Zuzu ile keyf-i alem

cemroş kebabsın valla oh! kıs ütü yaparken altı niye kırışsın. düzelterek koysana. body ve tişörtleriütü masasına giydirerek ütüle o zaman kırışmaz.
öğren biraz biraz denemeden olmaz.
kahvede çok kolay.
kıs en basiti aç neti bak.
zuzu sen izmir e geldiğinde biz burda olmayabiliriz. kesin değil ama belki biz oraya geliriz bandırmadan deniz otobüsü var. günü birlik gelebiliriz.

öyle bir niyeti yok zuzum :KK1::KK1:
üzgünüm senin içinnn :))))))
ya o girse nolur biliyor musun
ben çalışmam ve temizlikçi gelir, şimdi gelmesini istemiyorum benim içim asla rahat etmez ben görmeden evimde yabancı biri dolaşsa
onun yaptıgı temizliğe güvenemem
zaten bu yüzden biz sadece 1 oda bi salonu kullanıyoruz
kendimiz gerisini temizleyemeyiz evin :KK1:
ben becerikli garu olunca dğer odalara geciş yapcaz

sen becerikli hatun olana kadar ben nine olurum:KK60::KK60::KK60:bak bakkkk heleeee hem kendi temizlik yapmıyo hemide güvenmiyo :KK4:

cemroş kebabsın valla oh! kıs ütü yaparken altı niye kırışsın. düzelterek koysana. body ve tişörtleriütü masasına giydirerek ütüle o zaman kırışmaz.
kahvede çok kolay.
zuzu sen izmir e geldiğinde biz burda olmayabiliriz. kesin değil ama belki biz oraya geliriz bandırmadan deniz otobüsü var. günü birlik gelebiliriz.

sağlık olsun canım bende haziran sonu gibi düşünüyorum kalıcağım bir gün zaten oda hazırlık mazırlık yaparız anca herhalde

kahvede çok kolay.

düzelterek koymak aklıma gelmiyor ki
tabi düzeltiyorum da arada dalgınlıgıma geliyor :KK52::KK52:
köpürmüyo kahvelerim ayol
meloş günübirlik bebekle zor olmaz mı?? gelmişken kalın kız azcık

cemren benim paydosum geldi ben bi yemek yiyip 10 dk kestireyim gelirim geldiğimde kaybolma okey

düzelterek koymak aklıma gelmiyor ki
tabi düzeltiyorum da arada dalgınlıgıma geliyor :KK52::KK52:
köpürmüyo kahvelerim ayol
meloş günübirlik bebekle zor olmaz mı?? gelmişken kalın kız azcık

oğluşu getirmeyi düşünmüyorum. kv. bırakıp öyle geliriz ama kesin değil tabi. eşimin istanbul aşkı kabarırsa olabilir. kimse de kalamam ben. bir tek teyzemin kızı var. onunlada ne zamandır görüşmüyorum.

zuzu forum yoktu gelemedim.

oğluşu getirmeyi düşünmüyorum. kv. bırakıp öyle geliriz ama kesin değil tabi. eşimin istanbul aşkı kabarırsa olabilir. kimse de kalamam ben. bir tek teyzemin kızı var. onunlada ne zamandır görüşmüyorum.

zuzu forum yoktu gelemedim.

hmm anladım canım size nasıl uyuyorsa o zaman :) o sizin bilceginiz iş
ben kayınvalidene gelceksiniz sandım
size bandırma yakın mı oluyor
pek bilmiyorum ben

meloşum hoşgeldin bebemmmmmmm

cemre kız anam o ne kredisi ev kredisimi yoksam

ev olsa iyi araba kredisi :KK1:

Son düzenleme:
cemroş kont çalışmıyor ayda 5000 kredi ödüyonuz? nan ayda kaç para alıyor bu adam yan gel yat yapıyor. madem iyi para alıyor bebiş niye istemiyor eve bir yardımcı alır olur biter. kıs ilk 3 ay zor ondan sonra çocuk ele gelince gezebilirsin. biz her pazar dışardayız çok rahat. arabamız olsa nerelere gideriz. biz ailecek gezmeye bayılıyoruz. çocuk gezmeye engel değil. bir tek gece çıkmıyoruz. gerekirse kayınvalden durur gene çıkarsınız. adamın yaşı geceçek 4-5 semneye kadar.

sorma valla kız meloş doğru söylüyo cemre bu ne arabası böyle beaaa:18:
anam bu kont çalışmıyo nerden geliyo bu para:KK60::KK60::KK60:

hmm anladım canım size nasıl uyuyorsa o zaman :) o sizin bilceginiz iş
ben kayınvalidene gelceksiniz sandım
size bandırma yakın mı oluyor
pek bilmiyorum ben

ev olsa iyi araba kredisi :KK1:

kıs cemroş allah seni ne etmeye. kısssss ben ne diyorum. yazın kayınvaldeme gelicez. kv. erdekte oturuyor. bandırmadan ist. deniz otobüsü var. 1,5 saat sürüyor. öyle gelebiliriz.
v kredisi bitti mi? arabayı kont mu aldı? jiip mi aldı ferrari mi? :KK60:

X