Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Bugun 15 gün oldu. Günde 20 mg alıyorum. Sen kaç alıyorsun ? Bende korkuyorum senin gibi ama sivilcelerin cok kistik değilse bence cok kusma olmaz. Benim sorunum komedon du. deri altında pütür pütürdü hep. Meger siyah noktaymıs onlar yavas yavas cıkıyorlar deri altından hani siyah noktayı sıkıp bırakırsın ya cildim öyle suan bi garip oldu :KK70: Elimle temizliyorum ovar gibi yapıp.Suan ucu beyaz 3 sivilcem var ama cok büyük degiller.İnşallah böyle teker teker az az çıkarlar
benim şuan şivilce yok ama önceki çıkanların izleri var çok fazla tekrar alevlenme olursa çok üzülürüm çok yıpratıcı bi süreç:KK43: günde 30 mg alıyorum canım dudakların ne durumda peki?

benim şuan şivilce yok ama önceki çıkanların izleri var çok fazla tekrar alevlenme olursa çok üzülürüm çok yıpratıcı bi süreç:KK43: günde 30 mg alıyorum canım dudakların ne durumda peki?
Hafiften kurumaya başladılar canım ama ben ilaca başladığım günden. itibaren blistex med plus kullanıyorum aşırı kuruma yok mg yükselince geceleri hametan sürer yatarım herhalde gündüzleri blistex sürmeye devam ederim doktorum blistex önerdi senin nasıl?

Hafiften kurumaya başladılar canım ama ben ilaca başladığım günden. itibaren blistex med plus kullanıyorum aşırı kuruma yok mg yükselince geceleri hametan sürer yatarım herhalde gündüzleri blistex sürmeye devam ederim doktorum blistex önerdi senin nasıl?
benim daha ikinci günüm canım çok hafif başladı dudaklarımda kuruluk badger limbalm verdi doktorum sürmeye başladım.. bende ilk akşam çok şiddetli baş ağrısı yaptı ilaç inş devam etmez

Cikan sivilceler böyle buyuk buyuk agrili cikiyo dayanamiyorum patlatyorum acaba leke kalırmı
sıkma cnm sivilcelerini bekle kuruyup kendileri düşsünler ilaç cildi çok hassaslaştırıyor iz leke kalmasın sonra ne kadar oldu kullanmaya başlayalı?

Yarin 1 ay olacak canim. Artı cok kotu gozukyolar sıkmayinca rahat edemiyom iz kalirsa bittim

benim de 15 gün oldu.herkes gibi dudak kuruması ve cilt kuruması var. blistex kullanıyorum bir de bioderma atoderm levres lip balm kullanıyorum çok memnunum. doktor bioderma nın sebium serisini önerdi temizleyici olarak. siz neler kullanıyorsunuz.

30 mg kullanıyorum canım vermedi aslında doktor ama kullanmam gerektiğini fark ettim okuyunca:)
hamilton krem 50 factor kullanmakta fayda var. kış diye geçiştiriyordum

30 mg kullanıyorum canım vermedi aslında doktor ama kullanmam gerektiğini fark ettim okuyunca:)
hamilton krem 50 factor kullanmakta fayda var. kış diye geçiştiriyordum
bende 30 mg ile başladım doktorum güneş kremi vermedi banada hangi güneş kremi iyi acaba?

Merhaba.. Bugün üye oldum siteye ve tam 3 ay önce doktorun bana zoretanin ilacını kullanmamı söylemişti ama bu ilaç hakkında çevremde aldığım yorumlar hiç iyi olmadığı için ben istemedim.. Krem ve losyonla 3 aydır tedavi görüyorum.. Sivilcelerim çok aşırı değil ama kaldılar yani sanki hiç gitmeyecek gibiler, doktor kremlerle ancak bu kadar olur diyor.. Korkuyorum açıkcası siyah noktalarım da var yüzüm böyle olduğu için cilt temizlemeside yapılamıyor.. İlacın çok yan etkisi var çok korkuyorum :KK43: bana biraz yardım edebilir misiniz? Kullanmalı mıyım :KK43: çok kararsızım..

Merhaba.. Bugün üye oldum siteye ve tam 3 ay önce doktorun bana zoretanin ilacını kullanmamı söylemişti ama bu ilaç hakkında çevremde aldığım yorumlar hiç iyi olmadığı için ben istemedim.. Krem ve losyonla 3 aydır tedavi görüyorum.. Sivilcelerim çok aşırı değil ama kaldılar yani sanki hiç gitmeyecek gibiler, doktor kremlerle ancak bu kadar olur diyor.. Korkuyorum açıkcası siyah noktalarım da var yüzüm böyle olduğu için cilt temizlemeside yapılamıyor.. İlacın çok yan etkisi var çok korkuyorum :KK43: bana biraz yardım edebilir misiniz? Kullanmalı mıyım :KK43: çok kararsızım..
ben de aynı durumda gittim doktorum bana sürmeli ilaçların etkisinin belli bir süre devam ettiğini ve tedavi sürecinin 3-4 ay olduğunu söyledi. ben düzenli kullanamıyorum sürmeli ilaçları ve etkisi olmuyor. yüzümdeki yağlanma asla bitmiyor. bu yüzden çok sivilcem olmamasına rağmen başladım. korkmuyorum çünkü sürmeli ilaçlar da aynı şekilde zararlı ve kaç senedir kullanıyorum boşuna zararlı şeyler aldım. şimdi evet ilaç çok ağır ama en azından etkili. kullanan arkadaşım çok fazla hepsinin cildi çok güzel oldu.

hiç vakit kaybetme bence canım ben aylardır uğraşıyorum o kremler losyonlar geçici işe yarıyor sonra tekrar başa dönüyorsun bende ilacı kullanmamak için çok direndim ama bi türlü kurtulamadım. en sonunda dayanamadım doktorumunda bilgilendirmesiyle son çare başladım ilaca.. bugün 4.günüm sana tavsiyem ilaç hakkında yapılan olumsuz yorumları okuyup kafaya takma çünkü herkesin bünyesi farklı ben onları okumasaydım şimdi tedavim çoktan bitmiş olacaktı..

Benim sivilce lekelerim bu şekilde acaba iaç bu lekeleri gecirir mi ?

Eklentiler

• Screenshot_2014-12-24-10-34-09.png
    Screenshot_2014-12-24-10-34-09.png
    789,2 KB · Görüntüleme: 281
hiç vakit kaybetme bence canım ben aylardır uğraşıyorum o kremler losyonlar geçici işe yarıyor sonra tekrar başa dönüyorsun bende ilacı kullanmamak için çok direndim ama bi türlü kurtulamadım. en sonunda dayanamadım doktorumunda bilgilendirmesiyle son çare başladım ilaca.. bugün 4.günüm sana tavsiyem ilaç hakkında yapılan olumsuz yorumları okuyup kafaya takma çünkü herkesin bünyesi farklı ben onları okumasaydım şimdi tedavim çoktan bitmiş olacaktı..

Öyle mi dersiniz :KK43: gerçekten inanılmaz korkuyorum her kafadan bir ses çıkıyor sonucu çok güzel ama yine de bu süreci nasıl atlatırım bilmiyorum, çevremde ki herkes sürekli suratımla ilgili yorum yapıyor .. Sıkıldım bu durumdan.. Birisi hatta kulağı ile ilgili bi şikayetini yazmış, nabız sesimi kulağımda işitiyorum gece yatarken diye.. Bu beni çok korkuttu iki kez ameliyat oldum kulaklarımdan ama ağır değil. Sivilcelerim çok çok fazla değil ama küçük küçük kaldı böyle en kötüsü de derin sivilcelerimin iz bırakması.. :KK43: yarın biran önce kan tahlilimi yaptırayım o zaman :KK43:

ben de aynı durumda gittim doktorum bana sürmeli ilaçların etkisinin belli bir süre devam ettiğini ve tedavi sürecinin 3-4 ay olduğunu söyledi. ben düzenli kullanamıyorum sürmeli ilaçları ve etkisi olmuyor. yüzümdeki yağlanma asla bitmiyor. bu yüzden çok sivilcem olmamasına rağmen başladım. korkmuyorum çünkü sürmeli ilaçlar da aynı şekilde zararlı ve kaç senedir kullanıyorum boşuna zararlı şeyler aldım. şimdi evet ilaç çok ağır ama en azından etkili. kullanan arkadaşım çok fazla hepsinin cildi çok güzel oldu.

Doğru aslında kullanılan kremler de sivilceleri yayıyor surata.. Ama yine de korkuyorum açıkcası.. Bu sene üni de ki ilk senem ve böyle geçmesini istemiyodum :'( çevremde ki bütün arkadaşlarım bu ilacı kötülediği için sürekli kullanmaktan korkup kaçtım ama başka çare yokmuş gibi gözüküyor..

Doğru aslında kullanılan kremler de sivilceleri yayıyor surata.. Ama yine de korkuyorum açıkcası.. Bu sene üni de ki ilk senem ve böyle geçmesini istemiyodum :'( çevremde ki bütün arkadaşlarım bu ilacı kötülediği için sürekli kullanmaktan korkup kaçtım ama başka çare yokmuş gibi gözüküyor..
dışarıdaki yorumlara kulaklarını tıka kafana ne takılıyosa doktoruna tek tek sor zaten bi sorun olduğunda doktoruna söylersin ciddi bişeyse ilacı keser hemen..

dışarıdaki yorumlara kulaklarını tıka kafana ne takılıyosa doktoruna tek tek sor zaten bi sorun olduğunda doktoruna söylersin ciddi bişeyse ilacı keser hemen..

İnşaallah ilaç çok fazla yan etkisini göstermez ve sorunsuz atlatırım, atlatırız.. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim :)

X