Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Arkadaşlar bana doktor ek olarak excipial lipo diye bir şey verdi. Size de bundan vermiş miydi? Verdiyse eğer bunu yüzünüze sürdünüz mü yoksa sadece vücut için mi? Ve avondan salatalıklı bir kremle yüzümü nemlendirsem sorun olur mu sizce?

kızlar bu ilaç bende adet gecikmesi yaptı siz böyle bi durumla karşılaştınız mı?:44::44: bu arada bugün 3.aya başlıyorum epeydir sivilce çıkmıyo yüzümde, ellerimin üzerinde sık sık kırmızılıklar çıkıyo sanki yanmış gibi zamanla geçiyo.

Bugün 23.günüm. Kusma dönemindeyim sanırım günde 3-4 sivilce çıkıyor. Sivilce çıkması kötü de ilacın etkisini görmek çok mutlu ediyor açıkcası. Hergün ilacı içiceğim saati bekliyorum mutlulukla Hepimiz kurtulucaz inş. Çünkü insanın psikolojisini bozuyor birini gördüğümde direk yüzüne bakıyorum ne güzel birşey yok yüzünde diyorum , kompleks haline geldi :/

kızlar bu gün 23. günüm Allaha şükür çokk çook önemli bir yan etkisini görmüyorum dudaklarıma fito kullanıyorum hiç çatlamıyor, tek sorunum 2 gündür gözümde bir kızarıklık oluştu geçmiyorda acaba göz kuruması diye bahsedilen şey bumudur ama batma falan hiçbisey yok sadece kızardı kanlandı da diyebiliriz. bir fikri olan var mı başına gelen bir çözümünü bulan yardımcı olursanız çok sevinirim.

Canım aynı sorunu bende yaşadım. Evet göz kuruması büyük ihtimal. Doktora gidip durumunu anlat istersen. Bana cildiye doktoru viscotears adında suni göz yaşı yazdı reçetesiz de alınabiliyor ama yine sen doktora danış istersen. Sabah akşam sürüyorum hiç kızarmıyor artık.
Ve benim öncesinde çok batma,yanma vardı sadece kızarıklıkta değildi aşırı rahatsız oluyordum. Özellikle sol gözüm önceden kapanıyor gibi hala devam ediyor ama umarım ileride tam geçer. 1 aydır kullanıyorum damlayı. Kızarıklık yok ama şükür.

Son düzenleme:
kizlarr yaa acil bi durum varrr simdi ben bu hai kullaniyorum ya bugun 23.gunu yuzumde sivilce varr hep :/ haliyle sevmiyorum daa bugun agda yaparken dudagim ust bolgesi cildiyim kalkti yanik gibi oldu kip kirmizi kaldi boylee yanik gibi cok belli yarinda dugun varr ufff ( neyapcam ben bide yuzum soyuluor krem surunca belli olmuorr fondoten surursem yan etki olurmu ??? bu hapi kullanirken yiyeceklermize dikkat etmmemz lazim mi acaba yani abur cubur yesek olurmu ?

aynı şey benimde başıma gelmişti malasef ben de bepanthne ve kantoron otu yağı sürmüştüm 3-4 güne kabuk tuttu soyuldu. İz felan da kalmadı çok geçmiş olsun...

2. aya girdim ama hala çıkıp duruyolar. Bir gün yüzüm iyi görünürken ertesi gün berbat görünüyo. Çıkıp o gün içinde kayboluyorlar. Ne zaman biticek şu kusma dönemi :/ Ve yüzüm o kadar kızarık ki sinir oluyorum

3 sene önce 8 ay kadar kullandım roaccutane ..

iyiki kullanmışım dediğin önemli ilaçlardan biri..

8 ay içerisinde yüzüm tertemiz berrak bir hale geldi

olumlu etkilerini 5. aydan sonra belirgin birşekilde gösterdi..

yan etkileride olmadı değil ellerim kurudu soyulur gibi oluyordu dudaklarımı hiç sormayın heran elimden bepanten ve nivea meyveli dudak nemlendiricileriyle geziyordum 4 5 tane bitirmişimdir ondan..

bunların yanında yüzüm çok kızarıyordu.. doktorum bana heliocare güneş koruyucu verdi renklendirici vardı içeriğinde .. tamamen bitkisel içerikli bir güneş koruyucu ve kompakt pudraydı

yıl 2012 ve ben suratımda hiç sivilce kalmamış olmasına rağmen hala güneş koruyucu ve pudra niyetine heliocare kullanıyorum

yüzü kızaranlara şiddetle tavsiye ediyorum

bendee 1.ayima girdim canim ama yuzumde hala cikiyor bende cok uyuz oluorum hele elememek icin yani insallah cabuk gecer hic guzel gozukmuorr sivile ve kzarik gibi gozukmesii :/

ya kizlar bisey sorcamm ben yesilkartliyim esim askerde oldugu icin bugunde cildiye gittim hapim bitmek uzere 1.ayim ,gecen ay; eczanede 53tl odemistim 2kutu hap dudak krem ve koruyucu krem.
bugunde 2.defa aliyorum ayni eczaneye gitim 55tl odedim 2kutu hap ve sadece dudak kremi bide bana 10tl muaynne borcum var demis sassirdim ee bu sefer 55tl odegisem niye gecen 53tl odedim kafam karisti kizlarrr bu haplarin fiyatti ne onu cozemedim birisi yardimci olsuun bana ltfen.

Ya şu ilk zamanlarda sivilcenin çok çıktığı dönem ( kusma dönemi ) kaç gün sürüyor ? Benim 15 günü geçti hala devam ediyor insan içine çıkamıyorum :/

merhaba arkadaşlar
ben de birkaç sene önce 5 ay zoretanin kullandım..çok şükür şu an iyi durumda yüzüm..ama şu an ilacı kullanmakta olan arkadaşlara tavsiyem çıkan sivilcelere ellememeleri..çünkü iz kalıyor..ve sabırlı olun..Allah'ın izniyle geçiyor..göz kuruması için ben de suni gözyaşı kullandım..güneşe çıkmamaya çalıştım..çünkü çok kısa bir sürede bile yüzünüz kızarıyor..benim son aylarda çok fazla sıkıntım oldu..psikolojik olarak da yan etkileri var biliyorsunuz..onlara da dikkat edin..Allah hepinize şifa versin..

ben bugün itibariyle 3.ayıma girdim günlük 40 mg kullanıyorum ilk ayki gibi iri sivilceler çıkmıyor artık ama yanağımda oynamadığım halde kırmızı nokta nokta izler kaldı sence geçer mi bunlar izler nezaman toparlaar??

ben yanağımda çıkan bir sivilceyi patlatmıştım..onun izi kaldı..ilk başlarda kist şeklinde kalmıştı..şimdi daha az belirgin..diğer izlerin hepsi geçti..

slm
kızlar bende bugun kullanmaya başlıcam. benim korktugum mesleğim gereği sürekli borçlu müşterilerle konuşuyorum haliyle geriliyorum stresli bir işde çalışıyorum. bu hap yan etki olarak stres ve sinir yapıyormuş doğrumu bunların dışında erkek arkadaşıma karşıda sinirlenirim en ufak şeylerde triplere girerim die korkuyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…