Zuzu ile keyf-i alem

hoşgeldin karabocuq =)) nasıl gidio bakalım evlilik

zuzum ben emreye söylemez miyim tabiki söyledim. ama o dioki ben cok büyük bi hata yaptım, sana el kaldırmamalıydım, sen şimdi sinirinden böyle davranıyosun, gecicek hepsi, bna cok kızgınsın haklısın da diyo. sanki onu kıskandırmak icin böyle davranıyomuşum falan gibi düşünüyo. diyorum alakası yok, o sadece bardagı taşıran son damla oldu. ama yok işte anlamıyo cocuk beni

maiberf saol balım, aynen öyle bir sevdicegim ve sorunlarım var :KK43:((
allahım bu gece dualarımızı kabul eder inş.

ala ala ya peki aileler nişan resmen bozulmadımı

aman yarabbi biri daha kocaya gitmiiş karaböcük sensin ooo hadi hayırlı uğurlu olsun Rabbim mutlu mesut etsin,sağlıklı sıhhatli hayırlı uzun ömürler geçirin bir arada inşallah.çiçekli burun karaböcük,yani gelin karaböcük hım hım bierzik şıngırtısı duyamıyorum sanki hı??:lepi:

canım ben nişanlandım başka biriyle ailemin zoruyla
onu da sevdim cok iyi bi insandı ama bi abi gibi arkds gbi sevdim aşkla alakası yoktu, o da biliyodu, nolursa olsun sevgilimden vazgectim ailem de onu istiyo diye, bi bildikleri vardır dedim, daha nişan atalı 2 hafta oldu ama erkek tarafı kabul etmiyo yok olmaz bi anlık sinirdendir şudur budur, babam da kabul etmiyo :sinifsinif: hala evlencez diye bekliyolar
ama olmadı işte başka sorunlarda cıktı sonra
hala arıyolar yok nikah günü alalım
yok kızım 2 ay kaldı daha gelinliğin yok hadi model begen dikilsin
yok diyorum istemiyorum ben, beni dinlemiyolar :sinifsinif:
ben de cektim gittim eski sevgilimin yanına, hala diyolar ki yok kız naz yapıyo yok kız sinirinden böle yapıo geccek
ama 2 ay sonra beni evlendircekler beklemek gibi bi lüksüm yok maalesef

Tamamdır sen kesin evlenicen ama kiminle? sorun bu anlaşılan,sana bişey söyleyeyim mi sen yeterince ciddiyetini gösterememişsin anlaşılan yoksa bu anlattığın olaylar sonucunda karşı ailenin bir daha aramaması gerekir ki sen kalkıp eski sevgilinin yanıan gitmişsin bu herşeyin son noktası zaten ,başka bir sebep olsa,mesela eşya ızrt pırt yüzünden o zaman sinirlendi ama geçer denebilir ama resmen başka bir eleman var ya nasıl hala ısrar ederler.Madem seni ciddiye almıyorlar o zaman sevgilin mustafa mıydı işte o çıkacak karşılarına konuşacak olayı bitirecek

bizi ayırmak istediklerinde de öyle oldu :KK43: ben daha 22 yaşındayım bu arada
hatta mustafanın ailesi demişki madem öyle gezip tozmanıza karsılar gidip kızı isteyelim, adı konsun, bilsinler kızları kiminle, onlarında ici rahatlasın. geldiler ama ailem vermedi :KK43:
yine aynı şeyler olcak yine istemicekler, bu sefer de o cok kırılıyo, güceniyo. of allahım derdim kendimden büyük
ama emreyle evlenemem ben, isterlerse öldürsünler yine de evlenemem. bana vurdu adam ya 2 günlük ameliyatlıyım yatıyorum, bana hic acımadan en savunmasız anımda vurdu.
yarın birgün bi yanlış anlaşılma olsa öldürür beni

Hatun kişiler ben kaçanzi..hepinize takrar hayırlı kandiller ve bol dualı bir gece diliyorum görüşmek dileğiyle esen kalın puhahabuyrunnnnnnnnn

X