Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Aaaa evet canım :) 1-2 tane var yeni çıkmış durumda ama küçük.İlk 1 ay baya büyük sivilceler çıktı şimdi öyle değil bakalım bundan sonr a çıkacak mı , üstelik regl olmak üzereyim.Dudaklarımda pek kurumuyor.Sen kaç mg kullanıyordun canım kaç kiloydun bir de 2. ayı da kontrole gidip tahlil yaptırdın mı? :21:

ohh maşallah maşallah çok sewindim senin için canım..bende ilk ay 1 tane siwilce çıktı sadece sonra o kurudu gitti şuan hiç yok Allahıma çok şükürler olsun..60 kiloyum günde 30 mg içiyorum canım ben dudaklarım eskisi gibi kurumuyo madecassol kullanıyorum dudaklarım için 2. ay için gittim kan testi werdim yine aynı 30 dewam ediyorum

Aaaa evet canım :) 1-2 tane var yeni çıkmış durumda ama küçük.İlk 1 ay baya büyük sivilceler çıktı şimdi öyle değil bakalım bundan sonr a çıkacak mı , üstelik regl olmak üzereyim.Dudaklarımda pek kurumuyor.Sen kaç mg kullanıyordun canım kaç kiloydun bir de 2. ayı da kontrole gidip tahlil yaptırdın mı? :21:

ohh maşallah maşallah çok sewindim senin için canım..bende ilk ay 1 tane siwilce çıktı sadece sonra o kurudu gitti şuan hiç yok Allahıma çok şükürler olsun..60 kiloyum günde 30 mg içiyorum canım ben dudaklarım eskisi gibi kurumuyo madecassol kullanıyorum dudaklarım için 2. ay için gittim kan testi werdim yine aynı 30 dewam ediyorum

canım geç oldu kusura bakma..ben 30 kullanıyorum başladıgımdan itibaren kan testi yaptırdım tabiii yine aynı dewam ediyorum 30 mg içiyorum

net yüzünden bayaa fazla yazmışıımmm ://

Maşallah canım sana da ne güzel o aşırı kusma evresini yaşamamışsın benim kötü olmuştu ilk ay inşallah böyle devam eder.Bende bepanten ve blisteks(mavi olanı) kullanıyorum doktor vermişti.Bol su içiyorum en az 3 litre bu konuda da doktorum uyarmıştı.

Maşallah canım sana da ne güzel o aşırı kusma evresini yaşamamışsın benim kötü olmuştu ilk ay inşallah böyle devam eder.Bende bepanten ve blisteks(mavi olanı) kullanıyorum doktor vermişti.Bol su içiyorum en az 3 litre bu konuda da doktorum uyarmıştı.

aynen canım bende bool su içiyorum zaten çok su içen bi insanımm:) inşalalh böyle dewam ederiz ben başlamadan önce çok tereddüt ettim çünkü benim doktorum tanıdıktı bende 2 3 minik isilik gibi siwilce çıkardı ben tamamen bitmesi için bu ilacı yazdırmak istediim zar zor tanıdık diye yazdı sağolsun..sonra da çok korkmuştum kullanamadım 3 5 gün ilacı aldıktan sonra...ama tedawim bitsin en baştan başımdan geçenleri yazacam korkmadan kullasın diye insanlar

Evet bende korkuyordum ama artık baska carem kalmamıstı keske seninki gibi az olsaydı,senelerdir uğraşıyordum ve geçmiyordu ama artık geçeceğinden eminim şimdiden eskisine göre daha iyi durumda yüzüm iki yanagımda da cok sivilce vardı şimdi pek yok ama kırmızı ve kahverengi izler var umarım gider hepsi :KK43:(

Evet bende korkuyordum ama artık baska carem kalmamıstı keske seninki gibi az olsaydı,senelerdir uğraşıyordum ve geçmiyordu ama artık geçeceğinden eminim şimdiden eskisine göre daha iyi durumda yüzüm iki yanagımda da cok sivilce vardı şimdi pek yok ama kırmızı ve kahverengi izler var umarım gider hepsi :KK43:(

izler için doktor mutlaka bi ilaç yazacaktır tedawiden sonra canım benim kullanan arkadaşlarıma yazmışlar çünkü

öyle mi contratubex tretin flana yazıyorlarmıs off ya 6 ayda bitse iz falan her sey :KK43:(((((bu kremler de soyuyor kızartıyor daha beter sonra :KK43:

merhaba arkadaşlar
bende 8 marttan bu yana bu ilaçlardan kullanıyorum. 4 ay bitti 5. ayın içindeyim.ilk 4 ay aknetrent kullandım. 2 haftadır da zoretanin kullanıyorum. ilk günden beri günlük 20+20 mg kullanıyorum. kilom 72. doktor bana 6 ay kullanacaksın demişti. kilomu da sormadı hiç. ilk 4 ayki doktorum başka bir ile gittigi için bu ay doktoru meburen değiştirdim. bu doktorumda kilomu sormadı. bende söylemedim. 72 kiloya göre hesaplamamız gerektigini buradan ve diğer forumlardan öğrendim. bu duruma göre ben 7 aymı kullanacağım ilacı. yüzüm tedavinin basladıgına göre daha iyi durumda. bende hiç öyle ilk aylarda kusma olmadı cok sükür. ilaçla beraber DCL nin AHA lı temizleme jelini, güneş kremini, nemlendiricisini ve cildi sıkılastıran tonigini kullanıyorum.
tahliller değerlerim yuksek ama bastan beri. en bastan beri tahlillerimde
ALT 23-28-23-22
AST 23-28-27-26
TRİGLİSERİT 207-249-295-281
VLDL 41-50-59-56

şimdiki doktor trigliserit 300 den yukarı cıkarsa ilacı bırakırız dedi .
yan etkilerine gelince herkesteki gibi dudak kuruluğu en belirgini.onu da eczacımın önerdigi la roche cerakıp kullanıyorum

merhaba arkadaşlar
bende 8 marttan bu yana bu ilaçlardan kullanıyorum. 4 ay bitti 5. ayın içindeyim.ilk 4 ay aknetrent kullandım. 2 haftadır da zoretanin kullanıyorum. ilk günden beri günlük 20+20 mg kullanıyorum. kilom 72. doktor bana 6 ay kullanacaksın demişti. kilomu da sormadı hiç. ilk 4 ayki doktorum başka bir ile gittigi için bu ay doktoru meburen değiştirdim. bu doktorumda kilomu sormadı. bende söylemedim. 72 kiloya göre hesaplamamız gerektigini buradan ve diğer forumlardan öğrendim. bu duruma göre ben 7 aymı kullanacağım ilacı. yüzüm tedavinin basladıgına göre daha iyi durumda. bende hiç öyle ilk aylarda kusma olmadı cok sükür. ilaçla beraber DCL nin AHA lı temizleme jelini, güneş kremini, nemlendiricisini ve cildi sıkılastıran tonigini kullanıyorum.
tahliller değerlerim yuksek ama bastan beri. en bastan beri tahlillerimde
ALT 23-28-23-22
AST 23-28-27-26
TRİGLİSERİT 207-249-295-281
VLDL 41-50-59-56

şimdiki doktor trigliserit 300 den yukarı cıkarsa ilacı bırakırız dedi .
yan etkilerine gelince herkesteki gibi dudak kuruluğu en belirgini.onu da eczacımın önerdigi la roche cerakıp kullanıyorum

geçmiş olsun canım, benim doktorumda kilo boy vs sormadı. bana ne kadar kullanırız bile söylemedi. 6 aya kadar bir bakarız dedi.

benim yüzümde sivilce çıkmıyor ama, cildimi sürekli yıkamama rağmen yağdan parlıyor,bir sürü yağ bezesi var,elimle yüzümü gerince belli oluyor içleri dolu,gözeneklerim yağlanmadan dolayı genişledi...ben de bu ilacı kullansam nasıl olur bu ilaç bir tek ciddi sivilce problemi olanalar mı uygulanıyor, bir arkadaşım varda cildi gayet normal ve güzeldi ama sırf bebek gibi cildim olsun diye bunu kullanıyorum diyordu,insan karaciğerine bu kadarda kolay haksızlık etmemeli günah,ama benim cildimin parlaması dışardan çok belli olmasada bu yağ bezeleri bu gözenekler bezdirdi beni..

mrb arkadaşlar.Son 6 aydır sivilce problemim var antibiotkler kremler falan kullandım ama pek sonuç alamadım.Son gittiğim doktor krem falan vermşti bu işe yaramazsa zoretanin kullanmaya başlıcaz demişti ilac hakkında bilgi sahibi olmak için ktapçık vermişti. Annemle birlikte okuduk ve oldukça yan etkisi olduğunu gördük ve gözümüz korktu verdiği ilaçlar inş. geçirirde buna ihtiyaç duymayız demiştik ama öyle olmadı kremler olumlu sonuç vermedi ve şimdi ne olursa olsun bu ilacı kullanmak istiyorum ama annem izin vermiyor. Sayfaya yeni üye oldum ve güzel şeyler okudum açıkçası ümitlndm ve yan etkilerinden eskisi kadar korkmamaya başladım. Bu ilacı kullanıp asla ama asla kullanmayın diye söyleyen herhangi bi kişi görmedm sitede. bana yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar sizce orkmadan başlayabilir miyim son sınıf kpss öğrencisiyim sınava hazrlanırken herhangi bi sıkıntı yaratırmı bu ilaç şimdiden tşk. edrm. Rabbim tez zamanda şifa versin hepimize inş.

kızlar bende 2 gündür kullanıyorum yanında aknetrent diye bi ilaç kullanıyorum sizede böyle mi vermişti doktor? benim aslında deri altında hep sivilcelerim alnımda pütür pütür duruyo son zamanlardada yanaklarıma indi :KK43: yüzde kırmızılık yapıo denmiş hemen hemen bütün sayfaları okudum tedavi bitince geçti mi sizlerde?:18:

mrb arkadaşlar.Son 6 aydır sivilce problemim var antibiotkler kremler falan kullandım ama pek sonuç alamadım.Son gittiğim doktor krem falan vermşti bu işe yaramazsa zoretanin kullanmaya başlıcaz demişti ilac hakkında bilgi sahibi olmak için ktapçık vermişti. Annemle birlikte okuduk ve oldukça yan etkisi olduğunu gördük ve gözümüz korktu verdiği ilaçlar inş. geçirirde buna ihtiyaç duymayız demiştik ama öyle olmadı kremler olumlu sonuç vermedi ve şimdi ne olursa olsun bu ilacı kullanmak istiyorum ama annem izin vermiyor. Sayfaya yeni üye oldum ve güzel şeyler okudum açıkçası ümitlndm ve yan etkilerinden eskisi kadar korkmamaya başladım. Bu ilacı kullanıp asla ama asla kullanmayın diye söyleyen herhangi bi kişi görmedm sitede. bana yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar sizce orkmadan başlayabilir miyim son sınıf kpss öğrencisiyim sınava hazrlanırken herhangi bi sıkıntı yaratırmı bu ilaç şimdiden tşk. edrm. Rabbim tez zamanda şifa versin hepimize inş.

canım sivilcelerden kurtulmak için tek çözüm zoretanin bence bende bi sürü tedavi gördüm senin gibi annem izin vermedi başlamama en sonunda tak etti ne olursa olsun dedim annemden habersiz başladım :) tabi sonra söyledim. eğer kesin çözüm istiyorsan hiç korkma başla derim ben ama biraz güneş kaybolsun kış gelsin öyle yazın tedavi olmak çok zor heleki ramazanda.güneşe çıkamıyo hiç insann ne kadar güneş koruyucu kullansada ter içinde kalıyo. neyse sadede gelelim benim tedavi biteli bi hafta kadar oldu.ilacı kullanırken bol su içmen gerekecek işte süt yoğurt falan bol tüket demişti doktor bana. bütün vucudun kuruyacak bol bol kremleneceksin :) burnun kanayabilir kuruluktan gene krem süreceksin.dudakların için blistex med plus ı öneririm harika birşey herkesin dudaklarında yaralar oluyormuş bunun sayesinde bende hiçbirşey olmadı.büyük ihtimalle yüzün için bepanthene verecektir doktor kesinlikle kullanma derim ben benim yüzümde tüylenme yaptı. pierre fabre nin dexeryl die bi kremi var bi kere alırsan tedavi boyu yeter sana yüzün ve kolların için falan işte :) oof ne çok konuştumki susayım en iyisi sen aklına takılan birşey olursa bana yaz ben cvplarım

X