Zuzu ile keyf-i alem

iyi bari bir arada iyi olur.
ben ve kociş evlendiğimizde söz ve nişan yüzüklerimizi aynı parmağımızda takıyorduk. ama 2 sene önce attiye gittiler!

ya ben hem söz yüzüğü istiyorum tamtur hemde nişan yüzügü bir arada olursa nasıl olccak deyin bakem bana gari

bözük karısı nerdesin çabıkkk gel buraya

ya ben hem söz yüzüğü istiyorum tamtur hemde nişan yüzügü bir arada olursa nasıl olccak deyin bakem bana gari

bözük karısı nerdesin çabıkkk gel buraya

zuzuuuuuuuuuuuu
benimde ayrı ayrıydı diyorum.
ama evlenince ikisinide sola taktık.

iyide söz nişan bir arada olunca nasıl olcak diyorum tören anında onu diyorum kız meloş

iyide söz nişan bir arada olunca nasıl olcak diyorum tören anında onu diyorum kız meloş

aynı anda yapmak zorun da mısınız?
biz bir gece söz yaptık isteme filan oldu.
ertesi günde nişan oldu. aynı zamanda komik olur bence.

bizde istemeye gelindiği gün söz yapılmaz ama meloş ya acaba istemeye gelinse
bir kaç gün sonra söz takılsa sonra 2-3 gün sonrada nişan mı yapılsa

bu arada ben dr gidiyorum kontrole sen yaz meloş gelince ben okurum şu konuyu senle konuşalım fikirlerine ihtiyacım var canım bi kontrol olayımda geleyim bitanem

bizde mecbur takıldı. istanbuldan geldiler ya bayramda 4 gün tatil vardı. ikisi bir arada olunca öyle oldu. 3 gece kaldılar. uyuzlar kendileri karar verdi uyguladılar.
kalma imkanları varsa olur.
güzel haberle gel emi!

bence söze gerenk bıle yok nışan yapın gtsın
ılk ıstemede zaten olmasın söz falan
bak bız söz neyım etmedık daldık olaya nışanla

alla böcük doğru söylüyon aslında ben şey için diyom hem tamtur yüzük istiyom hem tek taş hemide alyans istiyom

aslı yaza düşünüyoruz canım benim ki geçen hafta istanbula geldi aramız düzeldi

ben yokum diye kimse uğramıyo yaa meloş aşk olsun insan bi girer günaydın der ben olmasamda ben gelince görürüm nasıl oldun de

nerde olduğuna baktım diğer topiktesin:) neyse canım ben çıkıyrum görüşürüz byeee

bence kötü durur
tektaş ve tamtur olsun

zuzum haklısın canım.
diğer topicteyim ama kasım annelerine de bakıyorum.
sen dün hastanedeyim kötü oldum demiştin. bugünde evdesin daha girmezsin diye düşündüm.
kıs kontürüm çok az acil durum için saklıyorum yoksa sana mesaj atacaktım.
bundan sonra ilk sana günaydın derim canım.
madem geldin bir çaldır demi. ben çaldırmadım dinleniyorsun çünkü.

yemeğe gidiyorum!

geçmiş olsun zuzu şimdi nasıl oldun?
inan çok çok sevindim okuduklarıma
böcüğe katılıyorum boşver sözü direk nişan olsun
ayy inş vazgeçmezsin canım yaa
çok mutlu ol inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…