Zuzu ile keyf-i alem

oooo baya çıkmışsınız bizimde bu temmuzda 2 sene olucak hayırlısıyla haziranda söz yapıcaz ama bakalım söz nişan bir arada olsun diyorum ama hala kararsızım bakalım artık...ne iş yapıyosun demiştim

istanbulda olduğunu biliyorum netaraftademiştim:))))))ben alman firmasında çalışıyorum personel müdürüyüm..erkek arkadaşımda belediyede tahakkuk servisinde çalışıyo 4 senelik iktisat okudu doktorasını yapıyo bir yandan da

hayır ailemle yaşıyorum....ay sizli bizle konuşma yaaa:))))

alman firimasımı hmm ne üzerine ya tahakuk servisini biliyorum çok yoğun ama benim arkdaşlarda vardı hayırlısı ya önemli olan kendinizi idare edebileceğiniz kadar gelirinizin olması

yaşınız benden büyük diye isiminizi söylememden rahatsız olursunuz diye bu şekilde yazıyorum rahatsız olmazsanız adınızı yazarım:))

call center .....bakalım valla evlenince ben izmire gitmicem o buraya gelicek ona burdan iş bakıcaz bakalım bulabilirsek:KK43:

ya abla demekten hoşlanmam zuzu kuzumu benim yiğenim küçükken kuzu diyemezdi o aklıma geldi biran istanbulda gayrettepedeyim ama nişanlım askerde 19 günü kaldı gelsin bende şuan teyzemlerdeyim ailemin yanına gidecem oda gelecek düğün hazırlığı yapacaz istanbulda kalabiliriz ama nişanlımın tayini çıkacaksanırım nereye gideriz bilmem

zuzu de o zaman canım benim farketmez....nişanlın ne iş yapıyo

polis memuru oda istanbuldaki evi boş kalmasın diye ben bazen kalıyorum kuzenim nilayla yada onlara gidiyorum burda biraz eşya varda evinde o yüzden burdayım arada geliyorum

oh ne güzel kal kal:) zorunlu şarkını yaptımı nişanlın

X