Zuzu ile keyf-i alem

ya otantik yerlerde pahalı be kızlar mesela ben asla sdüdyo ortamında fotocuda foto çekilmicem dış çekim istiyorum herşeyim ilginç olsun istiyorum ama dur bakalım bizim durum karıştı şu an:)

biz de iice karıştık
gelinlik bakcam ben bu hafta begenirsem evlencem
hic olmazsa yatta yaparız düğünü =)))
istemiyorum ama neyse =))

yok zuzum pahalı değil kişi başı orasıda,
ee çoluk çocuk asla istemiyorum zaten,
davetiyeler ona göre hazırlanır zaten herkes nikaha gelir o mekanada sadece seçkin kişiler aileler, arkadaşlar falan.
Mönüye göre oluyor birde, yani yine 25-30 tlden başlayabiliyor 50-60a kadar gider ama sempatiksalakcinni

kız delimisin yatta ne güzel ben diyom ya ya yat ya kır düğünü hep hayalimdi ......deli olma :)

valla melih diyodu çocuk olmucak ona göre davetiyetye not düşeriz diyodu seçkin insanlar olur diyodu bende sevmiyorum çolul çocuk ya nereleri araştırdın mesela

yat istiyordum bende ama yatta fazla eğlenemeyiz ya belirli saatlerde kiralıyorsun sonuçta,
anam düşünsene bide deniz tutacak aboo

ayy toygar ışıklının şarkısı çalıyor çok güzel boshayallersmile

bizde coluk cocuk yok zaten
abimin bebegi var, abimin 30 tane cocugu olsa hepsini götrrm valla o apayrı tabiki =))
emrenin abisinin 14 yaşında kızı var
17 yaşında görümcem var
sora en kücük benim =)))

ben bide nikah olsun herkes gelsin sonra biyerde yemek olsun gibi düşündüm
yani elalem oynasın die mi düğün yapcam ki?
ama bizim şopar milleti oynamadan durmaz =))

valla melih diyodu çocuk olmucak ona göre davetiyetye not düşeriz diyodu seçkin insanlar olur diyodu bende sevmiyorum çolul çocuk ya nereleri araştırdın mesela

canım bizim kafamızda bi yer var oraya baktım sadece nette,
orda zaten bütün otantik yerleri yazıyordu,
ama kişi başı fiyatları hemen hemen aynı en düşüğü 25-30 en pahalısı 50-60,
düğün coma gir düğün mekanlarına bak orda var tarihi mekanlar kır düğünü mekanlar vs

ben bide nikah olsun herkes gelsin sonra biyerde yemek olsun gibi düşündüm
yani elalem oynasın die mi düğün yapcam ki?
ama bizim şopar milleti oynamadan durmaz =))

kaydirigubbakcemile5
nikah ve ardından eğlence en güzeli,
ben salon düğünlerini sevmiyorum bisürü tanımadığım kişiler,
çoluk çocuk dolu ortam samimi olmuyor bana göre.
en iyisi nikaha herkesi çağırmak ardından eğlence ya en yakın arkadaşlarla yada aileler arkadaşlar falan yani en en en yakınlar sadece ortam samimi olmalı bana göre

cocuklar salak salak ortada koşuyolar ya bide
allahım boğasım geliyo benim hic tahammülüm yok
bide annesi babası da hic bişe demiyo yaa ben olsam alır oturtrm cocugumu yanıma

ay sorma ya bide gelinliğin altına girme çabaları oluyor tam komedi :roflol: :roflol:

valla bende sevmiyorum ölr çocukları anneleri babaları bişey demiyolar yaa uyuz oluyorum

hevincim ne cok sevindin =))

ben dalgalanmalar yaşıom böcek
bi evlencem diorum bi evlenmicem diorum =)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…