Zuzu ile keyf-i alem

aman etmeyuıkk

ozyy onemlı olan senın beğenmen cnm
sorunsuz atlattınya cok şükr ama bekarlıkta bı baska demı nan
ananı babanı özluyon mu

böcüğmm yeni gördüm iletini :)

özlüyorum tabi ama öle ağlak zırlak değilim.bi annem ilk gün ağlamış ben de tel de annadım o zaman kötü oldum.ztn şuan çalışmadığım için sık sık görüşüyorm.

ya garip ama bana evliyim gibi gelmiyor yaniiii böleee bu bi tatil bitecek eve gitcem gibi -tatlicadiarzu-:roflol:

günaydın ..ozzyyy gidersin sen gidersin bekle :) bitti artık gitme işi :) evinde oturup kocanın yolunu gözleyeceksin ulennn :)))))

he bitti tabi de ne bilem öle geliyor işte yaaaaaa.zaten işe başlayınca tamamen geçer bu his robotcum

yeni evli günleri,m aklıma geldi :) evlendiğimiz gece kayınvalidemde kaldık ..öyle yorgundukki yatağa yatar yatmaz eşimle beraber sızmışız ..ama gerçekten sızmışız yani abartma yok ..:) sabah geç uyandık yorgunluktan ...millet bizi kahvaltıya çağırmak için kapımıza vurduğunda ancak uyanabildik iimi :)
sonra kalktık balayına gittik ...tabi benim adetlerim stresten saptığı için düğüne denk geldi ...
baalyında bi nane olmadı yani :)
bir de adetliyim ağrıdan ölüyorum ..rezil olduk balayında yani ..zaten 2 gün sonra dönmek istedim döndük ...eşimin memleketine döndük ..orada bir hafta kaldık ..orda da bi nane olmadı ..
evimize geldik .e.vimize geldiğimiz gün yemiştim naneyi :)))
insanın evi gibisi yok diye boşuna demiyorlar :)))

evim evim güzel evim diyorsun :) hahahaaaaa amma güldüm yaaaaa

SEN GÜLMEYİ bırak da benim albüme gel ..ben de gelinliğimi koydum ...bi bak endamıma :)))

baktım baktım güzel olmuşsun ..ama resimler net değil ...net olanlarını ekle de görelim ulenn.. günaydın zuzu ..

ay olmadım oıldum yazmışım ağrıdan:) olucam her an felaket sancım var şu an ağrı kesici içtimmmm

benim de kasıkta batma ve bel ağrım var ..ölürsem kabrime gelin ama istemem demiyorum :))))))))) bi fatiha okuyun ardından bi de çiçek dikin yeter :))))))))

net olanları da koyarımm robot
ay o ağrı fenadır sıcak bişiler için bariiiiiiiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…