zr dileyenler ve zr bekleyenler buraya...

suan itibariyle 48 saat oldu, ama sen hem o ettigin büyük lafa pisman olacaksin, hem de öncesinde söylediklerin icin özür dileyeceksin bay ukala....

benden daha inatci oldugunu kanitlamaya calisiyor olabilirsin ama hiiiccc sansin yok..............

Abla gün gelecek bana söylediğin o ağır lafların altında kalacaksın
Enişte sende söylediğin kötü sözlere pişman olacaksın
İnanıyorum ki tez zamanda Rabbim size ödetecek
Özür dilesiniz bile geçmeyecek bu kırgınlığım...
Hayat boyu sildim sizi...
Sadece dünyalar güzeliyeğenim Elayı çok seviyorum
bir tek kızınız var benim için
onuda çok özledim ama sırf sizin yüzünüzde
onuda göremiyorum

Geceleri bazen uyuyamam... Ya çok mutluysam heyecandan uyuyamam ya da çok üzmüşse beni; sabaha kadar uyuyamam.
Mutlu olduğum zamanlar, duygularımı (o uyuduğu için) smsle anlatır, dillendiririm. Yeter ki sabah kalktığında okusun ve mutlu olsun.
Beni defalarca kere uyardı, geceleri bana sms atma, uyumadığın için üzülüyorum diye. Ya da en azından bu kadar çok sms atma. Uyumaya çalış...
Ama anlamadığı bir şey var; geceleri internet vb bişeylerle vakit geçirmek yerine, ben onu düşünüp, ona da neler düşündüğümü güzel cümlelerle ifade etmek istiyorum.
Bu sabah, dün akşam ki sms trafiğimden sebep, bana kızdı. KEndisine, canımmmmm aşkım smslerimi almışmı bakayım diye cilveli bir ses tonuyla sorduğumda, bana birden bağırıp ''NE oldu yorumda bulunmadım, yeter amaaaaa'' diye inanılmaz sert bir uslüple diklendi. Bana özgüvenimi kaybettirmeye çalışıyor sanırım, beni bana kırdırıyor. Sonra özür diledi ama bence, ben üzüldüm diye özür diledi. Yoksa ben karşılık beklemedim mesajlarıma cevap, sadece okuduğunda onun yüzündeki mutluluğu görmek istedim, onu sinirlendirdiğimin farkına bu sabah vardım ki; bir daha asla yapmayacağım bunu.

sevgili kayınpederim ve kayınvalidem
oğlunuz...gelininiz....1 yaşındaki torununuz(hatırlayabiliyosanız şayet)
tam 8 aydır sizden özür bekliyoruz.....

Allahım Senden özür diliyorum senden af diliyorum
Sonra kendimden özür diliyorum
Her an vidan azabıyla yaşıyorum
Hayatımın en büyük hatası oldu
Hiç bir tesellisi ve açıklaması yok
Ne olur Sen yardım et

bana bu sabah yaptıkların, söylediklerin senin için bir anlık sinir olabilir.
her sözün, her hareketin aramızda öyle uçurumlar açtı ki, anlamadın-anlamayacaksın biliyorum.
Gözyaşlarımın artık bir önemi yok nasılsa, kimin umrunda ki dimi sevgili kocacım..
Sen öksürsen bile benim içim cız ederken, gözünde ki değerimi gözüme soktuğun için birde burdan teşekkür etmek istiyorum..
Özür dileyeceğini bilsemde,seni bundan sonra yalnızca dilim affeder..

aslında özür beklediğim çok kişi var.Gerçi bir özür yeterli olur mu bilmiyorum.İlki teyzemin bana attığı iftiaraydı.Şuan onunla konuşuyorum,bu da benim büyüklüğümden.Ama onda eski samimiyeti bulamıyorum,yapmacık oluyorum ister istemez.Özür dilemeli benden!Aslında onu içimde hiç affetmedim.İkincisi dost sandığım kişi.Sevgilisi o şehir dışındayken bana asıldı,mesajlarını gösterdiğim halde gitti onu tercih etti,ama ne oldu.Ayrılmışlar..!Üçüncüsü de diğer iki insanla aynı kefeye koyamayacağım birisi..Aşık olduğum insan..Neden onca şeye ,kırılmama rağmen ona dayanamıyorum?Elim kolum bağlanıyor resmen...Ama beni çok kırdı..ELİSSA arkadaşımızın yazdıklarını okuyunca ben yazmış gibi hissettim.Her ne kadar beni sevdiğinden emin olsam da,bana beni umursamıyor,sevmiyormuş gibi davrandığını üstelik ağlama krizleri geçirmeme rağmen,ağlamamı savunma mekanizmam olarak gördüğünü söylemesi...OFFF!Aklımdan çıkaramıyorum...Özür bekliyorum..Kırgınımm..:85:

Son düzenleme:

marifet kırdıktan sonrası değil, hiç kırmamakta, onu anlayabilselerdi zaten..
neden yedi kat yabancıya son derece iyi davranırlarken, en yakındakilere, kendilerine en çok değer verenleri bu kadar üzerler..
Kimsenin kimseye eşya kadar değer vermediği bu zamanda, ne kadar şanslı olduklarının neden farkında değiller
Umarım pişmanlık duyup özür dilerler, ve umarım sende affedebilirsin..

ben askimdan özür diliyorum.. iki gündür cok fena kahrimi cekiyor.. regldanmidir nediir özür dileriim askiim. beni cok iyi idare ediyosun sen bebegimm

..ben gerektiginde ozur dilemeyi bilirdim, halen de gerektiginde bilirim....
..benden ozur dilemesi gereken bir ailenin tumunu Allah'a havale ettim, beddua bile okumuyorum,nasil olsa herkes yaptiklarinin hesabini elbet bir gun verecektir diye dusunuyorum..gerisi de bos...

anneme babama herkese karsı vıcdanım rahat
hem evlatlık hem kısılık gorevımı yaptım
cok dgeer verdım
deger verdıklerım karsılıklarını vermedıklerı ıcın bana buyuk bır ozur borclular...

içim dışım bir olduğu için gereğinden fazla açık sözlüyüm,birilerine özür borcum olduğunu düşünmüyorum ama bu dobralığım yüzünden pek çok insanın canını yakmışımdır,10.köy hiçbir zaman adresim olamamıştır,benden özür bekleyenler çoktur herhalde...kimseyle muhalefet olmak istemediğim halde yapımı bile bile şanslarını zorlayanlar,sanırım beni pek iyi anmayacaklardır...olsun,vicdanen rahatım....ben de kimseden özür beklemiyorum,kendilerini özür dileme pozisyonuna getirmiş olan şahıslar,canımı çok yakmış olmalılar ki böylesine bir beklentiye girmiş olayım.bu da,bu insanların hayatımda yer almaması gerektiğine inandıklarım oluyor,böylesine bir kararı verdikten sonra dönüşüm olmuyor,dolayısıyla özür beklentim de olmuyor.'gölge etme başka ihsan istemez...'moduna geçiyorum.

ßi özür borclusun bana.. Bu kadar zor olmamalı..
Ben yaptgm her hata'da özür dilemesini bildim. Sen neden bnm gibi değilsin?

bunca sözden sonra yaptıklarından sonra bir özür beklerdim şahsen
yazık sana verdiğim değere allaha şükür gerçekleri gördüm
canım aşkım sayesinde

özür dilemek erdemliktür büyüklüktir..her yiğidin harcı değildir de..
ben hatalıysam özür dilerim karşı taraftanda beklerim

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığım bütün hatalarımı kabul edip özür diledim. Hatta yapmadıklarim icin bile. Bugün eşime beni kırdığı şeyleri anlamadığı için anlattım ama gene bi faaliyet yok gene yok . Insan bir özür diler

ben hala özür beklerken birde haklıymış gibi üste çıkan insanlardan nefret eder oldum kafamı bozuyolar valla başlarına ekşicem yakında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…