Zuzu ile keyf-i alem

günaydın diyerek açılışı yapıyorum.
nasılsınız bakalım.
kıs zuzu bu kadar olur. bende beyaz gülleri severim. eeee aslan burcuyuz işte.
bende senin sesini duyduğuma sevindim.

jean özledim seni ya nerelerdesin kız sen bakem
evet jeancim bakalım kısmet yaza düşünüyoruz artık
valla canım bir haftadır raporluyum evdeyim hastane falan baya yıprandım aman neyse konuşmayalım artık sinirim bozuluyo

meloş valla zevklerimiz aynı dediğin gibi aynı burçtanız

böcük ne oldu kız kıskandınmı delü ben hastayım ala ala

günaydın diyerek dükkanı açıyorum.
herkese hayırlı işler, güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum!

bugün gelen giden yok!
bakıcı cumartesi yine aynıymış, yeni birini bulmadan gönderemem. bakalım bugün geldi mi?
zuzu bugün işe başlayacaktı.

açılışı ben yapim yine topik sahibesi nerde acep?
günaydın sessiz topic sakinleri!

valal nasıl olayım böcüğüm toparlanmaya çalışıyorum. düne göre iyiyim.
bakıcıya takılmayacak gibi değil ki.
dün kafasına saksı düşmüş olacak ki benim ütü masasına koyduğum kıyafetleri ütülemiş. ama hala gittiğimde mama kasesi, biberonlar kirli duruyordu.
oğlumun odasının tozunu annem almış. sözde annem yorulmayacaktı ama yoruluyor. yediği içtiği bardak tabakta tezgahta. yeni birini bulana kadar sabır!

cınnetın geldı len bana bu garudanyedığı tabak nasıl durur orda
sen demıyor musun bıdaha böle bişi olmasın dıye valla evını cok merak ettım onun
bence boşuna zaman kaybı hemen bırılerıne ulaş ve paranda boşa gtmesın
acep o bıborunla akşama kadar mamamı verıo yıkamadan

ben görmüyorum ki kadını. ben eve gittiğimde o olmuyor. bu sabah bulaşıkları yıkadım, oğlanın çorbasını yaptım. annemde tezgahla ocağı temizler. bulaşık makinamda bozuk, yoksa sorun olmayacak. yok be güzelim annem yıkıyor biberonları. insan yediği tabağı yıkar kaldırır. dün annem bulaşık yıkarken yardım edeyim demiş. annem hiç bırakır mı? hata bende diyecektim tek tek bulaşığını yıka, yemek yap diye. başka birini arıyorum zaten. bulur bulmaz göndereceğim.

Son düzenleme:

meloş benı alsanacok pak garuyumdur senın yemeklerınıde ederım
10 yaşından berı cocuk baktım(yeğenlerıme)hatta ozmn hazır bez yoktu moklu bezlerını ellerımle yıkardım:120:

her işi annen edıo kadın olmasada olurgıbı bişi
ne zormuş bakıcı bulmak yaa mıllet işsiz falan deıl boşuna meydanlara cıkmasnlar maaş beğenmıyolar iş beğenmıyolarbaşka bişi değil
işsızlık oranındakı o kişilerde onlar

Geldim kızlarrrr dün iş başı yaptım ama şirkette net yoktu arıza vardı giremedik yoğundu nasılsınızzz bakimmm

melodi bee zor iş yaaa. anende durmazki mutlaka yine bişeyler yapar.
bide kız umursamaz sanırım. :18:

kız değil canım 2 çocuğu olan kadın. ama mıy mıy anladığuım kadarıyla. nerdeyse 1 hafta oldu artık çoktan düzenini oturtması lazımdı.

gel anam gel senin gibi marifetli bir hatun lazım bana zaten. 10 yaşında çocuk baktın hee aferin valla. niye kıs benim yeğenim 18 yaşında hazır bez vardı biz ona bakarken. seni mi es geçti bu bezler?
annem her işi yapıyor ama oğlumu fazla kaldırıp dolaştıramıyor.
allahım birde mama yediriken kucakta mama veriyorlarmış.
oto koltuğu var ben ona oturtup yediriyorum. anneme dedim oraya oturtun öyle verin. boğazını alıyormuş, öksürüyormuş. ben gayet rahat veriyorum.
kimse maaş beğenmezse işsizlik olur tabi. benim işyerimde hizmetli bayanlar asgari ücretle çalışıyor. ama akşama kadar vızır vızır iş yapıyorlar.

hoşgeldin zuzu şükür kavuşturana.
bende merak ettim seni. nolsun benim bakıcıyı konuşuyoruz işte. sen nasıl oldun?
geçti mi kaşıntıların? şişlikler inmiştir artık. şu bahsettiğin fotoları koy merak ettim.

ne olsun canım kaşıntılara devam ama eskisi gibi kalmadı ama kaşınıyorum o kadar da olucak artık takmıcam yani....
,

bak resmi koyucam ama korkmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…