Zuzu ile keyf-i alem

gunaydınn
cemre h geldın
nan ınsan ayrıntıları yazar barı özelıme yazsaydın bee
mustı noldu nasıl oldu emreyle aran nasıl neden duzeldı ınsan yazar
saol cnm işimi cok sefıyom evt

günaydin. Ozzy saol canım babam hastaydi simdi iyi cok sükür. Böcek sana msj atcam birazdan yafrim. Pando ve gdmt nerde ama ya?

ben size yaziym gelince okursunuz. Öncelikle uzun zaman gelemedim ve sizleri cok özledim. Meloş napiyo gecmise pek bakamadim ama pek girmiyo artik sanirim umarim bebis iyidir. Böcük sanırım gönlüne göre bi is buldun artik gec ögrendim ama hayirli olsun diyim. Zuzum seninle zaten az da olsa mesajlasiyoruz. Asli cakıl siz ne alemdesiniz nasılsınız? Jean seni pek tanimiyorum ama meraba diyim canim sanada :) ozzy evlenmis hayırlı ugurlu olsun. Beni sorarsanız emreyleyim. Dügün tarihi falan belli deil ama ev hazır sayılır bi kac kücük eksik var sadece. Ben yeni evde kaliyorum. Burda atölyem var cünkü. Hem de burda rahatım gtmek istemiyorum. Calısıyorum, ayrıca pazartsi okula baslıyorum. Emreyle aram iyi, simdi emrelerdeyim bu gece burda kalcam. Sizleri seviyorum, iyi geceler :)

Günaydın canım
tanışamadık maalesef ama ben azda olsa senin hikayeni biliyorum
günaydın sana opuyorumnanaktan

cemrecim teşekkürler.sanırım bi yakının rahatsızdı zuzu demişti geçmiş olsun.herşey yolunda gider inş senin için.

zuzuuuuuuuuuuu senin tuzlu kuru pastanı yapacağım bugün :)

günaydın ozzym yap bakalım tatlışım
mimar hatunum ben evini çook merak ediyorum belki azcık bişeyler öğreniriz
bi gün ekler misin? opuyorumnanaktan

gunaydınn
cemre h geldın
nan ınsan ayrıntıları yazar barı özelıme yazsaydın bee
mustı noldu nasıl oldu emreyle aran nasıl neden duzeldı ınsan yazar
saol cnm işimi cok sefıyom evt

günaydın böcüğümmm opuyorumnanaktan

jeancim ekliyedi ztn eylül ekim gelinlerinde gerçi tam son hali değildi ama :) 1315.sayfa olması lazımdı

iyiki doğru hatırladın sayfayı canım
evet baktım hatırladım şimdi
kaydirigubbakcemile5

nerde nan evının resımlerı ozzy lınk versnee:mymeka:

cemre aldım msjı cnm

jean nbr nan benı özledın mıaklinialirimsmile

kızlar sizlerle bişeyi paylaşacağım
bilenler bilir ben eski dersanemle sorun yaşamıştım
vee bugün öğrendim ki
adam batmışşşşşşşşşşşşşş

eh biraz sevindim tabii
ama çok şaşırdım eminim çook üzülmüştür
o kadar ççok megolomankiiii

neden cemreeee:1shok:

Cünkü sekerim ben yeni evimde kalıodum babamın evinde deil. Emre istemiodu orda kalmamı yalnız basıma. Tamam bise olursa ararım seni bak söz diye ikna ettim. Emre bi iş icin almanyaya gitti bi kac günlüğüne. Aklı ben de kalırmıs. Ben de mecbur burda kalıyorum iste bu yüzden. Büyük konuşmak gibi olmasın de bi daa babamın evine zor giderim.

slm herkese ozzy tuzlu pastamı yapıcakmışsın merak ediyorum nasıl oldu bildir bana.....kız cemre zillisi girmişsin nete özledinmi beni bakim:)))))))))))))

özledim yafrim özledim. Bak zuzu bisey yazms mı die bakmak icin sabahın köründe kalktım geldim :)

cemroş kız nerelerdesin sen meraktan çatlattın beni hamile hamile.
neler oldu anlat bana özelden.
burdan geçmişe bakamıyorum şu sıralar yoğunum çünkü.
baban iyidiri umarım.
kızlar hepinizi öpüyorum.

X