Zuzu ile keyf-i alem

nan benim konuyla ilgim yok ne bileyim elbiseyi nerden kaça bulur diktirirsin.
cemroş diksin elbiseni gelinlikçi hatun.

tabi senin konuyla alakan yok doğru söylüyosun meloş sen git başka topiğe orda evliler var açar seni gelme hıhhhh

gitceğinde söyle mutlaka anlatayım
tepsiler eminönünün her yerinde dolu canım :))

geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!

hoşgeldinn

nan benim konuyla ilgim yok ne bileyim elbiseyi nerden kaça bulur diktirirsin.
cemroş diksin elbiseni gelinlikçi hatun.

benim makinam yok ya, varda düzgün bi makinam yok
olsa dikerdim zuzu :)

ay cemrem benim demen yeterli bebeğim şimdi istediğim nişan tepsi modellerine bakıyorum dur sana göstericem bir kaç model bakınıyorum

ay güzel bulamadım benim evdeki laptopumda var cemre akşam koyarım topiğe bakarsın

tabi senin konuyla alakan yok doğru söylüyosun meloş sen git başka topiğe orda evliler var açar seni gelme hıhhhh

nan ben ne anlarım elbiseden modelden. nerde bulursun kaça bulursun. burda tecrübeli cemroş var. ben diktir güzel derim. cemre hazır al diyor.
kıs zaten canım sıkkın moralim bozuk. yarın bakıcının maaşını ödüycez kv. para göndermedi parası yokmuş. ne zaman var ki?
annemden ses çıkmıyor. 450 tl ödemem lazım. kart verirse çekicez vermezse no halt yicez bilmiyom. krediden ses de çıkmadı.

ala ala inşallah verir kart yaaa offffff baksaydın ya ne kadar limit var karttaaa

ay cemrem benim demen yeterli bebeğim şimdi istediğim nişan tepsi modellerine bakıyorum dur sana göstericem bir kaç model bakınıyorum

ay güzel bulamadım benim evdeki laptopumda var cemre akşam koyarım topiğe bakarsın

koy bebeğim aksam bakarm

meloş sadece şunu düşün, allah kimseye çekemiceği dert vermez
bi şekilde çözümü var ki allah bunu size vermiş
elbiseyi diktirme diyorum çünkü dikildiği an bununla alakası olmicak
belki daha güzeli olur bilemem ama bu olmicak eminim :))

ala ala inşallah verir kart yaaa offffff baksaydın ya ne kadar limit var karttaaa

canım borcunu yeni yatırdık kartın.

senin zaten başka topiğe bakmaktan vaktin olmuyo ki artık
sen öyle san

kıs dedim ya cemroş tecrübeli ben anlamam diyorum. valla borcun neresi çekilir bilmiyorum. yıllardır çekiyoruz. sinirler harap oluyor. hep eşime destek oluyorum.

zuzu zillisi sende cv örneği ve sformu var mı bana mail atsana.

cemre tuzlu ayran iç bebeğim yoksa azıcık ağzına tuz al

meloş ya vardı sanki bi mailimi karıştırayım bebeğim

dün akşam eve gittim. bakıcı evdeydi oğlana mama veriyormuş. beni görünce yemedi. neyse elimi yüzümü yıkadım. gittim yanına bir bana bir bakıcıya baktı. tam 3 defa sonra dudağını büküp ağlmaya başladı. hiç yapmadığı bişey. aldım kucağıma nasıl sarıldı anlatamam. mamayı filan unuttu. bakıcı gitti. aldım kucağıma duşa girdik. yıkadım bir güzel. sonra masını yiyip uyudu.
ama nasıl dudak büktü görmeliydin sende ağlardın.

ay bu kıs kendine bakamıyor birde bebek yapacak?
işim var gelmeye çalışırım sonra.

ay kıyamam ben onun dudak büküşünü yerim yaaaa bebeğim benim yaaaaa

cemre aldınmı tuz ağzına canımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…