Zuzu ile keyf-i alem

pilav makarna tost pizza börek pogaca simit ve türevlerini yio zuzu =) tost sadece sucuklu olcak ama sacmalıa bak =)

he valla aslı 2 kelime yazamıon bize hıh trip atarız sana
şaka bi yana ben de seni seviom ama özletiosun kendini, her ne kadar 2 aydr siteye girmeyen ben olsam da =))

Son düzenleme:
nan cemre bende kaç aydır bekliyorum resimleri.
kıs kontun almanyadaki abisinde vardır negatifleri istesene.
ya da tekrar nişan yapın ama kendi aranızda. 1-2 yakın arkadaş çağırın.
evde bile olur.

cemre dünkü msj hala cvp yok bekliyorum bişiy sormuştum hatırla

ben kıyamıorum yaa annesi yapmış koymuş emre bey begenmemiş hep gtmiş makarna yapmış yemiş.
ben kıyamam

kont sadece hamur işi yiyor cemroş.
yakında aldığı kilolarla baban gibi duracak yanında aynen böyle söyle. :roflol:

asloş napıyosun ne ediyosun merak ettik.

yok işte malesef fotografcı tanıdık oldugu icin yok zaten. yoksa cıkartrrdk ama emre önce bnmle hic konuşmadı yüzügü attı falan ya, benimle ilgili herseyi ortadan kaldırmak istediği icin yok. abisi daha almanyaya gitmemişti burdaydı o zaman hersey silindi. biz elimize hic ftgraf olarak alamadık zaten. sadece bzm bi kac tane kendimiz ölesine cektklerimz vardı onları koymustm sacıma makyajıma bakın die ama ordada düzgün bişe yok malesef. zuzu ne sordun kız hatrlamıorm ki tekrar sor veya özel msj atsan olur mu?

o zaman annesi güzel yemek yapamıyor demek ki.
iyi hastalanmamış vitaminsizlikten.
kız çocuğunuz olursa kötü örnek olacak valla.

cemre iş çıkışı msj atarım sana ok

ya inanamıyorum yani şimidi hiç resim yok

demin dedim zaten cocugu gbi kalıyrm die meloş :S
zuzu seviyorum onu da nasıl desem, aşk gbi deil. sarılmasndan bile rahatsız oluyrm bazen

tüh be cemre. benimde nişan resimlerimin bazılarını kestim yonttum.
babası gıcığın yüzünü görmeyim diye yok ettim.
o bahsettiğin resimler duruyor mu peki?

ala ala öle düşünme be cemre adepte et kendini yoksa bir hayat geçmez....

meloş kız herifin bişiy demiyomu resimi yırttın diye

amaaan kont btn gn uyuyo zaten cocuk onunla yemek bile yemez ki görmez meloş =)
malesef işte zuzu yok ama o kadar şey yaşadık o kadar olay atlattık ki işte fotograf olmaması umrumuzda bile deil. fotograf neymiş olmazsa olmasın diyebilioruz yani

saoll cnm bende senı sevıyımm:asigim:hee laa asıl sen kendıne bagg:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…