Zuzu ile keyf-i alem

arasana yavrum bu ne böyle diye bas fırçayı paranı iade etsinler.

evet güzel bir bahanem var. benim çocuğum var.
inandırıcı birşey olsa tamam diyeceğim ama görümcemin yüksek maaşla kadroya alınmasına inanmıyorum hemde yerel bir gazetede. patronun 3 hafta sonra aklına gelmiş.
annem bile bu halinle çocuğuma bakmaya kalkıyor. onun bakması imkansız.
bugün gelecek bize yarın nöbetim var. bakalım ne yapacak, yorulmazsa iyidir.
annemi çağırdım o da kalıp çocuğa bakarım diye düşünüyor. dedim anne sen bakamazsın oğlan ağır, kalbin ağrıyor zaten. istersen kal ama eşim işe götürmek zorunda. bakıcı bulursak yine kalırsın dedim.
isti da 400 e bakıcı var demişsin. çok iyi valla. hele 500 ev işi de yapıyorsa süper. burda 700 den aşağı bulamadık.

meloş baktım albumeanam anam ben onu yerımm yaa ne kadar tatlı
hıc saa benzemıyy
bu meleğe bakmayanlar utansın ne dıyım yaa cenneten bı haber yaagurban olam ona benn

len arkadakı gelın damat resmı sız mısınız

nan teyzesi insan bir maşallah der nazarboncuğu takar
evet babaya benziyor boncuğum. bakmıyorlar işte napim.
arkadaki gelin damat biziz tabi kim olcek :123:

haydeeee bende gördüm yorumunu hatta altına cevapta yazdım. bend eçıkıcam bırazdan.
hadi iyi tatiller. annenle hasret giderin.

Herkese günaydın cicişlerim ay meloş ya yavrumun resimlerine baktım çok tatlı ya çokkkkk çokkkkk

günaydın zuzum! sağol teyzesi ama maşşalah de nan oğluşuma.
senin aldığın tulumu giydi. çok yakıştı oğluşuma. ama hemencik küçüldü.
arık tulum giyemiyor. :) bugün sarı alt üst giydi. altına senin aldığın arı patikleri giydi kuzum. çirkin ördeğime yakışıyor sarı renk.

ay niye küçüldüki çektimi yoksa bizim topaçmı büyüdü ay canım benim güle güle giyinsin teyzesi yine göndericek ona ciciler

ben nasılım ama göbişim hala duruyor. bütün kıyafetlerim askıda duruyor dolabımda.
neyse yaza hamile elbislerimi giyerim artık.
2 haftadır yürüyorum. biraz kilo verdim, düğmesi kapanmayan pantolonu giydim bugün. tatlı yemesem daha da veririm ama yemeden olmuyor yaw.

yok bi tanem çekmedi benimki uzayıverdi.
tulumun üst kısmı oluyor bacak kısmı kısa geliyor. birde bez olduğu için çıt çıt kısmı dar geliyor.
yaza kv. gidince ordan bir sürü şey alacaklarmış.

kız yoksam yinemi hamilesin meloş
kız aslı zillisi gel burayaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…