Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
2 ay bitmis bence birakma derim suan kullanmadigin her doz sivilce olarak geri dönebilir 1 haftadir almamissin ben de baslarda o yanlisi yaptim 4 ay daha sabredersen yillarca sivilcesiz yasayacaksin bunu unutma ;-)
canım çok kötü ama dudaklar. doğru olan o tabi ama nefret ettim yani..

arkadaşlar bende zoretanin kullandım 2 gün önce özel bir hastaneye gittim yine bu sivilceler için doktorum bana asla o ilacı önermedi o ilaç alındığında 2.5 sene bebek yapmamam gibi bir durum varmış demekki yan etkileri fazla olan bir ilaç ve bunu sana yapamam dedi bekar olduğum halde yani bence bir kaç doktora gidip baktırıp çok gerekliyse kullanın diğer yöntemler uzun sürüyor belki ama yan etkilerini duyunca insan uzun da sürse bu tip durumlarla karşılaşmamak için ikna oluyor bu ilaçtan benim gözüm korktu valla etkili ama etkisi hem cilde hemde gözle görmediğimiz organlara vücüdumuza yansıyor

bebek yapma konusunda reçetede ve imzalanan kağıtta bir ay diyor bir ay geçtikten sonra bir sorun olmuyormuş benim doktorum da bir ay dedi hadi biz bunu emin olmak için 6 aya çıkaralım ama 2 buçuk sene gibi bir süre duymadım ben hiç bununla ilgili başka bir şey bilen var mı doktorundan
daha önce kullanmışsınız ama o zaman böyle bir şey demediler mi size ilk kullandığınız zaman gözünüz korkmadı mı diğer yöntemler uzun sürdüğünden değil sadece geçici çözüm ürettiğinden dolayı en son çare olarak bu hapa başladı burda herkes ben de kremler merhemler antibiyotikler kulandım bunlar sadece kullandığım sürede hafif bir çözüm oldu

Kizlar ya sac dokulmesi yasayan var mi? 40 mg kullaniyorum 58 kiloyum. Ilk ayin sonundan beri dokuluyorlar. Eskiden koparak dojulurlerdi simdi kokten geliyorlar. Birakmak istemiyorum 3 ay cekmisken of.

tatlım benim doktorum bu ilaca başlamadan önce bana sadece evli olup olmadığımı sordu ve başkada bir şey demedi 5-6 ay kullandım ama bırakınca yine çıktı yani buda kesin çözüm olmuyor malesef ve özel bir hastaneye gittim ve çokta iyi denilen bir doktora göründüm ve onun bana söylediği 2.5 sene şaşırdım kaldım doktor sana böyle bir şeyi yapamam olurki evlenirsin neden bekleyeceksinki dedi beni uyardı şuan başka antibiyotikli bir ilaç ve 2 tane jel verdi yüzüm şuan yanma durumda soyuldu ilaca ara verip daha sonra cilt kendine gelince kullanıcam tekrar jelleri bakalım neler olacak umarım düzelirim

Kizlar ya sac dokulmesi yasayan var mi? 40 mg kullaniyorum 58 kiloyum. Ilk ayin sonundan beri dokuluyorlar. Eskiden koparak dojulurlerdi simdi kokten geliyorlar. Birakmak istemiyorum 3 ay cekmisken of.

bence hemen doktoruna danış biz ne söylesek yanıltıcı olabilir

bence de saç dökülmesi normalmiş aslında çoğu insanda oluyor ama en azndan doktorun bunun için bişey önerebilir. muhtemelen saç köklerin kuruduğu içindir istersen bitkisel bakım maskeleri fln yap ama yine de doktoruna bi sor derim kontrolüne çok varsa ara için rahatlasın

Zoretanin kullanmaya başlayalı 16 gün oldu. Normalde süper yağlı olan cildim ve hatta saçım kurumaya başladı. Özellikle burun kenarları, dudaklarım kuruyor. Cildim pütür pütür oldu. Bepanthen krem kullanıyorum ama fayda etmiyor. Cildim bazen çok kırmızı oluyor. Sizin önereceğiniz kuruluk için başka krem var mı? Dudak kremi de işe yaramıyor. Argan yağı sürsem bir zararı olur mu? Lütfen yardımcı olun.

Merhaba öncelikle geçmiş olsun, bende 8 ay önce kullandım zoretanin ve şu an çok memnunum çok mutluyum kesinlikle çok işe yarıycak emin ol. dudakların için doktor bana fito diye bi krem vermişti 15-20 dakika aralıklarla sürekli sürüyordum ve dudaklarım hiç çatlamadı soyulmadı gayet rahat atlattım. tek kriteri var 15-20 dk bir yenilemen lazım dudaklar sürekli yumuşak kalıyor zaten şeffaf renkli bi krem ben parlatıcı niyetine bile sürüyordum yani :))

Kizlar bilmiyorum kullananiniz var mi ama doktorum dudaklarim icin bir karisim receteledi. O karisim dudaklarimi harika yapiyor. Isteyene onerebilirim eczanelerde yapiliyor ve doktor receteye yazdiginda ucretsiz oluyor.

Cevabınız için teşekkür ederim. Dudaklarıma Nivea Med Protection kullanıyorum. Hiç bir işe yaramadı. Bepanthen Krem bile sürüyorum. Çok yanıyor ama. Fito'yu alacağım. İnşallah sorunumu çözer. Peki cildiniz nasıl? Benim sanki maskeyi cildinizden elinizle ovuşturarak çıkarttığınızda pütür pütür olur ya onun gibi soyuluyor sanki. Tam tarif edememiş olabilirim. Bepanthen'i cildime de sürüyorum ama sanki o da iyi gelmiyor. Ne yapacağımı bilemiyorum.

Kizlar bilmiyorum kullananiniz var mi ama doktorum dudaklarim icin bir karisim receteledi. O karisim dudaklarimi harika yapiyor. Isteyene onerebilirim eczanelerde yapiliyor ve doktor receteye yazdiginda ucretsiz oluyor.

Bana karışımı verebilirseniz onu da denemek isterim. Şu dudak ve cilt kuruluğu sorunumu acilen çözmem lazım. Bu gidişle çok kötü olacak. Daha 14 gün oldu çünkü.

gecmıs olsn ben cok kucukken tedavı olmstum ılacı kullanırken yanında 3 tane daha krem kullanıyodm 8 ay kullandım hergun yıkadıgım saclarımd hıc yaglanmıyodu vcdumdakı butun yagı alıyodu sankı ılac ama yan etkısı olarak dudaklarım cok kurumustu o yuzden kremlerı en basında vermıstı zaten doktorum 7 ay sonunda yuzumde hıc bırsey kalmadı ergenlık donemınden once olmstm 5 senedir tek bı sıvılcem bıle olmadı coook sukur :)

benim cildim zaman zaman deri atıyordu pul pul dökülüyordu kendi kendine ben hiç soymak için bişey yapmadım yüzüme özellikle vücudumu lifliyordum elbet ama yüz daha hassas o kendi sabah yüzünü yıkarken bile soyulur.çok fazlada soyulmasın zaten iyi değildir ilacı kullandığın dönem boyunca soyulan soyulsun kese falan yapmayın yüzünüze. fito yu yüzünede sürebilirsin gece yatarken sabah yıka hücre yenileyici özelliği var zaten taze duruyor insanın teni.

Çok çok teşekkür ederim. Bugün kaşlarımın alt kısmı bile kurudu :) Anlamadım ben bu böyle nereye varacak :) Peki kilonda değişiklik oldu mu? Ben sanki zayıfladım da.

Bana karışımı verebilirseniz onu da denemek isterim. Şu dudak ve cilt kuruluğu sorunumu acilen çözmem lazım. Bu gidişle çok kötü olacak. Daha 14 gün oldu çünkü.

Pomad borik diye sorarsan cilt doktoruna receteler uygun oranlarda eczaci da yapar canim

bu ilac yag bezlerini kuruttugu icin sacta da kuruma yapar daha az yaglandigini farketmis olabilirsin ben 2 gunde bir yikarken simdi 1 hafta yikamasam ayni sekilde duruyor. sac dokulmesi de nemsiz oldugu icin olabilir. Buyuk ihtimalle ilaci biraktiktan sonra kendini toparlar bu benim fikrim tabi doktora danismakta fayda var. bende o kadar cesitli yan etkileri var ki ilaci bagli olabilir diye dusunuyorum

Ben roaccutane kullaniyorum 4. ayima girdim sivilcelerim hala ayni. benimle ayni durumda olan var mi? Sivilcelerim cok derin yastigim surekli kan icinde derinin bayagi altinda siktigim zaman sadece kan cikiyor diyebilirim size beyaz ucu yok ve agrili.

Ben hormonal oldugunu dusunuyorum yag bezlerini kurutmakla olmayacak gibi duruyor. Doktorumun tavsiyesiyle testosterone gibi bir kac hormon degerlerime bakilacak test yaptiramadim henuz. Soyle bisey okudum arastirirken kan sekeri yemeklerden sonra yukseldiginde insulin yukselmesi testosterone hormonunun yukselmesine sebep olurmus. Yumurta ve cikolata cok yedigim de sivilcelerimin arttigini farkettigimden yemeyi kesmistim. Sanirim bu hormonal oldugu anlamina geliyor. 21 yasindayim. Ve aynalara bakmiyorum yuzumun her yani leke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…