Zuzu ile keyf-i alem

cemre alemsin he. çocuk olunca sofra adabına alışması için hep beraber yemek yemeniz lazım.

zuzum niye kızsın ayol yırtmadım sadece resimden onların vücutlarını kesip çıkardım. :roflol:

hmm anladım zuzuş
ama meloş adam naapsn allah aşkına gece çalışıo mecbur gndüz uyuyo

aslı ne unutkansın kız? kışın cumartesi nöbetlerim oluyordu hatırlasana.
yazın cumartesi pazar tatil. şimdi satıştayım, bakalım haftaya da yine nöbetlerim başlayacak mı?

cemre hep gece mi çalışacak kontun.

kızlar ben cıkıorm
ders çalışcam yeni okulum malesef çok zor. kont uyanmadan yemek yapmam ve bunları çalışmam lazım
sayfa acık ama ben arada bi ugrarım 15 20 dakkada bir falan aslında buralardym yani

kızlar herkese iyi hafta sonları girerim sonra şu milletin avanslarını dağıtıcam tepemde dikiliyolar

güle güle zuzum?
sana iyi hafta sonları.
cemre yeni okulun neydi. sana da iyi dersler.
bende takılayım biraz arada uğrarım.

meloş şimdi kont kredi ödüyo ya
o yüzden gece calışıo
ne alakası var diceksnz. gece nöbete kalan doktorlarn maaşı daha fazla
bi de gece nöbetci olan doktor acil gelen hastaya herhangi basit bi anormallik bile olsa sezeryan yapmak zorunda, cünkü yeterli hemşire ve teknik eleman yok, bişey olsa acil müdahale gecikicek, ve kendi hastası olmadıgı icin bilemiyo normal dogum olmuyo, hastaneyle sözleşme böle yani kendisinn de yapabilcegi bşe yok
sezaryan başına ekstra para aldıgı icin geceyi tercih ediyo

meloş sana özel mesaj atıyrm :) dün dedm ya burdan yazmak istemiorm tanınmamak icin

Son düzenleme:
hımmmm borçlar bitene kadar iyi olur.
gece yalnız korkmuyor musun? gerçi köpeğiniz de olacak!

var zaten köpüşüm raşa var. şimdi işte korunma amaçlı alıyrz bu yenisini. bide bizim evmz apartman olsa korkmam da müstakil ev bahce byk, bişe olsa çıglık atsam kimse duymaz. öle yani, en yakın komşu bile uzak. bi yndan cok güzel bi yandan ürkütücü
ama napiym alışıyrm. emre yokken o yzden kaynanamda kaldım bişe olsa arayıp emreyi cagrma sansmda yok die

güvenlik sistemi falan yok mu? gerçi köpekte bazen işe yaramıyor. yani vurup öldürüyorlar.
allah korusun camlarda kapıda demir filan varmı?
birde karakola bağlı alarm sisteminiz olursa rahat olursun.
sen bana takılar noldu anlatacaktın?
özelden yaz merak ettim.

var alarm falan da ben yine de pek rahat deilim. ya ev cok büyük biyerden bi adam girse ben evn öbür ucundan duymam bile onu işin kötü yanı bu işte. demir yok malesef cünkü alt katın bi cephesi zaten oldugu gbi cam takılar uctu =)
yok be bişe olmadı emreye de vermedim
merak etme başka bişey oldu =)

canım bence demir taktırın, demirsiz güvenli olmaz.
o kadar büyük evi temizlemek zor olmuyor mu kıs?
evinin resmini çekte görelim. koyup silersin sonra. ama haberim olsun.

evim resim çekilcek gbi deilki yani şimdilik idare ediyoruz mesela perde yok annem eski perdelerden verdi evin ici gözükmesin die ölesine taktık. gümüşlük var mesela şimdilik kitaplık ama =) bulaşık mak. var baglanmadı, zaten evin hepsini kullanmıyoruz ki biz o yüzden temizlemiyorum da
zaten benim evimi kaynanamın hizmetcisi temizlio haftada 1 gün gelip ehe ehe =) yemek masası=çalışma masası oldu şuan. avize falan yok bazı odaların kornişi bile yok yani öle daha. evde oturuyoruz diye evi dayalı döşeli normal ev sanmayın, eşya varda düzen yok daha dogrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…