Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ayy inşallah benimde biter ilk ay :26: çok delik var canım ya inşallah dolar :KK70: canım yüzünü günde kaç defa ve ne ile yıkıyosun ? benim her yıkayışımda tahriş oluyo :44: az yıkmak mı iyi çok yıkamak mı ? bi de hep krem sürmek şart mı? çok şey sordum :26:

umarm biter cnm.ben yüzümü günde extra olarak bişeyle yıkamıyorm cnm :/ ben bu konuda pek bişy diyemicem yani :/

arkadaşlar sanki ilacı kullanmaya başladığımdan beri saçlarım daha fazla dökülür oldu,sizlerde durum nasıldı?

benm dökülme olmadı ama önceden 2 günde yağlanan saçlarm artk 5 gün yıkamasam bile yağlanmıyo :KK70: bu süper bişeyyy :KK70:

muhtemelen son ayımdayımmm.cildim da gözle görülür şekilde fark var.gözeneklerimde kapandı sayılır.sadace bi kaç tane kapalı akne kaldı. onlarda bu ay patlar umarım.sabırlı olun gececekkk :)))

benm dökülme olmadı ama önceden 2 günde yağlanan saçlarm artk 5 gün yıkamasam bile yağlanmıyo :KK70: bu süper bişeyyy :KK70:

benim çok döküldü saç da kuruduğu için dökülmesi çok normal saçımı nemlendirmek için her yolu deniyorum ama çareyi kestirmekte buldummm

sadece suyla yıkıcaz peki.ama ben yüzüme bepanthen sürüyorum.nemlendiricilerde soyulmayı engelliyo.benim anlamadığım nemlendirici sürelim mi sürmeyelim mi? yüzün kuruması daha iiyi sonuçta :26:

sadece suyla olur mu canım yaaa.cild yağlanmıyor belki ama gün içinde kirleniyor çok güzel dermakozmetikler var onlardan bi temizleyici nemlendirici ve güneş kremi almanız yeterli fiyatları markete satılan nemlendiricilere göre biraz pahalı ama tedavi boyunca yetiyor.ben bioderma kullunıyorum hep kaliteli hemde diğerlerini göre daha uygun

Anladım canım.bende ımex in sabunu var onunla yıkasam olur mu acaba :44: ya kızlar benim 23. günüm ve yüzüm çok kötü sizde de kusma döneminde böyle oldu mu? aşırı çıktı çenem görünmüyo.normal sivilce değilde yara oldu sanki sizde de böyle oldu mu? bide bişey daha sorcam.yüzümün şimdi kusması daha erken iyileşmeye başlayacağını mı gösterir ? çünkü kiminde daha geç kusuyormuş :2:

Anladım canım.bende ımex in sabunu var onunla yıkasam olur mu acaba :44: ya kızlar benim 23. günüm ve yüzüm çok kötü sizde de kusma döneminde böyle oldu mu? aşırı çıktı çenem görünmüyo.normal sivilce değilde yara oldu sanki sizde de böyle oldu mu? bide bişey daha sorcam.yüzümün şimdi kusması daha erken iyileşmeye başlayacağını mı gösterir ? çünkü kiminde daha geç kusuyormuş :2:

canm benm ilk 2 hafta da kusmuştu yüzüm çok kötü sivilceler çıkmıştı :/ ama şu anda çıkmıyo çok şükür.

arkadaşlar yüzümde yavaş yavaş bazı bölgelerde hafif soyulmalar var ve kuruluk var,doktorum hametan diye krem vermişti dudak kuruması için,bunun dışında yüzüm için önerebileceğiniz nemlendirici var mı?Siz neler kullanıyorsunuz?Ayrıca yüzümün günlük bakımı için bebe sabunu ile yıka dedi.Siz neler yapıyorsunuz günlük bakım için

kızlar bende 4.ayımdayım ama ilk ayki kadar düzelme yok..günde bir kez 20 mg alıyorum.sanki durdu etkisi.doktora dozu artıralım dedim..kolesterolüm yükseldiği için arttırmıyormuş.sizdede böyle bir dönem oldu mu.:44:

arkadaşlar yüzümde yavaş yavaş bazı bölgelerde hafif soyulmalar var ve kuruluk var,doktorum hametan diye krem vermişti dudak kuruması için,bunun dışında yüzüm için önerebileceğiniz nemlendirici var mı?Siz neler kullanıyorsunuz?Ayrıca yüzümün günlük bakımı için bebe sabunu ile yıka dedi.Siz neler yapıyorsunuz günlük bakım için

evet benim soruma cevap verebilecek kimse yok mu?

Kızlaaar.bugün 3.ayım için doktora gittim ve kan tahlili yaptırdım.3 aydır dozum değişmedi çünkü hala 45 kiloyum dozum 30 mg :KK70: yarn sonuçları alıcam.Ne çabuk geçti zaman 3.aya girmişim vay be :KK70: :KK70:

merhaba arkadaslar tedavım bıtelı 4 ay oldu ve cok memnun kaldım sabredın sabretmenıze degıcekkk :KK66:kesın cozmmm:KK4::KK36::KK36::KK36:

merhaba,hametan ı yüzünede sürebilirsin.birde bepanten merhem sürebilirsin.ikiside yağlı çok parlıyor yani evdeysen sorun olmaz.ben bepanten merhem kullanıyorum çok iyi gliyor, yüzümde bazen acı oluyor kurup gerildiğinde falan onu da kesiyor tabi..kesinlikle tavsiye ederim.en azından yatarken sür.bebe sabununa gelince,geçen gün onu denedim çok pişman oldum,,yüzüm öyle gerildi öyle yandıki anlatamam..merhemi sürünce hemen geçti...gerçekten bu bepanten çok iyiymiş yalnız dışarı çıkarken süremiyorum çok parlıyor zaten onun yerine her dışarı çıkışımda güneş koruyucu sürüyorum o da iyi geliyor....geçmiş olsunn(hepimize):KK3:

merhaba
bende 1,5 ayımdayım vücudumdaki sivilceler geçti yüzümdede azaldılar..evet çok kuruma var arkadaşlar burnumda dudaklarda berbat gözlerimde kuruluk oldu yanıyor hep,sürekli pantenol kullanıyorum dudaklarıma.geçeceğine inanıyorum sabırla kullanmaya devam:) yüzümede imex kullanıyorum akşamları. Vee bugün burnum kanadı,devamı gelicekmi bu burun kanamasının acaba? :KK43:

birde benim dr.m kan tahlili yapmadı gerek duymuyormuş.bu normalmi? öyle çok bi şikayetim yok kuruluk dışında.

merhaba
bende 1,5 ayımdayım vücudumdaki sivilceler geçti yüzümdede azaldılar..evet çok kuruma var arkadaşlar burnumda dudaklarda berbat gözlerimde kuruluk oldu yanıyor hep,sürekli pantenol kullanıyorum dudaklarıma.geçeceğine inanıyorum sabırla kullanmaya devam:) yüzümede imex kullanıyorum akşamları. Vee bugün burnum kanadı,devamı gelicekmi bu burun kanamasının acaba? :KK43:

birde benim dr.m kan tahlili yapmadı gerek duymuyormuş.bu normalmi? öyle çok bi şikayetim yok kuruluk dışında.

Doktorun kan tahlili yaptırması gerek,bunu bir dahaki gittiğinde mutlaka doktoruna söyle çünkü ilaç karaciğer enzimlerinde,kolestrol da değişiklilklere neden oluyor,artması durumunda sağlığını tehdit ediyor hatta artması durumunda ilacı kesenler bile oluyor.Ciddiye alınması gereken bir konu.Bende 20 gündür kullanıyorm,saçlarım çok dökülüyor,dudak ,göz ve burun kuruması yapıyor.Dudaklarım için sürekli nemlendirici,gözlerim için suni gözyaşı damlası kullanıyorum rahatlatıyor

selam kızlar ben de zeratonin kullandım yuzum bembeyaz oldu sıvılceler de yok cok hos ama sıvılce ızlerını napıcaz cukur cukur :KK43: bı çare bulmak gerek :KK20::KK20::KK20: var mı bulan??:emir_bebek:

doktora tahlil yapmayacakmısınız diye sormuştum oda gerek yok dedi kilolu değilsin falan dedi,yapmadı. 2.kutuyu kullanıyorum. cildimde herhangibir soyulma pullanma yok bakalım görücez gelişpmeleri.....

mrb arkadaşlar bende bu ilacı kullanmaya başladım yaşım 19 iki üç sene önce roaccutane kullanmıştım tekrarladı bi kaç yıl sonra doktor şimdi bu ilacı verdi yine
bugün 8. günüm dudak kuruması var yüzümde kurudu sivilceler çıkıp sönüyor bide saç yağlanmalarım azalsaydı :KK52:
sonuçları buraya payşırım hep inşallah hepimiz güzel kalıcı sonuçlar elde ederiz çok psikolojimi bozuyo bu sivlceler :KK50:
sizlerin nasıl gidiyor ?

mrb arkadaşlar bende bu ilacı kullanmaya başladım yaşım 19 iki üç sene önce roaccutane kullanmıştım tekrarladı bi kaç yıl sonra doktor şimdi bu ilacı verdi yine
bugün 8. günüm dudak kuruması var yüzümde kurudu sivilceler çıkıp sönüyor bide saç yağlanmalarım azalsaydı :KK52:
sonuçları buraya payşırım hep inşallah hepimiz güzel kalıcı sonuçlar elde ederiz çok psikolojimi bozuyo bu sivlceler :KK50:
sizlerin nasıl gidiyor ?

mrb
ama daha 19 yaşındaymışsın bu ilacı kullanman için erken diye düşünüyorum bencee. 16lı yaşındada kullanmışsın hemdee.niye o yaşta ergenlikteki birine yazarlar bunu anlamıyorum.ya çok erken bence başka dışardan tedavi etmeye çalış kremlerle, ilerde eğer geçmezlerse bu ilacı kullan derim ben. Ben 28 yaşındayım hala vücudumun çeşitli yerlerinde sivilcelerim devamlı çıkıyor o yüzden mecbur kaldım kullanmaya 2.aydayım ama senin için çok erken yani kremlerle geçirebilirsin cildine bağlı, en son tedavi yöntemin zoretanin olsun..
(sanırım diğer arkadaşlarda bana katılacaktır yaşla ilgili kısmına)

arkadaşlar herkes dudak kurumasından bahsediyor kimse burun,göz kurumasını anlatmıyor:)) burna ve göze ne yapacağız?????
suni gözyaşını kullanmanın sakıncası varmı herkes alıp kullanabilirmi acaba? burnuma da ne yapacağım??

X