Zuzu ile keyf-i alem

anam meloşun söyleyeceği yok ben bu yaz söz nişan yapıyorum istemeye gelicekler

sağol bebeğim ay tarihi sorma zaten kaç gündür konuşmuyorduk bu tarih yüzünden hep kavga ediyoruz

çok karışık be cemrem çok yıprandım valla sen burda olurmusun yemeğe çıkıcam ben bir saat sonra burda olruum...anam meloş nereye kayboldu bu arada

nan işim vardı çıktım. şöyle ağız tadıyla bi müjde verditmediniz!

kimse yok ama yazayım
bugün ne görsem canım istiyor ya hamile gibiyim
anlamıyrm neler oluyor bana...

ben geldim canım bak şimdi benimkinin abisi almanyda agustosun 10 geliyo başka türlü izin vermiyorlarmış agustosda olsun nişan diyo bende ramazan diye istemiyorum iftar telaşı falan olur diye oda tutturdu ramazan olsun ben abiminde olmasını istiyorum diye bu konuda tartışıp duruyoruz valla ne yapıcam bilmiyorum cemre

kıız belkide hamilesindir cemre

yok imkanı yok =))

hmm anladım
bizde de cok benzeri olmuştu
almanyadakiler geldiğinde olsun dediler, ben de o zaman sınava gircektim üniversite sınavı =)
sabah sınava girdim akşam nişan oldu diyim ben sana
ama napalım bişey diyemedim hiç akrabası gelmeyecek mi?

sizde durum biraz farklı, tek bi kişiyse yani bence cok da beklemenin anlamı yok, abisi bile olsa. cünkü ramazanda nasıl olur bilemedim :26:

ya benmkilerinin de pek kimsesi yok abisinin olmasını çok istiyo abisi de çok istiyormuş sinir oldum ya ramazanda nasıl olucakki bilemiyorum annemde kızım abisi tabiki ister gelsinler diyo ama ben sinir oldum

ya benmkilerinin de pek kimsesi yok abisinin olmasını çok istiyo abisi de çok istiyormuş sinir oldum ya ramazanda nasıl olucakki bilemiyorum annemde kızım abisi tabiki ister gelsinler diyo ama ben sinir oldum

valla ben burda objektif düşünemiyorum
abi diyince benim için akan sular olur
kendimi onun yerine koydum da, ben de ısrar ederdim abim gelsin diye
ama dışardan bakınca insan acaba diyor
bence sinirlenme birbirinizi de kırıp üzmeyin
konuşun tamam ramazanda olsun ama nasıl olcak de, madem ki öyle istiyor, aklından gecen bir şey vardr
kışın olsa yine neyse ama yazın da iftar cok gec oluyor ya :26:

ben fazlamı anlayışsız davrandım ki ne bileyim ya ramazan ayında hiç düşünmüyordum eğlenmeye bile gidemeyiz ramazanda ne yapayım oda olmayıversin...dimi işte iftar sekiz buçuk gibi falan okunuyo onların zamanında da yedi buçuk gibi falan olur yemek olayı nasıl olucak bilmiyorum ki iftar vermeyiz zaten onlarda pek tutan olmuyo herhalde artık geliceklerse bile iftardan sonra gelsinler kek kurabiye tatlı dolma falan veririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…