Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar peki Blistex MedPlus olanından mı kullanıyorsunuz ? küçük kutuda yani stick deil, açıklamasında hasara ugramış dudaklar için anında etki yazıo :)

kızlar peki Blistex MedPlus olanından mı kullanıyorsunuz ? küçük kutuda yani stick deil, açıklamasında hasara ugramış dudaklar için anında etki yazıo :)

ben ben blistex daily lıp kullanıyorum oda küçük kutuda çok memnunum ilk başta kokusu çok kötü gelmişti ama şimdi çok iyi benim dudaklarım çok kötü oluyo kenarları kupkuru oluyo sürer sürmez yumuşatıyo

Eklentiler

• $Blistex-Daily-Lip-Conditioner.jpg
    10,4 KB · Görüntüleme: 88
Bende dün başladım bu ilaca kistik sivilcelerim dolayısıyla dün bana yazıvermiş bulundu doktorum, roaccutaneyi daha önce duymuştum ama bunu hiç duymadım.. 6 Ay boyunca her ay test yaptırmaya gidicekmişim ama ilacı vermeden önce herhangi bir test, imza felan yapılmadı.. Şuana kadar herhangi bir yan etkisi görülmedi hiç içmemiş gibi gayet sakinim zannedersem henüz erken :) Ben 6 ay boyunca tüm yan etkilerine direnip bebek gibi cilde kavuşabilmek için aksatmadan kullanacağım.. Dudak çatlaması,nemlendirici ve güneş kremi almama gerek kalmadı evde vardı dudağım için vaseline lip therapy kullanacağım.. Anlıyamadığım bu ilacı kullanırken A vitamini almamam mı gerek yoksa ben mi yanlış okudum Şuan da b12 vitamini kullanıyorum bunun zararı olmaz sanırım..

cnm bence doktoruna ya da en yakın eczaneye sor cunku doktor banada vitamin ilacı kullanma bununla beraber dedi demekki bi yan etkisi var. bide enteresan bir şekilde çok şükür cildimde düzelmeler var çatlayan kuruyan yerler düzeldi dudaklarımda dahil olmak üzere ve de sivilcelerim küçüldü ve çoğuda kurumaya yok olmaya başladı fakat daha kullanmaya başlayalı 2-3 hafta oldu. bana tedavinin sonuna doğru cildin düzelir demişlerdi fırtına öncesi sessizlik mi acaba merak ettim :)))

Doktor bana da vitamin alma dedi bu yüzden hiç kullanmıyorum. Çok gerekli değilse sizde kullanmayın bence.

kızlar ben ilaca başlamadan önce cilt temizliğine çok dikkat ederdim ama artık pek yıkayıp toniklemiyorum eskisi gibi yağlanmadığı için ihtiyaç duymuyorum sanırm.ama önemli mi ki yıkamak bilemedim siz kullandınız mı bu tarz ürünler?

Doktor bana da vitamin alma dedi bu yüzden hiç kullanmıyorum. Çok gerekli değilse sizde kullanmayın bence.

Bugün B12 yi bırakayım ozaman tedavi bittikten sonra tekrar devam ederim birde folik asit kullanıyorum onun zararı olmaz umarım.. :) her burayı gördüğüm de dudağıma nemlendirici sürüyorum daha çatlamadan eser yok ama korkuyorum galiba çatlıycak diye

evet cnm bnde burdaki kızlar saolsun 7.5 liraya blistex med plus aldım. mentolin tadı var dudaklarına ferahlık veriyor hemen etki ettiğini anlıyosun hafif yakıo hatta kokusuda biraz keskin ama demekki içerisinde gerçekten işe yarar maddeler var die düşündüm hemen çatlaklarım toparlandı ama sürmediğim zaman yine dudaklarım kuru kuru duruo

Eğer benimki de çatlar ve şuan kullandığım lipstick yetersiz olursa bende onu alırım bakalım bu sabah kahvaltı yapmadan önce demir ve kan eksikliği için içtiğim ilacı görünce aklımda bir şüphe oluştu "acaba bunun da zararı olur mu?" diye ilaç kutusunu yanıma alıp bugün bir eczaneden bilgi alıcağım :) Bugün 4. gün hala hiç bir etkielşim yok dudaklarım da kurumadı yüzümde yeni bir sivilcem çıktı orası ayrı..

Ya arkadaşlar bu konuyu görünce moralim acaip bozuldu benim yüzüm bu arkadaşların ki kadar ciddi değil sadece elmacık kemiklerim de senelrdir geçmiyen 2 tane kistik sivilcelerim var arada geçip 1 ay sonra tekrar çıkıyor ama 5 senedir ne kullandıysam geçmedi mosmor duruyor bu ilaç bu kadar kötü yapmaz dimi yüzümü psikolojim alt üst olur yoksa....
Öyle aşırı sivilce çıkaran bir insan değilim ama ufak tefek iltihaplı sivilcelerimde yüzümün bazı bölümlerinde oluyor ama abrtılacak kadar çok değil doktor kistik sivilcelerim için yazdı bana bu ilacı ayyy korkmaya başladım :18: Daha 4. günümde eynik düşmek istemiyorum 7 ay sonra düğünüm olucak o zamana kadar geçer dimi

http://www.kadinlarkulubu.com/sivil...oin-accutane-roaccutane-tedavisindeyim-8.html

Son düzenleme:
kizlarr hapin 3.ayiinna basliycm hapimi eczane vermedii ama bugun doktorma yazdrdim receteye eczane 1gun sonra verirmis hala var gozkuormus 1gunle yan etkisi olurmu acabaa bilen varmi?????? tskler

Son düzenleme:
çok kötüyüm moralim çok bozuk çenemde ve burnumun kenarında yanan yaşınan bir etki yarattı kırmızı lekeler çok kaşınıyor ve yanıyor ben ne yapacağım?yardım edin normal mi

Cnm bnde hic tasinti olmadi ama yan etkilerinde yaziyordu sanirim istersen tekrar bi danis eczaneye yada doktoruna

günesş koruyucumu surmemıstım şimdi surdum biraz yandı ama kızarıklık azalıyor gibi?

Ya kızlar 68. gün oldu hala çıkmaya devam ediyorlar yeter artık ne zaman geçmeye başlıyacak bilen var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…