Zuzu ile keyf-i alem

zaten ben bir iki hafta sonra gelebilirim bir günliğüne

geldiğinde beni görmezsen gebertirim seni. bana bak iznimde gel bari. 19 haziranda gelme düğün var.
taktın milkalara ay koptum burda
kıs o milka diğer topicten arkadaş.

bebeğim vakit ve paraya baglı biraz ama biz gelsek de ancak eylül gbi gelebiliriz

yok anam kont almanyadan geldi
ben ingiltereden geldim

yuh cemroş izmire gelmeye parası yok mu kontun?
gel anam eylülde gel. zuzuda gelsin. gelin nan.
oğlumun teyzeleri çocuk sizi tanımadan büyüyor.
2 tane fıstığı görünce ağzının suları akıcak.

valla çok görmek isterim meloşum ama hangi tarihe denk gelir bilmiyorum bir güne nasıl sığdırıcaksam

heee evet ondan kalmış aklımda doğru çünkü senle bir ara almanca konuşuyorduk hatırlıyorum

özledinmi sen beni bakim

özledimm :26::26:
almanca sen konuşuyodun, ben konuşmaya calışıyodum desek daha dogru olcak ama

nan meloş kredi ödüyoz, ve bu yaz ingiltere almanya fransa canakkale edirneye gitmek zorundayız
yurtdışında çok alışveriş yapmazsam geliriz
malesef bu kont böyle kalk işte otobüs bileti alalım gidelim zaten orda kalcak yer var desem asla gelmez, cebi dolu olmadan gezmiyo

Son düzenleme:
meloşş oğlun ne kadar oldu? kaç kilo??
dursun beklesin ayol azcık
büyümesin bizi görmeden

zaten izmirde hergün başka fıstık görüyodur o

oh valla hatuna bak ingiltere fransa almanya tabi oralara gitmekten izmire para mı kalır

valla çok görmek isterim meloşum ama hangi tarihe denk gelir bilmiyorum bir güne nasıl sığdırıcaksam
o senin sorunun bana ne. sen bilirsin oğluşumu canlı canlı görmek istersen vakit bulursun.

kont işte nolcek. kıs sende az alışveriş yapta kontun paralarıını bitirme!

inşallah canım hayırlısı olsun kız meloş müjdeyi verdinmi cemreye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…