Zuzu ile keyf-i alem

gel bakem enimse hanım hıhhhhh kaçmadım gittim görmüyonuz beni yaa ala ala küstüm iştem

gel bakem enimse hanım hıhhhhh kaçmadım gittim görmüyonuz beni yaa ala ala küstüm iştem

tatlım valla yazdıgını şimdi gördüm afıyet olsun yazmıssın sanırım açlıktan basım döndüki farketmedım kusuruma bakma seker saol cnmmm

hıhhhh hadi bakem öle olsun acaba ben bugün görünmezmiyim:)))))))))))))))))))))))))))

hıhhhh hadi bakem öle olsun acaba ben bugün görünmezmiyim:)))))))))))))))))))))))))))

yok gorunmez degılsınde olaya dahıl olmuyosun sankı yanı muhabbete katılmıyosun gibi gelmıstı ama sımdı geldın hemde dil cıkarark:KK70:

yok gorunmez degılsınde olaya dahıl olmuyosun sankı yanı muhabbete katılmıyosun gibi gelmıstı ama sımdı geldın hemde dil cıkarark:KK70:

bugün yoğunum ark izine çıktı onun işleride bana kaldı ondan dahil olamadım yoksam öle bi olurumki ha ha ha aaabıkarsınız bendenkaydirigubbakcemile3

sanada hayırlı kandiller maiberf iyiyim sen nasılsın nerelerdeydin

İyi diyelim iyi olalım be zuzum çok şükür malum şu taş durumu hala düşüremedim dr kapalı ameliyat dedi ama ben ısrarla düşmesi için uğraşıyorum ama sanırım az kaldı çünkü feci batıyor idrar yollarım..öle işte ev halleri kavga gürültü hoş beş geçiyor günlersakin sanki bugün burası bana mı öyle geliyor.neyse dur bi mutfağa gidiyim gelicem kırmızı biber dolması var akşama yermisin??

kızlar laptop kafayı yedi
donup donup duruyo
hemen ısınıyo bide cvap yazamadım size
nasılsınız ne var ne yok

maiberf geçmiş olsun ya sende şu taştan kurtulamadın bi yaa....yok afiyet olsun daha yeni yedim karnım oldukça tok:)

avatar ne öle zuzu kandil münasebetiylen tesettüre mi büründün kıs hımm pek bi yakışmış ammazemuszemus

X