Zuzu ile keyf-i alem

jean naber kıs?
benimde meleğim var. bir tane büyük biblo lila albisesi var.
birde iki tanesi karşılıklı oturmuş. ortalarına mum konuyor.
resim çekerim ama eklemem zor oluyor.

iyiyim tatlışım
çekersen çok sevinirim bide nerden aldın?
ben çeizime alcam daa

kızlar herkese iyi hafta sonları girerim sonra şu milletin avanslarını dağıtıcam tepemde dikiliyolar

zuzum bana da avans ver sempatiksalakcinni
öptüm canım
sen meleklerini nerden aldın?

cemrecimm ya çok geçmişi okumadum evlendiniz mi emreyle evlenme arifesinde misiniz?sen niye ailenle oturmuyosun aranızada bi sorun mu var ay konuları kaçrdm ondan soruyorum.
bu arada herkese selamlarrrrrrrrrr

Son düzenleme:
günaydın herkeseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
kız zilli ozzy neler yapıyon anlat bakem

zuzummmmm napimmmmmmmmmmmmmmmmmm biliyo musun yemeklerim çok güzel oluyır meğersem annemden tüyoları almışım her yaptığım güzel oluyor bi taze fasülye yaptım süper et sote kıymalı kabak kek hahahahaaaa bi de seviyorum yemek yapmayı :)
öle işte misafir fln gelip gidiyor öle uğraşıyorum
sen neler yapıyosun var mı nişan fln?snnki askere gidiyor mu yoksa?tek tip konuşuluyor ya askerlikte?

aferin kız sana ne güzel sevindim senin adına demekki farkında olmadan kapmışsın olayı yap yap bol bol bak benimde yemek tariflerim var ismimin orda var görürsün sende paylaşmışsın bakıcam birazdan ne yapmışsın....
öbür konuya gelince daha söz yok askerlik kısa dönem 4 ay diye duydum haberlerde ama bilmiyorum ne olur

anladım canım hayırlısı olsun.ben zaten senin yaşam portaldaki sayfanı takip ediyrum ekle oraya sık sık.

öylemi takip ediyonmu:)))))))))))))))))ama facebooktaki yemek sitemde daha çok var ben buraya eklerim bakarsın haber veririm....demek yoğurtlu börek heee resminide çekseydin kız....
özele bak

face den al buraya koy şeker tarifleri ya da yaşam portala.resmini çekmemiştim yaa teee ne zaman yaptım ama çok lezzetli olyorrrr.hatta bir milföyü kesip küçük küçük yaparsan böekleri yoğurtu da koyunca mantı gibi löp löp yeniyor

denicem ozzy en kısa zamanda kolay ve pratik.....ozzy msj çekme dakikası dolsun msj atıcam tekrar

günaydın iyi haftalar kıslar!
ay bugün halsizim evde yatıp uyumak istiyorum. midem bulandı sabah.
şimdi acıktım ama bir şey yemeye kokuyorum.
havalar serinledi iyice sabah buz gibi oluyor. şişko halimle kıyafetlerim olmuyor.
cumartesi annemle çarşıya gittik. geceliklerin hiçbirini beğenmedim.
hep annemin giyebileceği şeyler var. daha fazla gelmemiş çeşit.
olanlarda incecik zaten. bana birşey alamadık. ama oğluşa bir sürü şey aldık.
eve gittiğimde 11 oluyordu.
eksiğimiz neredeyse kalmadı. benim ciciler için 2 hafta sonra tekrar gidicez.

ohhhhhhhhhh meloşş hayırlı olsun oğluşunaaaaaaaaa güle güle kullansın hrşeyini.sen de dikkat et kendine mevsim geçişi hastalanma sakın

midem bulanıyor halsizim dedim okumadın mı kıs zuzu!

sağol ozim. valla havalar pat diye serinledi kalakaldım.
kendime birşeyler almam lazım. daha önce giydiğim hırkamı giydim bugün.
ama ön taraf açık kaldı. :roflol:

meloş görmedim kız şimdi okudum ....kalın giyinmişsindir umarım burası soğuk orasıda soğuktur herhalde

meloş gunaydın cnmcım
hayırlı olsun bebenın cıcılerı
bende koca koca çarşıyı gezdım bısı alamadan döndum

zuzu ozyy aslı slmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…