Zuzu ile keyf-i alem

zuzu geçmiş olsun yavru =)

neye alarjin varmış ki?

canım benim küçüklüğümden beri çekiyorum bu alerji rahatsızlığını çeşit çeşit alerji oluyorum troid hastasıyım ya ondan kaynaklanıyormuş güya bişlmiyorum ki canım ben beni bişldim bileli bu alerji hastalığını çekiyorum

böcük kız y fasulye ne ola ki?
et niye yemiyorsun vejeteryan mısın yoksa sende kocam gibi eti sadece mangalda mı yiyorsun?

zuzum alerjin mevsimsel mi canım?
ilacın filan yok mu kullandığın? benimde bahar alerjim var her sene ilaç alıyordum ama bu sene hamile olduğum için ilaç kullanamadım. şimdi azaldı iyice. ama arada nezle gibi burnum akıyor ve hapşuruyorum.

pandomim afiyet olsun.
marmaris burger nasıl oluyor ki?
sen marmariste misin? bilmiyorumkismile

Zuzum tekrar çok geçmiş olsun...

Melodi ben istanbuldayım. marmaris büfeler var buralarda. ordan yedim.
içinde yok yok = okadar diyim yani =)

marmaris burger bende merak ediyorum istanbulda baya şubesi çoğaldı nasıl tadı pandomim....
melodim canım mevsimsel değil benim alerjim biraz değişik suratımda başka çıkıyo ensemde egzaman şekli bacaklarım kabarıyo şişiyo farklı bir alerji iğnem var vurduruyorum şişince.....günde 2 tane değişik alerji hapı içiyorum hergün

marmaris burger bende merak ediyorum istanbulda baya şubesi çoğaldı nasıl tadı pandomim....
melodim canım mevsimsel değil benim alerjim biraz değişik suratımda başka çıkıyo ensemde egzaman şekli bacaklarım kabarıyo şişiyo farklı bir alerji iğnem var vurduruyorum şişince.....günde 2 tane değişik alerji hapı içiyorum hergün

canım marmaris büfenin herşeyi çok güzel oluyo. ama marmaris büfenin sahteleride oluyo isim benzerliğinden. marmaris büfem falan diye.
marmaris burgerde süper ben bir hamburgeri yiyemedim. okadar doyurucu.
ayvalık tostunun hamburgerini düşün ama içinde daha çok çeşit şeler var.

en kısa zamanda bi deneyeyim bari ben marmarise gitmiştim ama hiç denk gelmedim hamburgerine falan yenimi moda oldu acaba

bende çok seviyorum oktay ustayı yaaaa tarifleri çok güzel ahhh ahhh evdeyken hiç kaçırmazdım oktay ustayı bide yanında bi hatun vardı eskiden ikbal di sanırım süper ikiliydiler

benim nişanlımda et haricinde bişey yemiyor =)

senin ki etobur herhalde. :KK1:evlenince napcan kıs?
yes
sadece mangalde yerım ve pırzolasını yerım
ayy cnm cektı

yuhhhakannehir

bende artık yemekte sevmiyorum eti eski tadı yok. hep etsiz yaparım yemekelri.
ama benim gıcık kavurmada yemiyor.
tavuğa bile zor alıştırdım. sote yapıyorum yada snitzel.

Zuzum tekrar çok geçmiş olsun...

Melodi ben istanbuldayım. marmaris büfeler var buralarda. ordan yedim.
içinde yok yok = okadar diyim yani =)

hımmmm anladın canem afiyet şeker olsun.

geçmiş olsun canım alerjinin her türlüsü kötü. eskiden yoktu bende 2000 yılında başladı.
çağın vebası gibi.

pandomim söyle onlara izmire de şube açsınlar.
kıslar ben kaçar işime devam edeyim gelirim yine.

melodi tam bir et obur valla.
evlenince bi gün et, bi gün kavurma, bi gün ızgara falan yapıcam galiba.
tavuk bile sevmiyo kırmızı et sadece.
o getirsin ben yaparım kaydirigubbakcemile3

zuzum sinirlenme bebem. şükret yine ilacı çözümü var.
allah beterinden saklasın.

X