Zuzu ile keyf-i alem

canım sen mutlu ol diye tamam diyipte nişandan sonra yok hayır demez bence,
buna cesaret edemez bence.
iyice konuşun sakince tartışmadan, ona yaşadığın şehrin olanaklarını anlat ama en önemlisi bu kararının nedenlerini çok iyi anlat ki oda anlasın durumun ciddiyetini.

kaç sefeer anlattım hevin anlamıyo beni neyle suçluoy biliyomusun ben geleceğimizi düşünmüyormuşum cahilce davranıyormuşum o bizim için en iyisi neresi ise orayı istiyormuş diyo tamam istanbul olur ama iş olmassa döneriz diyo bu düşünce bile beni çıldırtıyo

bende öle diyorum hevin eşya bakmada bişey yokki yani onlar olucak şeyler ama cemre hala karar veremiyo:)

yok canım ya eşya en kolayı,
böcüğün evlendiği zamanı biliyormusunuz bilmem ama o ani bir kararla evlenip birden eşyaları aldılar çok düşünmeden en güzelide bu bence.
fazla düşünüp kafanı karıştırma cemrecim,
bırak herşey olacağına varır.
Hayır işlerini uzatmakta iyi değildir he :jeyyar: kaydirigubbakcemile3

zuzum söyle o zaman satsın büfeyi gelsin burda ona benzer bişey yapsın
yani haklı o da oraya alıştı orda kalmak istiyo ama
baştan kabul etmeseydi o zaman

he bide şey var
şimdi sen diyosun ya beni seviyosa gelir buraya, işte o kadar
o da diyo aynısını. burda bi düzenim var, işim evim ailem burda, beni seviyosa gelir. işte o kadar
nolursa olsun o senin işine güvenemez ama, ama bi kadın eşinin işine güvenebilmeli
ben yarın çalışmak istediğimde bebegim oldugunda artık yorulup işten cıkmak istediğimde eşim bana dört dörtlük bi hayat sunamasa bile bana sahip cıkabilmeli evin gecimini saglamalı diyebilmeli kadın, bu yüzden bakarsan onun söylediği gercekten cok mantıklı
ama baştan sözü verdiyse, paşa paşa tutucak o sözü kusura bakmasın

güzelim erkekler çalışmaya meyilli insanlardır,
erkek çalışmazsa bunalır, bunu gözardı etme sakın.
onuda anlamaya çalış ama yinede kararından vazgeçme,
biraz alttan almaya çalış bak gör eninde sonunda kabul edecek opuyorumnanaktan

bide ben öyle salonda klasik bi düğün istemiyorum
öyle olucaksa sadece nikah olsun daha iyi
aman ben cok dertliyim beee :ecrin_bebek:
adam evlenmekten vazgeccek kaydirigubbakcemile3
ama bunun icin muhtemelen yer bulamayız (

ya büfeyi satamaz büfenin bayiliğini aldı daha yeni halk ekmek büfesi hafta içide belediyede tahahakkuk servisin de çalşıyo diyo burdaki düzenimi mahvedemem tamam istanbula gelirim ama iş olmassa dönerim diyo olumsuız bakıyo ya deli oluyorum hep alttann alıyo beni ok hep beni idare ertti bu zamana kadar onada ok çünkü ben zoır biriyim sinirli yapım var çok iyi biri dört dörtlük aileside öle ama izmişr olayında anlaşamıyoruız yaaa

sizle konuşurken pilav yaptım ocağa koydum kızlar duy cemre duy:)))))))))))))

bide ben öyle salonda klasik bi düğün istemiyorum
öyle olucaksa sadece nikah olsun daha iyi
aman ben cok dertliyim beee :ecrin_bebek:
adam evlenmekten vazgeccek kaydirigubbakcemile3
ama bunun icin muhtemelen yer bulamayız (

kaydirigubbakcemile3 sende benim kafadansın kaydirigubbakcemile5
bende kesinlikle salonda istemiyorum,
kır düğünüde az tuzlu en güzeli yat veya değişik otantik mekanlar var öyle yerler :asigim:

sizle konuşurken pilav yaptım ocağa koydum kızlar duy cemre duy:)))))))))))))

hamaratlı hatun maşallah

yatta düğünde klişeleşti artık
kır düğünlerinin maaliyeti ne kadardır acaba hic bi fikriniz var mı?

abartma yaaa cemre ala ala diyonda 100 kilosun sanar hee:)))))))))))3-4 tane tabak bardak vardı onuda çalkaladım geldim:)))))))

yatta düğünde klişeleşti artık
kır düğünlerinin maaliyeti ne kadardır acaba hic bi fikriniz var mı?

ben küçüklüğümden beri kır düğünü hastasıyım ama pahalı ben araştırma yapmıştım ama bizim izmirdeki düün kır düğünü olucak ama ben istanbulda da kır düğünü istiyorum benim çevrem burda sonuçta.....
,
ama kont bey yapar kız kır düğünükaydirigubbakcemile3

hep nişanım yatta oluıcak düğünüm kır düğünü olcak derdim ben salon falan sevmiyorum ya nikah yaparım daha iyi yani

kır düğünü aşırı pahalı ya,
yattan ziyade otantik yerler hoş olur
romantik olur öyle yerlerde ha boshayallersmile

ya kır düğünlerinde kişi bası fiyat ya
bizim nişanda bile 200 kişi vrdı sözde aileler arasında salon tutulmadan yapılan nişan bu yani =))
büyük kontu batrmak istemyrm =)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…