Zuzu ile keyf-i alem

canım benim erkek arkadaşım hap veya iğne kullanmamı istemiyo.....artık benim yaş geçiyo senin yaşındayken hep derdimki evlenince 2 sene çocuk yapmıcam evliliğimin tadını çıkarıcam derdim ama yaş oldu 31 o yüzden bir sene sonra evlendikten sonra yaparım...

evet mis kokulu yiğenimiz olsun ya sende bizdenmişsin 0rh+ işin nasıl bende ist gidersek farklı bi iş düşünüyorum nasıl buldun zormu giriş çıkış saatleri filan nasıl

yok bu sene olmaz haziranda söz nişan olucak anca seneye olur.....
işi 4 senedir aynı işteyim ama sorumluluğum çok fAZLa yoruluyorum akşam yedi buçuk gibi çıkıyorum işten...müdürüm ve zorlukları var ama seviyorum işimi

evet sorumluluk almak zor olmalı ama nasıl bilgi iletişimlemi ilgiliydi açıkçası tam anlamadım

canım call center çağrı merkezi....almanyayla bağnatımız var 12 tane elemanım var almanyayı arayıp satış yapıyolar tlf da belli ürünler var onların satışı

oo saat kaç olmuş ya geç uyuyorsunuz sanırım siz inş. hemen anne olursunuz benimde yiğenlerim var bebkler çok masumlar görmeyince hemn özlüyorum çok seviyorum kendi bebeğim olunca nasıl olurum tahmin bile edemiyorum

he valla bende şimdi gördüm saati valla ben günlerdir çok erken yatıyorum ama bugün uykum gelmedi niyeyse...ama çıkayım ben yarın görüşürüz dicem ama sen kaç gibi giriyosun nete?umarım seninde bebişlerin olur canım

valla ben arada bakıyorum buraya öğleden sonra veya akşamları görüşürüz inş. iş yerinde giriyormusun eve gelincemi bakıyorsun karşılaşırız ben seni bulamam kesin sen beni bulursun tabi çenemden bıkmadıysan kusura bakma meşgül ettim arkadaşımla sohbet eder gibi geldi iyi geceler sana

Allah tamammını erdirsin inş.herşey gönlünce olsun öptüm kib

canım ben iş yerinde giriyorum beklerim seni:))aşk olsu ne güzel muhabbet ettik ben memnun kaldım bak şimdi...buraya nasıl giricen evlilik bölümüvar oraya giricen ordanda sohbet bölümü var başlıklar var altalta ordan sohbetler bölümüne giticen zaten sonra benim başlığımı görürsün...

aynen öyle bende çalışıyorum ve eve gidip yatmak istiyorum:)

hiç sorma ya offffffffffff sen c.tesi çalışmıyorsun sanırım:))))))))

X