Zuzu ile keyf-i alem

öylemi sevindim aslının adına valla ben uzun zamandır görüşmüyorum aslşıyla neyse senden alalım haberleri:KK70:

ayyyy ya niye kk nın eski tadı yok. herkes bir yerlere dağıldı. eskiden ne kalabalıktık, sohbet güzeldi. şimdi zorla toplanıyoruz. herkes mns de galiba.

evet eski tadı yok bide ben senin için geldim yoksa girmiyorum pek açıkcası

zilli aslı ne yapıyosun kızım var ya çok hayırsız bi karısın sen:KK20:

kıs zuzu girmezsen döverim seni! :KK22:

asloş napıyorsun anlat bakim. topik topik kendini aratma.
nişanlandın mı naptın? :KK1:

zilli aslı ne yapıyosun kızım var ya çok hayırsız bi karısın sen:KK20:

kızz napim calsırımmm beeee aynı sıkılıyommm:KK60::KK60:bi evlenemedm gititi:KK60::KK60:ama bu ene olcak inşallah allah izin verırseee para bırıktırırım işte cm hayat sartları cok zo r yaaa sıkıntı cekmemek adınaa beklıyoruzz bakalım inşallah:KK31:sen napıyonnnn:KK23:

kıs zuzu girmezsen döverim seni! :KK22:

asloş napıyorsun anlat bakim. topik topik kendini aratma.
nişanlandın mı naptın? :KK1:

yok cnm daha nişanlanmadım ama yaza dogru inşalahhh:KK52::KK52::KK52:

zuzu sağol canım! :KK8: :KK19:

asloş valla en güzeli paranı biriktir eşyalarının önemli olanlarını al ve öyle evlen. ufak tefek eksiğin olsun zaten. nişan tarihi belli mi?

Son düzenleme:
onların beni arayıp sorduğumu var meloş gözül koydum aslıyada böcükle hallettik şimdi onla tartışamam:KK70:

ya zaten ben izne bir çıktım herkes dağılmış!
sizi bir arada tutan ben miydim ne! :KK54:

hiiiiii kıslar yemek saatim gelmiş. kaçtım ben!
öğleden sonra görüşürüz.

evet değmiyor gerçekten ama sinirimiz birbirimize değil zaten. dün eşimin patronu ne dedi biliyor musun? şu çocuğa yaramaz, yoruyor diye bakmıyorlasa utansınlar dedi. acıktığında yada uykusu geldiğinde huysuzlanıyor. :nazar::nazar::nazar:
yatırıp oyun oynayacaksın hepsi bu. arada al gezdir. şükür yavrum mızmzı bir çocuk değil. :nazar: bazen yapıyor ama o kadar olur.
valla sorarım yazar mı bilmem?

kısss ben canlı örneğim işte. başkasına güvenip çocuk yaparsan böyle sıkıntı çekersin işte.

maalesef öyle canım. bitmedi bir türlü. biri bitiyor diğeri başlıyor allah beterinden korusun.

ya gerçekten kendini maddi olarakta hazır hissetmeden yapma. çektiğim sıkıntıları biliyorsunuz.
çocuk kısmetiyle gelir derler ama bizde henüz öyle olmadı.
borçalr ve işler aynı.:KK19:

bak bunu bbılıyor olmanda güzel
kırman artık bırbırnızı ama sana tavsıyem ılerde o k valıden görumcen sana muhtaç olacak emınım
ama asla el uzatma
bırak büyüklük sende kalsın günah falan dınleme sakın
herkes çektığını ödesın :KK57:
bence sorun olmaz ya yazsınlar

senı örnek vercektım en yakın ama yanlış anlarsın dıye kızdım
cocuk işi mantık işi tatlım
evlılıkte ama evlenınce çalışırsın sorun ortadan kalkıo cocuk öle deıl

X