Zuzu ile keyf-i alem

sağolsun benden habersiz bensiz nefes almak tahi zor geliyor yapsaydı istediğimiz yere giderdik

inşallah hayırlı bir yere çıkarrr...ama bir polisle çıkmak zor benim eski erkek arkadaşım polisti tim amiriydi yunus:)

evet zor zor zor benim arkadaşlarım da geneli polis oldular ama şimdi çok pişmanlar yorgunluktan hiç bişey yapamıyorlar

bende bir ara fena takmıştım polisliğe hastasıydım yaaa hatta bütün evraklarım tamdı son anda babam istemedi olmadı iyikide olmamış.....ama severim polisliği:)

yok onla olmazdı kafa olarak uyuşamadık iyikide olmamış...

zuzuş nerdesin of ya bu şeydende anlamıyorum çıkarsamda geri burayı bulamam karışık bi yer çıktınmı yoksa

benim çeyizim tam uzun zamandır elektirikli eşyalar mutfak eşyaları falan hep tam yarısınıda almanyadan kuzenlerim hep getirdi tabak çanak aldım halada alıyorum ben küçkülğümden beri meraklıyım alır çeyizime koyardım hep bir büyük eşyalar kaldı çatal bıçak falan.....ama dantel mendil havlu bohça işlerini sevmiyorum offfff. sen nekoydun bohçaya aslında ben bohça istemiyorum ama mecburen yapıcam

bulursun evlilik bölümüne giricen ordan da sohbet bölümüne giriş yapıcan:)

ya ben bohça takımı vardı istanbulda mısır çarşısında genelde erkek bohçası takımları var onlara bak olmazsa sen al tek tek bohça al namazlık bohça havlu takımı bir satılıyor ona terlik parfüm iç çamaşırı lif kıravat gömlek mendil çorap valla baya oldu ama bunlar vardı onlarda bana makyaj seti parfüm terlik havlu yazma patik iç çamasırı ama sağolsun görüncem bir takım alamamış kıskançlığından ayrı ayrıdı gecelik getirdiler öyle işte şimdide düğün bohçası muhabbeti çıktı şekerim yandık biraz o daha uzun hikaye

offf ya deli oluroum hiç sevmiyorum bohça durumlarını....mısır çarşısına hiç gitmedim arkadaşlarımda mısır çarşısını hep diyolar paralanayım da gidicem mutlaka söz mendili yapmak istiyorum

valla bende hiç duymamıştım bu sitede öğrendim o kadar güzel süslü püslü mendiller varki bende heveslendim yapıcam söz kesimi bölümüne girersen orda söz mendili yapanlar var resimlerini koymuşlar bakarsın....bu arada resmin güzel kalsın bence

tşkler ama bulanık çıkıyor saçımı kestim malesef düğünede az kaldı omuzumda şuan inş. uzar hemen yaa

bakım için fazla zamanım olmuyor bu aralar düğün telaşım var eksikler peşinde koşuyoruz senin saç rengin çok hoş boyanın adı ne? ve rengi

canım onu söz kesildikten sonra dağıtılıyo yani kızı vermeye söz verdik anlamında .....çok anlamlı hoşuam gitti mısır çarşısında süslü püslü mendiller var alıcam ordan erkekler içinde sade alıcam

evet herkes beğeniyo saçımın rengini....kahve köpüğü palette ama karamel gibi duruyo:)dimi

X