Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Canım yağ bezesi bende de çıktı.önceden vardı bi tane şimdi minik 2 tane daha çıktı ama moralini bozma.büyk ihtimal cilt bakımının alerjisi yznden hala cevap alamdn tedaviden.doktorn daha iyi bilir gerçi,belki tedavi sürecini uzatır.izler için bi etkisi olmuyo.doktordan izler içinn başka bi ilaç iste istersen.

ama canım benim bikaç güne kurumuyo işte.hiç geçmedi çıkanlar hergünde yenileri ekleniyo.senin ne zaman bitti kusma dönemin ? bide delikleri dolduranlar demişsin o kısmı pek anlamadım :26:

kızlar bişi daha sorcam.siz yüzünüzü günde kaç defa ve ne ile yıkıyosunuz? her su deyişinde acıyo sivilceler

çok ilgisizler doktorlar gerçekten.yzümde hiçbir yenilenme canlılık yapmadı koskoca 5 aydır. çok soyulmada olmadı aynı zamanda dudak kuruması dışında hiçbir yanetkisinide görmedim iyi yanı bu oldu birtek.bakalım artık pek umutlu değilim ama yapıcak bişide yok sanırım :44:senin kaçıncı ayın ve gelişmelerin nasıl canım

anladım canım senin en az 6-6,5 ay kullanman gerekiyo öyle hesapladım.daha tedavin bitmedi canım telaş yapma inşallah kurtulacaksın sivilcelerinden

inş canım yaa umarım hepimiz kurtuluruz.nekadar etkiliyo hayatımızı şu sivilceler.senin yüzün nasıl gelişmelerin nasıl canım .

arkadaşlar,bugn 5.günüm ama pek bir yan etki göremiyorum.Günde bir defa 20 mg.içiyorum.Biraz dudaklarımda kuruluk var ama malum ramazan oruçtan da olabilir diye düşünüyorum

merhaba arkadaslar uzun suredir gıremıyordum. o gunden sonra hemen doktora gıttım kızarıklık ve karnımdakı yara ıcın doktor yıne degısmıstı ve dozumu tekrara 40 a dusurdu. dha oncekı doktorum 70 e cıkartmıstı ve kokrumdan 50 ıctım. 10mg artması bıle bnde annttgım rahtsızlıklra yol actı işte. 40lk dozuma donunce hıcbır sorunum kalmadı. erken btsın dıe yuksek doz kullanmak cok sakıncalı zaten yan etkılerı var ıyıce artıyor snra yan etkıler o bır hftam felakettı kollarım karnım asırı kurudu kızardı pullandı duak cevrem cenem felaket soyuldu bepanten yetmemiştı resmen. oh şükür kı su an rahatım kollarım ve karnımda kı pullanma ıcın 1 hfta kullanmam ıcın locoid lipokrem verdı. ve gunluk nemlendırıcı yerıne kullannmam ıcın ürederm lipo krem verdi. ürederm lipo gerckten kuruluga bırebır ygalı bıraz ama yumusacık yapıyor. ancak hala şu agda sir olayını cozemedım ben. yuz ıcın degıl de dıger bölgelere yapılabılıyor mu?
buarada 3 bucuk ayım bıttı. hıc sıvılce cıkmıyor nazar degmesın bazen kızarıyorum bazen yıne normal rengım oluyor. artık kndı ten rengımı ozledım resmen ıns.hrkese saglıklı cıldıne kavuşur.

arkadaşlar,bugn 5.günüm ama pek bir yan etki göremiyorum.Günde bir defa 20 mg.içiyorum.Biraz dudaklarımda kuruluk var ama malum ramazan oruçtan da olabilir diye düşünüyorum

canım tam kuruluk olayı bır 20 gun sonra flan anca baslıyor.kaclık doz kullanıyorsun blmıyrum da bn 40 lık basladım 1 ayda anca etkıler basladı. aydan snra yuzde soyulma hafıf hafıf gunese cıkınca yanma kızarıklık oldu.

20lik alıyorum cnm günde bir defa belki de bu yüzden etki tam başlamadı.Senin durumun nasıl?Ne kadar zamandır kullanıyorsn canm?

ama canım benim bikaç güne kurumuyo işte.hiç geçmedi çıkanlar hergünde yenileri ekleniyo.senin ne zaman bitti kusma dönemin ? bide delikleri dolduranlar demişsin o kısmı pek anlamadım :26:

Canm benm ilk ay bittti kusma dönemim.Ya delik delik değil m senin yüzün?benm öleydi ve oralar doldu şu anda.

benm 2.ayım cnm.gelişmeler iyi.yüzümde sivilce çıkmıyo bayadr.kollarm pul pul oldu şimdi yara gibi :/

çok sevndm senin adına canm :) umarm hepimiz senin gibi sonuçlara ulaşabiliriz :))

inş canım yaa umarım hepimiz kurtuluruz.nekadar etkiliyo hayatımızı şu sivilceler.senin yüzün nasıl gelişmelerin nasıl canım .

dışarı çıkıyorum.tanıdıklarımla karşılaşıyorum ahh kızım noldu senin yüzüne vah vah vah yazık demelerinden sıkıldım yine eve kapanıcam benim bugün 20. günüm çenem çok kötü yara gibi canım.ama bugün biraz hafifleme var.alnımdakilerde sönmüş canım.ufak döküntüler var ..:26:

Canm benm ilk ay bittti kusma dönemim.Ya delik delik değil m senin yüzün?benm öleydi ve oralar doldu şu anda.

ayy inşallah benimde biter ilk ay :26: çok delik var canım ya inşallah dolar canım yüzünü günde kaç defa ve ne ile yıkıyosun ? benim her yıkayışımda tahriş oluyo :44: az yıkmak mı iyi çok yıkamak mı ? bi de hep krem sürmek şart mı? çok şey sordum :26:

tugcekaya arkadaşa sormussun ama bende cvp vereyim doktora sormuştum neyle yıkayalım diye sadece su demişti ama ben arada oriflamenin yüz yatıştırıcı jeli ile yıkadım sabun defne-zeytin yağı sabunu hiç kurutmadı o birde benim yüzümde soyuldu duş alırken elimle ovaladığımda yüzümü hep kir gibi çıktı yüzümden birde ben elma sirkesini su ile karıştırıpta ilk zamanlar sürmüştüm ki lekelerin kırmızılıkları sönsün diye ilk zamanlar çok belliydi şimdi ise jel kullanıyorum makyaj yapmıssam başka pek kullanmıyorum

sadece suyla yıkıcaz peki.ama ben yüzüme bepanthen sürüyorum.nemlendiricilerde soyulmayı engelliyo.benim anlamadığım nemlendirici sürelim mi sürmeyelim mi? yüzün kuruması daha iiyi sonuçta :26:

arkadaşlar sanki ilacı kullanmaya başladığımdan beri saçlarım daha fazla dökülür oldu,sizlerde durum nasıldı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…