Zuzu ile keyf-i alem

maiberf geçmiş olsun ya sende şu taştan kurtulamadın bi yaa....yok afiyet olsun daha yeni yedim karnım oldukça tok:)

afiyet olsun sana da o zaman akşama acıkmaya başlayınca görürüm ben seni dolmalarımı hayal edersin o vakıt peh.ay sorma ne taşmış mercimek kadar topu topu bende iş yok heralde baksana şuncacık şeyi çıkaramadım çocuk nasıl doğurcam bilmem ayh bebiş dedimde bana dua edin emi kıslar bu gece bebişim olsun araya sokuşturuverin işte aklınıza gelirse olar mı he

ha ha haaaa acıkırsam evde yemeğim var dün mis gibin yemekler yaptım annemle kardeşim yazlığa gitti......dua ederim tabiki inşallah bebişin olur hayırlısıyla....sende benim için dua et

dünde benim laptop sürekli kapanıp durdu eee nasıl gidiyo anlat bakalım cemre hanım

ya zuzu kızma bana lütfen öle hanım falan deme
hersey cok güzel bence, mutluyum huzurluyum
sadece bi belirsizlik hali
nolucaz nereye gidicez napıcaz...bilmiyorumkismile
şu babam bi ikna olsa:1no2:

ha ha haaaa acıkırsam evde yemeğim var dün mis gibin yemekler yaptım annemle kardeşim yazlığa gitti......dua ederim tabiki inşallah bebişin olur hayırlısıyla....sende benim için dua et

uuu ev hanımı oldun he ne yemekler yaptın bakim değişik bişeyler varsa ben de kopya çekiyim.dua ederim tabi tatlım ne istediğini bilmiyorum ama hakkında hayırlısı için dua ederim emin ol

zaten normalde de ben mutfağı severim dün lahmacun yaptım papates yemeği şehriyeli pilav patlıcan salatası

ya zuzu kızma bana lütfen öle hanım falan deme
hersey cok güzel bence, mutluyum huzurluyum
sadece bi belirsizlik hali
nolucaz nereye gidicez napıcaz...bilmiyorumkismile
şu babam bi ikna olsa:1no2:

kızıyorum .....diyarbakırda sne napıyon kimde kalıyosun anlat

şşşt noluyo kim kime kızıyo niye kızıyo nolmuş kim nereye gitmiş diyarbakır mı orda napıyo aaaa anlatın hadiiii

geldim ben evdeyim. aslında gelmicektim yani 2 gün icin gidilmez zaten ama mustafaya haber geldi, istanbuldan onun yerine gitcek birisi bulunmuş. 10 gün sonra o da gelcek istanbula burdaki şantiyede calışcak aynı şirket yine. o yüzden gldim. onunda gidip işleri toparlaması lazımmış. babam konuşmuyo benimle, ama kızmıyo da
abim iyi bi fırcalamış onu anlaşılan. olumlu olumsuz hic bişey söylemiyo bana babam şimdi
ama ben mutluyum, iyiki gittim, gördüm onu iyiki
emre hala arayıp duruyo, bu cocuk laftan anlamıyo yemin ederim. bu sinirimi bozuyo işte.

şşşt noluyo kim kime kızıyo niye kızıyo nolmuş kim nereye gitmiş diyarbakır mı orda napıyo aaaa anlatın hadiiii

zuzu bana kızıyo
cünkü hata yapmamı istemiyo, sonradan üzülmemem icin
ben gittim diyarbakıra ama geldim hemen :gitme:
bu arada gece sana dua edicem bebiş icin :Saruboceq::ecrin_bebek:

sen şimdi bide evemigeldin tekrar vala senin ailen çok anlayışlıymış ben öle bişiy yapsam babam kemiklerimi kırardı

ya cemre sen mustafaya ne dedim emreden ayrılınca çok merak ediyorum mustafa ben nişanı attım sanamı geldim dedin bu çocuk 4 senedir kimseyle çıkmamışmı senimi beklemiş

benim de babam beni öldürür normalde
ama abim dedi bana gel eve bişe yapmicak die
abim devreye girerse sakinleşiyo, ama nedense beni emreyle evlendirme fikrini silemedi abim babamın aklından
biz mustafayla 4 sene cıktık 2009 ekimde ayrıldık daha 1 yıl bile olmadı
ama bu sürede hep bekledi, geliceksin geri cünkü beni seviyosun dedi
sözlendiğimi duymuş
konuşmuştuk sonra, demiştiki neden suclu hissediyosun ki kendini? biz ayrıldık bitti hayatında başka biri olabilir. ama biliyorum ki zorla yaptılar bu sözü sen istemedin.
ben de söledim evet öle falan die, ama sonra ya cık git hayatımdan aklımı karıştrma falan dedim ben ona, sözlendim yakında da evlencem dedim. konuşmadık uzun bi süre
sadece bi kere mesaj attı o arada
ben hala bekliyorum, geliceksin biliyorum diye
beni hic suclamıyo ama
bizi ailem ayırdı cünkü, emreyle de ailemin zoruyla oldu ne olduysa
bu yüzden bişe demiyo bana hic

ya peki sen emreye ben mustafayla barıştım demedinmi neden hala arıyo ailen demedimi onların ailesine

zuzu bana kızıyo
cünkü hata yapmamı istemiyo, sonradan üzülmemem icin
ben gittim diyarbakıra ama geldim hemen :gitme:
bu arada gece sana dua edicem bebiş icin :Saruboceq::ecrin_bebek:

ayh sağol canımm bende sana dua edeyim belliki bir sevdiceğimiz var ve az buz sorunlar var arada gibi bilmem tahminim doğrumu.Rabbim bu gecenin hatrına sizi sevdiğinle huzurlu mutlu bir hayata erdirsin inşallah.gece de dua edicem merak etme.hata yapıyosan hııı yapma bende kızarım o zaman :eek:lmaz:

tam bir aşk üçgeni oluşmuş ama üçgenin bir kenarı kopmuş anlaşılan ya vallahi anlamıyorum artık şu aileleri bırakın insanlar isetdikleriyle hayat kursunlar bunu söylerken başıboş bırakmak anlamında değil tabi,elemanımızın sakat bir durumu yoksa sırf dediğimiz olsun diye diretmek al işte nerelere varıyor.boş yere huzursuzluk.hem o kadar da acele etme cemre evlenmek için ne kadar geç o kadar iyi güzelim ok.ben evliyim çok şükür iyi de bir eşim var ama yine de bekarlığın tadını çıkar

X