Zuzu ile keyf-i alem

iyi sevindim canım. bir daha bozmayın artık. istanbula gelecek değil mi?
oğlum hasta dedim duymadın mı gıcık teyze!:63:

kuzumun sesi kısılmıştı cumartesi, birde ara ara öksürüyor yavrum.
he bakmıyorum zuzu sokağa terkedip işe geliyorum.
nan dükkanda bakılıyor işte bi sıcak bir soğuk. şaşkın babası terliyor diye üstündeki yeleğini çıkartmış ter üstünde kurudu tabi.
kızdım terliyse üstünü değiştir diye. yedek kıyafette koyuyorum.
hafif çok şükür.

slm kızlar hemen kısaca anlatayım p.tesi gecesi nefes alamadım ve hastaneye kaldırdılar oksijen verdiler her tarafım şişti zaten biliyosunuz gözüm şişlikten kapandı iğne vurdular tahlil yaptılar ama tahliller temiz çıktı tanısı konulamayan bir hastalıklardan bitanesiymiş ürtiker deniliyomuş her an çıkabilirmiş böyle şişlikler 2 tane iğne vurdular yine delik deşik oldum dün akşam çıktım hastaneden ve raporluyum evdeyim şu an

geçmiş olsun zuzu! dalmadım diğer topiğe işim vardı bakamadım. anladın sen!
hay allahım bir normale dönsen. dün hastanedeyim diyince dedim ya kontrolde ya aytıyor. iyi misin şimdi?

$images.jpg
$imagesCACZSZC3.jpg
$1_kucuk_66988809_sirin_piuyanist_330x280.jpg
$1_kucuk_73399331_yap_boz_330x280.jpg
$imagesCATN43UP.jpg

kızlar oğluşuma bunları aldım! :emir_bebek:

zuzumm noldu neden:KK59:

meloş hepcını kıra kıra kullansın:KK1:dermışım
cok guzeller ama cok almışsın şimarmasın

baktılar meloş tahliller temiz çıktı işte her an çıkabilirmiş böyle çekicem iğne vurdurucam böyle durumlarda ne yapayım

bu arada oyuncaklar çok güzel heveslendim valla bu arada paşayla söz gününü kararlaştırmaya çalışıyoruz

zuzumm noldu neden:KK59:

meloş hepcını kıra kıra kullansın:KK1:dermışım
cok guzeller ama cok almışsın şimarmasın

kırmasın nan benim 30 yaşında ayıcığım hala duruyor.
şimdi sadece emekleme arkadaşı tırtılı çıkarıcam.
arada şirin piyanistle müzik çalarım.
sonra sevimli köpekle oynar.
motor ve legolarla daha ilerki yaşlarında oynayacak.
yani hepsinni birden vermeyeceğim şımarmasın diye.

baktılar meloş tahliller temiz çıktı işte her an çıkabilirmiş böyle çekicem iğne vurdurucam böyle durumlarda ne yapayım

bu arada oyuncaklar çok güzel heveslendim valla bu arada paşayla söz gününü kararlaştırmaya çalışıyoruz

alla allaaaah! nasıl bir rahatsızlık bu böyle, kıyamam sana.
kararlaştırın ama kavga etmeden:KK1:

valla ben temmuz ayı düşünüyorum onun abiside ağustosdaymış izini ben de agustos istemiyorum ramazanlık diye tamam aşkım abime sorarım yine dedi bkalım ne olcak:KK9:

valla ben temmuz ayı düşünüyorum onun abiside ağustosdaymış izini ben de agustos istemiyorum ramazanlık diye tamam aşkım abime sorarım yine dedi bkalım ne olcak:KK9:

temmuz mu? :KK53: söz temmuzdaysa nişan ne zaman düğün ne zaman?
biz söz ve nişanı arka arkaya yaptık. söz taktık ertesi akşamda nişanı. ama onlar istanbuldan geldi ve kendileri istedi bi daha gelemeyiz diye. sinir olmuştum.
kıs uzatmayın da evlenin artık!

canım benim gelicekler isticekler önce sonra bir kaç gün sonra söz ve nişan bir arada olucak düğünde seneye olur anca hazırlık yapılır

X