Zuzu ile keyf-i alem

saolun kızlar ya valla geçmişi okudum hepiniz sormuşsunuz sevindirik oldum aklım sizdeydi ama ikiseksen yatıyodum......bugün geldim işe işte ama keyifsizim geldim iki keyif bulayım diye siteye:)

he he edin kız merak sevildiğimi bilem :) şaka bir yana yarım saat oldu işe geleli dün evdeydim dudağım suratım gözüm şişti dışarı çıkacak durumda değildim sabah kalktım işe gitmek için hazırlanıyorum tam kalktım yataktan suratımda bir gerginlik bir gariplik var banyoya gittim aynaya bir baktım bütün surat balon gibi şiş dudağım burnuma kadar şiş deli oldum oturdum siniriimden ağladım krize girmişim sesime babam la annem koştu tabi beni sakinleştiremiyolar yüzüme bir şal sardılar hemen hastaneye götürdüler hemen alerji iğnesi yaptılar 2 tane sonra sakinleştirici verdiler bütün gün evde moralsiz yattım zaten canım sıkkındı bide bu üstüne iyi oldu yani

gecmıs olsun canım oyy kıyamam sana ben ağlama tatlım benım :teselli:

okudum okudum belediye çukuruna düştüm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile
moklu cukura mısempatiksalakcinni
saolun kızlar ya valla geçmişi okudum hepiniz sormuşsunuz sevindirik oldum aklım sizdeydi ama ikiseksen yatıyodum......bugün geldim işe işte ama keyifsizim geldim iki keyif bulayım diye siteye:)

moralını ben şimdık getrcem haa
kız böcek o ne demek ben evlendıysem nan:KK1:

çirkin becerıksız ne ararsan bende
ama lakın koca mukemmel
dıomkı benım gıbı gudubet evlenırse herkes evlenırsempatiksalakcinni

saol çakılım benim
ulen getir bakem keyfimi böcek heee moklu çukura düştüm bugün çıkardılar beni anca gel temizle beni:)

valla çakılım ağlama diyon ama o an sinir krizi geçirdim suratımı görünce bıktım hasta olmaktan da hastayım demekten de çok sinirlerim bozuk son zamanlar yaaaa offf deliliğe vuruyodum ama bir kaç gündür sıfıra indi morelim

ıykk
gıt herıfın temızlesın
defolu karı
nan dün kuruçeşme arenaya gtcektık
hava şartları nedenı ıle ıptal olmuş
:nazar:

:KK1:bend eöleyım he cakıl ii bilir

oyy bılmezmıyım kaydirigubbakcemile3 demekkı çirkin ve becerıksız sansı versın allah dıye dua etmek lazım :roflol: :roflol: :roflol: vallahı dogustan sanslısınız hee kıymetını bılın :KK1:

gecmıs olsun canım oyy kıyamam sana ben ağlama tatlım benım :teselli:

moklu cukura mısempatiksalakcinni

moralını ben şimdık getrcem haa

çirkin becerıksız ne ararsan bende
ama lakın koca mukemmel
dıomkı benım gıbı gudubet evlenırse herkes evlenırsempatiksalakcinni

ıykk
gıt herıfın temızlesın
defolu karı
nan dün kuruçeşme arenaya gtcektık
hava şartları nedenı ıle ıptal olmuş
:nazar:

herifim izmirde nan :) ohhhh iyi olmuş gidemediniz ya:)))))))

:dilcikar::dilcikar::dilcikar:kaydirigubbakcemilealsanaalsanasmile:mymeka:

ayy insanın kendisini bilmesi kadar güzel şey varmı yaa :roflol: :roflol: :roflol: sana bir kısır tarıfı verene kadar ömrumu yedın hee:KK1: halen yapmadın dımı becerıksız seni :mymeka:

yaptım ulen hemde cok güzel oldu hemde çiğ olanından yaptımm hıh :umursamaz:

bak sımdı canım cektisempatiksalakcinni

oyy bılmezmıyım kaydirigubbakcemile3 demekkı çirkin ve becerıksız sansı versın allah dıye dua etmek lazım :roflol: :roflol: :roflol: vallahı dogustan sanslısınız hee kıymetını bılın :KK1:

amin-tatlicadiarzu-
herifim izmirde nan :) ohhhh iyi olmuş gidemediniz ya:)))))))

gıdemedık ama gıdıcez
ohh sen ayrısınyaa manıtanda
kıskan benısempatiksalakcinni
bugunde 13.ayımız
kutlasana ayu:mymeka:

yaptım ulen hemde cok güzel oldu hemde çiğ olanından yaptımm hıh :umursamaz:

bak sımdı canım cektisempatiksalakcinni

kız kısırın pişmişi nasıl oluyor :roflol: :roflol: sen sakın kısır diye çiğ köfte falan yapmış olmayasın :roflol: :roflol: :roflol:

X