Zuzu ile keyf-i alem

fazla mı abarttın bilmiyorum ama bunlar basit seyler, kendini yıpratmaya değmez
evde mi yapacaksınız? öncesinden haberleri olur zaten sizin de ikramda buluncagınızdan.
iftarda hemen iki lokma atıştırıp gelirler

ya kendi aramızda baya atıştık günlerce konuşmadım sinir oldum ...evet evde yapmayı düşünüyorum isteme olur bir hafta sonrada söz nişan bir arada olur evde sade bişiy istiyorum

ya kendi aramızda baya atıştık günlerce konuşmadım sinir oldum ...evet evde yapmayı düşünüyorum isteme olur bir hafta sonrada söz nişan bir arada olur evde sade bişiy istiyorum

zaten sade birşey istiyosan çok da önemli değil ramazanda olması bence
yapma böyle üzme onu da, yazık o ne yapsın?
abi seni bekleyemicez mi desin

ya tamam onada hak veriyorum ama kendi açımdan bende haklıyım ramazanda telaş olucak hiç düşünmediğim bir aydı ama ne yapayım artık bayramda mı yapsam

ya tamam onada hak veriyorum ama kendi açımdan bende haklıyım ramazanda telaş olucak hiç düşünmediğim bir aydı ama ne yapayım artık bayramda mı yapsam

gecen bayramda bizi bi düğüne çağırdılar
ama ben gitmedim kontu yolladım

ulen sen öğretmenlikmi yapıyon bir ara ara verdin sandıydım öğretmenliğe gelinlikçi ne oldu çıktınmı ordan

kıslar müjde böcüğe ulaştım.
öncelikle cemre ve zuzuya selamı var.
cumartesi günü eşi süpriz< yapmış bilet almış. annesinin köyündeymiş. 2 hafta kadar orada kalacak. çok iyi geliyordu sesi.

aleyküm selam...
hmm güzel o zaman. ama işten nasıl izin almış ki öyle hadi ben gidiyorum diye
neyse sesi iyi geliyorsa sorun yok

anam iyi iyi merak ettik bizde böcük karısını akşam msj atarım ben ona zilli gezsin bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…