Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Zaten 2 ayın sonunda çoğu sivilce gidiyor ama izler hemen geçmiyor ben 2 ayın içindeyim görenler fark ediyor yüzümü çok mutlu oluyorum :)
Korunma işini doktora sor istersen çünkü bu ilacını bazı yan etkileri olduğu için en iyi doktor bilir

hmmm ayy insallah 2ayda ggecerr ya ben haniii kurtulmak icin neler denedim olmadi gittikce cogaldi hepp insallah etkili olur doktor anlatti dogum kontrol hapi die bende zarari olur dogum kontrol hapi die kullanmk istemiorum ama bakalm neolck :) lekelerde gidiorsa yavas gitsindee hepsi gitsin :KK34:

hmmm ayy insallah 2ayda ggecerr ya ben haniii kurtulmak icin neler denedim olmadi gittikce cogaldi hepp insallah etkili olur doktor anlatti dogum kontrol hapi die bende zarari olur dogum kontrol hapi die kullanmk istemiorum ama bakalm neolck :) lekelerde gidiorsa yavas gitsindee hepsi gitsin :KK34:

İnşalllahh bebek gibi yüzümüz olur bende iki yıldır özellikle çok çekiyorum bitsin bu işkenceeeeeeee :KK70:

insallahhhh olurrrrr bi arkadasim kullan ve simdi cikmiormus sadece adetliyken 1-2 tane ancak cikiormu :KK1:

slm kizlarrrrrr ben nasilsiniz bende dun cildiye gitmistimm zoretanin ilacini aldim dun basladim tedaviye insallah etkili olur sadece yan etkilerden korkuyorumm evli oldugum icin korkun cam ama yine insan korkuor .sivilcelerden bitkm wallaa esim askerde olunca baslayim dedim :)

bende güneş lekesi var bilgi edinmek için topige girdim bu sayfa dikkatimi çekti benim 21 yaşında kızımın sivilce için kullanmadıgı birşey kalmamıştı taki dediginiz ilaçtan kullandı .şimdi yüzü tertemiz sadece dikkat edilcek şey tahlilerini yaptırmanız
şimdi çok mutlu 7 ay kullandı

fadime ablacim walla benim cevremdeki kizlar bu ilactan kullaninca bende ilk defa kullaniorumm bakalmm insallahh etkili olur daa gider evet tahliler yapilior gelcek ay tekarr gitcem tahlil yaptrcam bakalim insallah allahm faydali olur yan etkisi olmazz. :KK3:

fadime ablacim walla benim cevremdeki kizlar bu ilactan kullaninca bende ilk defa kullaniorumm bakalmm insallahh etkili olur daa gider evet tahliler yapilior gelcek ay tekarr gitcem tahlil yaptrcam bakalim insallah allahm faydali olur yan etkisi olmazz. :KK3:

yves rocher diye markanın dudak nemlendiricini kullan çok işe yarıyor dudak kuruluguna iyi gelir başka hiçbirşey bu kadar iyi gelmemişti kızıma inşallah geçer

Ben nivea nın kini kullanıyorum memnunum ama sürmediğim saat yok diyebilirm hiç kuru bırakmıyorum şu an hiç belli değil dudaklarımda hiç kuruluk yok :)

arkadaşlar 8 aydır zoretanin kullanıyorum ve artık çıldırıcam geçmiyo geçmiyo geçmiyo bu sivilcelerim bugün yeni bi tane daha çıktı.artık ne yapacağımı bilmiyorum ya doktorumdan baştan beri hiç memnun değildim zaten geçiremedi de sivilcelerimi.Ve artık ilacı kesiceğini söyledi son bir ay daha 20 mg kullan keseriz diyo ya suratımda hala iltihabı gördüğü halde keserse çoğalır bunlar.ne yapmalıyım ben ya yardım edin bana. başka bi doktora gitsem bu saatten sonra ne yapacak ki. tedavini doktorunu değiştirmeden bitir der heralde

Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun, 8 gündür zoretanin kullanıyorum 20 sabah 20 akşam olmak üzere günde 40 mg.ama dün akşam almam gereken dozu unutmuşum birşey olur mu acaba bir bilgisi olan var mı bana yardımcı olabilir mi çok moralim bozuldu :KK43:((

bır gece unutmaktan sorun olmz canım devamında daha dıkkatlı olursun ama arada unutulabılır çok sık unutmadıgın surece sorun olmaz.

ben de tedavının son 5 gunundeyım sadece 5 hap kaldı ve artık bıtıyor.

cıldım ne durumda peki; sivilcelerim sıyah noktalarım ne varsa hepsı yok oldu tertemız bır cılde sahıbım şu an ve bundan sonra umarım hep boyle kalır.

senin adına çok sevindim geçmiş olsun ne muttlu umarım bende o son beş günleri görürüm. cevabın için tesekkür ederim içim nasıl rahatladı anlatamam ewet mutlakaki unutulacaaktır daha çok başındayım çünkü umarım benimde cildim pürüzsüz olur elbetteki şifa allahtan da benim bu ilaçtan çok umudum war :)

birde sen güneş koruyucu kullanmısmıydın acaba, doktor bana bu konuda birsey söylemedi. coppertone kıds kullanıyordum yazın ama biraz yağlı bir günes koruyucu. bu hap cildimi tam kurutmusken bi taraftanda yağlandırmayayım korkuyorum kullansam bi dert kullanmasam bir dert ,,,

20 yaşındayım ve yaklaşık 6 senedir sivilcelerimden yana dertliyim.güzellik uzmanlarına gidip buhar tedavisi yaptırdığım da oldu doktora gidip kremler kullandığım da oldu ama hiçbiri kesin sonuç vermedi.68 gün önce büyük bir kararla zoretanine başladım.herkes kesin çözüm olduğunu yüzü bebek gibi yaptığını söyledi bu da beni hırslandırdı tabi.ilk hafta yüzümde bulunansivilceler 2,3 kat arttı.ama bu çok normalmiş çünkü cildimizin altının temizlenmesi gerekiyor ilk önce.bu arada ilk olarak 20mg ile başladım. 2.ayda ise 30 mg ile devam ettim.şimdi de 30 mg ile devam ediyorum.gün geçtikçe sürekli çkıkan sivilcelerim azaldı ve şuan haftada 1 falan çıkıyor.onlar da büyük iri şekilde değil küçük uçuk şeklinde.alnım ve burun bölgem bebek gibi oldu ve siyah noktam hiç kalmadı.dudaklarının çatlaması ile ilgili şikayeti olanlara bir tavsiyem var,pantenol pomad,günde 4,5 kez sürdüm ve dudaklarım asla çatlamadı,bol su içmenin de yararı büyük.ancak ben şundan çok şikayetçiyim:çıkan sivilceler geçince yerinde kırmızı izler kaldı ve bunlar geçmiyor.doktora sorduğumda ilacın izlete kesin çözüm olamayacağını tedavim bittiğinde iz tedavisi uygulayabileceğini söyledi.lütfen bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olsun izler nasıl geçiyor bu ilaçla geçen var mı, iz tedavisi gören var mı?

Evet bende bunu çok merak ediyorum tedavi bitince lekeler için iz tedavisi şart mı yaa bi de o mu çıktı ya kendilğiinden zamanla tam yok olmaz mı ki

Evet bende bunu çok merak ediyorum tedavi bitince lekeler için iz tedavisi şart mı yaa bi de o mu çıktı ya kendilğiinden zamanla tam yok olmaz mı ki

bilmiyorum ama doktor bana bu ay kontrole gittiğimde nadixa adlı bir krem verdi sivilcelerin üstüne ince tabaka şeklinde sürüyorum ama izleri giderir mi bilmiyorum önceden sivilceler sorundu şimdi onlar gitti izler sorun.o kadar özeniyorumki cildi pürüsüz olanlara..

Bende bu çukur leke vs. kalmasından korkuyorum :KK43: Kimisinde kalmıs kiminde de hiç kalmamış ... :KK50:

aynen ben de bundan korkuyorum.ilaca başlamadan önce sivilceleri kapamak için makyaj falan yapıyorum şimdi ilacı 2 ayı aşkın kullanıyorum sivilcelerim gitti ama izler kaldı küçük küçük kırmızılıklar ama sık şekilde.eğer geçmezse yine makyaj fondote pudra bu dönemlere dönmek istemiyorum.izler ne zaman geçer ki

bilmiyorum ama doktor bana bu ay kontrole gittiğimde nadixa adlı bir krem verdi sivilcelerin üstüne ince tabaka şeklinde sürüyorum ama izleri giderir mi bilmiyorum önceden sivilceler sorundu şimdi onlar gitti izler sorun.o kadar özeniyorumki cildi pürüsüz olanlara..
Aynen ya bende çok özeniyorum valla :KK43: bizde de bitsin artık şu dert.................................

20 yaşındayım ve yaklaşık 6 senedir sivilcelerimden yana dertliyim.güzellik uzmanlarına gidip buhar tedavisi yaptırdığım da oldu doktora gidip kremler kullandığım da oldu ama hiçbiri kesin sonuç vermedi.68 gün önce büyük bir kararla zoretanine başladım.herkes kesin çözüm olduğunu yüzü bebek gibi yaptığını söyledi bu da beni hırslandırdı tabi.ilk hafta yüzümde bulunansivilceler 2,3 kat arttı.ama bu çok normalmiş çünkü cildimizin altının temizlenmesi gerekiyor ilk önce.bu arada ilk olarak 20mg ile başladım. 2.ayda ise 30 mg ile devam ettim.şimdi de 30 mg ile devam ediyorum.gün geçtikçe sürekli çkıkan sivilcelerim azaldı ve şuan haftada 1 falan çıkıyor.onlar da büyük iri şekilde değil küçük uçuk şeklinde.alnım ve burun bölgem bebek gibi oldu ve siyah noktam hiç kalmadı.dudaklarının çatlaması ile ilgili şikayeti olanlara bir tavsiyem var,pantenol pomad,günde 4,5 kez sürdüm ve dudaklarım asla çatlamadı,bol su içmenin de yararı büyük.ancak ben şundan çok şikayetçiyim:çıkan sivilceler geçince yerinde kırmızı izler kaldı ve bunlar geçmiyor.doktora sorduğumda ilacın izlete kesin çözüm olamayacağını tedavim bittiğinde iz tedavisi uygulayabileceğini söyledi.lütfen bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olsun izler nasıl geçiyor bu ilaçla geçen var mı, iz tedavisi gören var mı?

iz diye bahsettiğin çukurluklarmı delik gibi olanlar yoksa renkli izler mi

diğer konuda da sordum cevap alamadım bu ilacı kullandıgınızda adet döneminizde bi düzensizlik gecikme vs. oldumu ??

X