Zuzu ile keyf-i alem

gülşahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:mymeka:

ne var sevgili kardeşimmmmmmmmmmm ablaya vurulmaz çok ayıp :eek:lmaz: bak seni iğneciye veririm almam elindenden haberin olsun :roflol: :roflol: öp bakıyım ablayı olumunekankayizsmile

ne var sevgili kardeşimmmmmmmmmmm ablaya vurulmaz çok ayıp :eek:lmaz: bak seni iğneciye veririm almam elindenden haberin olsun :roflol: :roflol: öp bakıyım ablayı olumunekankayizsmile

dikkat etde o iğne senin popişine batmasınkaydirigubbakcemile3

dikkat etde o iğne senin popişine batmasınkaydirigubbakcemile3

kız aklıma hanı bir cızgı fılm vardı yaa o geldi şimdi hanı sılvestır dıye bır kedı vardı habıre twetty yıyıorduda yaslı teyze bır gun kedıye öp kuşu dıyordu ya oda yutuyordu yıne kuşu o geldi birden gözumun önune :roflol: :roflol: ayy bende film koptu bugun kaydirigubbakcemile3

kız aklıma hanı bir cızgı fılm vardı yaa o geldi şimdi hanı sılvestır dıye bır kedı vardı habıre twetty yıyıorduda yaslı teyze bır gun kedıye öp kuşu dıyordu ya oda yutuyordu yıne kuşu o geldi birden gözumun önune :roflol: :roflol: ayy bende film koptu bugun kaydirigubbakcemile3

evet hatırladım keşke olsada izlesem yine geçen diyodum valla

senı totona batsın
iki odun yan yanakaydirigubbakcemile3
ay hiç güleceğim yoktu böcük keyiflendirdin beni heee

kocama odun deme bana de
odun benım o deıl:umursamaz:
ayy ne etsemm ne etsem
çevir kazı yanmasın :roflol: :roflol:
de get
bak o benı anlıo kıskanma bı sen
böcek anladım cnm yorma kendını bu cadu bugün benle yatmıs anlasılan:KK1:

arkandaym senınaklinialirimsmile

evet hatırladım keşke olsada izlesem yine geçen diyodum valla

duydum dedıgını zaten ondan soyledım bende sempatiksalakcinni

ayyy ben kacıyorum kızlar hadı öptüm sizi bugun bukadarlık işkence yeter size :KK1: hadi kurtuldunuz benden :roflol::roflol:

ulen sen kendin dedin ya ala ala ya hacıya bakın hele
çakıl nereye gıııı

abim istiyor pcyı bakalım ne zaman alıcak bende hc sesımı cıkartmıyorum kaydirigubbakcemile3

duydum dedıgını zaten ondan soyledım bende sempatiksalakcinni

ayyy ben kacıyorum kızlar hadı öptüm sizi bugun bukadarlık işkence yeter size :KK1: hadi kurtuldunuz benden :roflol::roflol:

ohh bee
depolldelikafadulden

ulen sen kendin dedin ya ala ala ya hacıya bakın hele
çakıl nereye gıııı

saanem
kocamlabenım aramda olan aramıza gırme
ben derım sen deme-tatlicadiarzu-
saol böcek al nan gülşahhhhhhŞeniz

öpme nan onu
fursana:dilcikar:

X