Zuzu ile keyf-i alem

heeee hamileyim. tövbe tövbeeeeeeeee!
bir daha düşünmüyorum. çok masraflı oluyor. hoş oğlumun cicleri yeni yeni duruyor.
dün verilecekleri ayırdım. sakladıklarım daha çok valla. hurç almam lazım.
zuzu kıs hala maşallah demedin oğluma.

Hiç napam iğrenç yağmurlu bir hava var tek gözüm kapalı çalışma taklidi yapıyorum

yemeğe gidicem birazdan zuzu aslı kaybolmayın bir yere.
öğleden sonra görüşürüz.
zuzu gelince çaldırım seni.

aynen meloşum sen çaldır ben gelirim menüyüde yazmayı unutma
kız aslı anlat bakem zilli ne yapıyosun

Hiç napam iğrenç yağmurlu bir hava var tek gözüm kapalı çalışma taklidi yapıyorum

ayy ayennn gözüm kapalıı leynn kürdan koycamm

aynen meloşum sen çaldır ben gelirim menüyüde yazmayı unutma
kız aslı anlat bakem zilli ne yapıyosun

aman tatsızz beee napimmm kızlarr cemre dün günlüğe bişiler yazmıs esındenmı ayrıldıkı:44:

ben cemreyle uzun zamandır görüşmüyorum biraz kırıldık birbirimize atsana linkini bi okum aslı ya merak ettim bak şimdi üzüldüm

tamam bitanem bu arada senin nasıl gidiyo ne zaman evlilik son durumlar ne sen beni msn den sildinmi kız ben seni göremiyorum

tamam bitanem bu arada senin nasıl gidiyo ne zaman evlilik son durumlar ne sen beni msn den sildinmi kız ben seni göremiyorum

yokk cm silmedim gece acıyom ama bazen denk glmıyrz sanırımm:44::44:cnm bu sene inşallahh allah izin verırse ama tarıh belli degılll maddiyat hazır olnca belli olcakksenn ne ettinnn özel hayatıı:26:

benim özel hayat bir senedir iğren ç gidiyo sık görüşmüyoruz bir sürü sorunlar oldu bi ara ayrıldım tekrar barıştık falan şimdi yine tartıştık konuşmuyoruz iyi değil anlıcağın canım bende iyi deeğilim zaten

neden cnm yaa sizi bu kadar yıpratan mesafee sanırım yaa

çok şeyler oldu benim sağlığım çok bozuldu sağlık sorunları yaşadım bir hafta hastanede kaldım troid yüzünden bir sürü şey işte

valla aslı herşey üst üste geldi inan hiç iyi değilim kafam karma karışık

slmnırdesınz lenn
ben sabah berı yenı nefes aldım onuda santralde sorun cıktı
bırazdan yemeğe cıkcam
makarna ıspanak yoğurt var
mutfakta kötü bı koku vardı iştahım kesıldı yoğurt ekmek yıycem o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…