmı böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…