Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlaarr.tedavisinde 5.ayına gelmiş biri olarak bendeki değişklkleri anlatayım size kısaca:) yüzüm de tek bir sivilce bile kalmadı.ki benm sırtımda falan da çoktuu ama artk hiç yok.bu ay tedavim bitebilirmiş doktr öle dedi.belki 1 ay daha kullanrsn dedi bakalm :KK70: yani kaşntı kızarklık moral bozkluğu stres gibi şeyler çok normal bu ilaçlarda.benm şu an bile hala gözlerm kuruyo kabuk oluyo falan :/ dudaklar malum.ama hiç yara olmadı şimdiye kadar çok şükür.çünkü hiç kuru bırakmadm dudaklarımı.yanmda vazelnmle geziyorm sürekli.baya nemli ttuyo.istersenz deneyebilirsnz.moralleri yüksek tutuuuuun :)

canım peki cildinde tüylenme oldumu hiç 4. ayımdayım ve çenem çok tüylendi

Bi göz doktoruna git ve zerotanin kullandığını gözlerini kuruttuğunu söyle . Büyük ihtimalle bi kontrol eder sonrada göz damlası verir. Bişeyin kalmaz :-)

evet bendede bu sorun vardı ve bende göz damlası kullanmaya başladım ve sorunum bitti

arkadaşlar ben 3. ayıma gircem yüzüm çok iyi durumda çok şükür. Şu anda 2-3 tane sivilcem var belli belirsiz ama kolesterolüm yüksek çıktı. Acayip bel, sırt ve topuk ağrım var. Tüm vücudum pul pul dökülüyo. Ellerim kupkuru oldu yaraya benzer şeyler çıktı. Sıcak suya değdiğimde tüm elim kıpkırmızı oluyo. Bunların yanında aşırı açlık, saçlarda kuruma (dökülme falan yok özel bir karışım uyguluyorum onun için), burun kanamam hala devam ediyo, sürekli uyku hali, yorgunluk vs... Nisanda tedavim bitecek bir aksilik olmazsa ve ben 13 mayısta evlencem inşallah o zamana kadar tüm problemler ortadan kalkar. Bu ilacı kullananlar yüksek moral diliyorum...

mrb arkadaslar zoretanın kullanıyorum ılk ay 20 mg kullandım ve 2.aya başladık gunluk 40 mg kullnaıyorum 2gundur ..bu sabah uyanırken adet sancısına benzer sancım oldu ve baya bı surede sürdü haptan dolayımı oluyor

4. ayım bitti yüzüm bebek gibi oldu,saçım vücudum yağ içindeydi psikolojim bozulmuştu artık keşke daha önce kullansaymışım yağdan eser yok şimdi.. umarım tedavi sonrasında tekrarlamaz.. yalnız görmemde bulanıklık, bel, kalça ağrım çok oluyor hatta bazen basamaz durumda oluyorum topuk ağrısı bendede var, geçmek bilmeyen yorgunluk birde.. ilaçtanmıdır bilemiyorum tabii.. :KK31:

mrb arkadaslar zoretanın kullanıyorum ılk ay 20 mg kullandım ve 2.aya başladık gunluk 40 mg kullnaıyorum 2gundur ..bu sabah uyanırken adet sancısına benzer sancım oldu ve baya bı surede sürdü haptan dolayımı oluyor

Doktoruna danışmalısın bu durumu bence...

4. ayım bitti yüzüm bebek gibi oldu,saçım vücudum yağ içindeydi psikolojim bozulmuştu artık keşke daha önce kullansaymışım yağdan eser yok şimdi.. umarım tedavi sonrasında tekrarlamaz.. yalnız görmemde bulanıklık, bel, kalça ağrım çok oluyor hatta bazen basamaz durumda oluyorum topuk ağrısı bendede var, geçmek bilmeyen yorgunluk birde.. ilaçtanmıdır bilemiyorum tabii.. :KK31:

Kesinlikle ilaçtan ama kolesterolünün yükselmesindende kaynaklanıyordur. İlaç kolesterol ve karaciğer sorunları çıkarabiliyor. Ben doktora gittiğimde ağrılarımın nedeni kolesterolüm çıktı...Sende testlerini ihmal etme.

kızlar bnde kulnıorum eylülden beri .ama düşük dozda aldm hep 20 . sanırım yavaş ilerliyo buyüzdn tedavim . . . şmdi 30 mg geçtim yüzümde izler kaldı sadece tabiki hafif derecedeler ama ne zmn geçer bunlar ya ..
annem artık ilaçı bırakmam için zorluyo bni .izler için başka bi yol bulalım diyo ama nekdr dogru olur işe yarar bilmiyorum ..
sizin izler kaçıncı ayda geçti ??:26:

ya ben bi de lise 1. sinifim boyle cok fazla sivilcem yok fakat cikti mi tam cikiyo, agrili falan tavsiyelrinzi bekliyorum, lutfeeen :KK43:

ben de bugün doktora gittim ve tahlil verdim umarım değerlerim normaldir de alabilirim bu ilacı. 21 yaşındayım, sivilceler gerçekten büyük bi özgüven eksikliğine neden oluyo, bu yüzden kesinlikle kullanmak istiyorum ama her gün de okula gidiyorum, tüm günüm okulda geçiyo sayılır, bu kızarmalar ve dökülmeler nasıl oluyo yani çok aşırı yüzümüze bakılmıycak gibi mi ? :KK43: yüzümüz için kullandığımız kremin üzerine hafif fondoten veya pudra kullansak bi süre bi sorun oluyo mu, bu şekilde kullanan var mı ?

ben de bugün doktora gittim ve tahlil verdim umarım değerlerim normaldir de alabilirim bu ilacı. 21 yaşındayım, sivilceler gerçekten büyük bi özgüven eksikliğine neden oluyo, bu yüzden kesinlikle kullanmak istiyorum ama her gün de okula gidiyorum, tüm günüm okulda geçiyo sayılır, bu kızarmalar ve dökülmeler nasıl oluyo yani çok aşırı yüzümüze bakılmıycak gibi mi ? :KK43: yüzümüz için kullandığımız kremin üzerine hafif fondoten veya pudra kullansak bi süre bi sorun oluyo mu, bu şekilde kullanan var mı ?

bünyeden bünyeye göre etkileri değişsede o kadar olmayacagını söyleyebilirim.benim 2. ayım bitio ve pul pul dökülme olayını cok bariiz yasamadım acıkcası dudaklar cok kuruyo onun için ona özel bi dudak nemlendiricisi alman lazım eczanelerde satılan filan.aslına bakarsan yaglı bi cilt yerine kuru bi cilt hissi ve zamanla azalan sivilceler bence ilacı kullanırken bile kendini iyi hissettiricek=)

bünyeden bünyeye göre etkileri değişsede o kadar olmayacagını söyleyebilirim.benim 2. ayım bitio ve pul pul dökülme olayını cok bariiz yasamadım acıkcası dudaklar cok kuruyo onun için ona özel bi dudak nemlendiricisi alman lazım eczanelerde satılan filan.aslına bakarsan yaglı bi cilt yerine kuru bi cilt hissi ve zamanla azalan sivilceler bence ilacı kullanırken bile kendini iyi hissettiricek=)

umarım dediğin gibi olur teşekkür ederim :) makyaj yapmanın da bi sakıncası yokmuş, doktorun verdiği kitapçıktan okudum, artık zor durumda kalırsam fondotene sarılcam sanırım :)

kızlar sivilceler gecıyor, siyah noktalar gidiyor, izler azalıyor denildi peki gözenekler kapanıyor mu tumuyle mesela burun üzerinde bi cok kiside vardır.ne diyorsunuz

tedavi sürecinde lazer epilasyon yaptıran varmı? doktorum birşey olmaz dedi ama yinede sorma ihtiyacı hissettim..

kizlar bu ilaci hic kullanip da kotu sonuc almis olan var mi yani yuzu simdikinden daha kotu olmus olan??? umarim hepinizin cildi bebek gibidir ama cok merak ettim

Canım öyle abartılcak bişey yok ki ya. Eğer yüzüne nemlendiriciyi kullanırsan bir sıkıntın olmaz. Hoş nemlendiriciyi sürmesen bile öyle kabuk falan bağlamıyo yüzün. Benimkinde nemlendirici aksattığımda ölü deri gibi minik beyaz soyulmalar oluyo nemlendirici sürdüğüm anda geçiyo. Bazılarının dediği gibi öyle kocaman sivilceler çıktığıda doğru değil. En azından bana öyle bişey hiç olmadı ve şu anda hiç sivilcem yok çok şükür. Makyajda yasak değil ama ben fondoten sürdüğüm zaman akşamına yeni bir sivilce çıkıveriyo. Benden söylemesi. Kullan ilacı 2 ay sonra makyaja bile gerek duymayacaksın :KK34:

kızlar sivilceler gecıyor, siyah noktalar gidiyor, izler azalıyor denildi peki gözenekler kapanıyor mu tumuyle mesela burun üzerinde bi cok kiside vardır.ne diyorsunuz

selam. benim gözenekler tamamen gitti. 5. ayımdayım ama tedavi süresinde hiç makyaj yapmadım ben. makyaj yapan ciltle yapmayan cilt arasında fark oluyor bu yüzden yapmamanızı tavsiye ederim.

X