Zuzu ile keyf-i alem

zuzucum düğünün video cd sini aldım.fotoları oradan dudrudup aldım size göstermek için zaten.yarın da fot ları seçeceğiz inş. gidip.900 tane foto varmış.onları seçmek zaman alacak

iyi kusumm napiim :) cook oldu kk'ya gelmeyeli bi bakiim dedim asil sen napiosun yoksun ortaliklarda

ne yapam be förbi iyi idare eder buralardayım valla bir girip bi çıkıyorum:)

ayyy canım çok güldüm yahu
böylece naneyi yersin sözü nerden çıktı öğrenmiş oldukk
teşekkürler opuyorumnanaktan

ne yapam be förbi iyi idare eder buralardayım valla bir girip bi çıkıyorum:)

selam zuzum bende bugün oldumtüm gün dışardaydım bide
hemencik hap içtim pek hissetmedim

slm jean valla hapın ve sıcak suyun üstüne bende biraz iyi oldum

ben size yaziym gelince okursunuz. Öncelikle uzun zaman gelemedim ve sizleri cok özledim. Meloş napiyo gecmise pek bakamadim ama pek girmiyo artik sanirim umarim bebis iyidir. Böcük sanırım gönlüne göre bi is buldun artik gec ögrendim ama hayirli olsun diyim. Zuzum seninle zaten az da olsa mesajlasiyoruz. Asli cakıl siz ne alemdesiniz nasılsınız? Jean seni pek tanimiyorum ama meraba diyim canim sanada :) ozzy evlenmis hayırlı ugurlu olsun. Beni sorarsanız emreyleyim. Dügün tarihi falan belli deil ama ev hazır sayılır bi kac kücük eksik var sadece. Ben yeni evde kaliyorum. Burda atölyem var cünkü. Hem de burda rahatım gtmek istemiyorum. Calısıyorum, ayrıca pazartsi okula baslıyorum. Emreyle aram iyi, simdi emrelerdeyim bu gece burda kalcam. Sizleri seviyorum, iyi geceler :)

cemrecim teşekkürler.sanırım bi yakının rahatsızdı zuzu demişti geçmiş olsun.herşey yolunda gider inş senin için.

zuzuuuuuuuuuuu senin tuzlu kuru pastanı yapacağım bugün :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…