Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bende ayın 24 de gıdecegım.aslında bılmıyorum ama sıkıldım aylardır kremlerle yuzumu gecırmeye.son care hapmı dıyorum ama cok korkuyorum.kısırlık gıbı bırşey yapıyormudur gercekten zorateın kullanıp bebek sahıbı olan varmı bu bolumda

Kızlar merhaba, benim zoretaninle 2. ayımın ortasındayım . İlaca başlamadan önce bu kadar kötü olmamıştı yüzüm ilk cildim çok kötü oldu yanaklarım yüzüm artık sivilceden şişmiş durumdaydı ve sivilcelerim çok iltihap'lıydı sonra yanakaalrım yavaş yavaş düzelmeye başladı sonra alnım kötü . birde bunun yanında yüzümü sıkıyordum. bir ara yüzümden kan çıkıyordu iltihap yerine bunlar normal mi ? bide zeytinyağlı sabun kullanıyorum bu beni kötü etmiş olabilir mi ?

sacma olcak belki ama sorayım yinede
simdi benim yüzümde gıdı var cene altinda simdi bu zoretanin yüzdeki yağları kurutoyomus ya bu gıdıda gidecekmi yani? cildim yağlı bi cilt o yüzden tedavi bittiğinde kuru bi cildemi sahip olacagim..yani kuru ciltler için ürün kullanacagim bilgilendirirseniz sevinirim bugün 8. günüm hiç bi yan etkisini görmedim günde 50mg

sacma olcak belki ama sorayım yinede
simdi benim yüzümde gıdı var cene altinda simdi bu zoretanin yüzdeki yağları kurutoyomus ya bu gıdıda gidecekmi yani? cildim yağlı bi cilt o yüzden tedavi bittiğinde kuru bi cildemi sahip olacagim..yani kuru ciltler için ürün kullanacagim bilgilendirirseniz sevinirim bugün 8. günüm hiç bi yan etkisini görmedim günde 50mg
Beslenmenize dikkat ederseniz gıdı da gideer göbek de :) ben ilaca 56 kilo başladım şu an 53 kiloyum ama bunu ilaca değil iyi beslenmeye bağlıyorum.Kullanan arkadaşlarımdan ilaç bitiminden 2-3 ay sonra yağlanma sorununun tekrar başladığını duydum.8. gün yan etkiler için erken..Tabii kendinize dikkat ederseniz hiçbir yan etki de görmeyebilirsiniz,ilacı aç karnına almayarak bel ağrılarının,nemlendirici kullanarak kurulukların ve stres yapmayarak regl düzensizliklerinin önüne geçebilirsiniz..Hepimize geçmiş olsun :)

Okuduğum 63.sayfaya kadar, kullanılması şiddetle gereksiz olan bir ilaç.. 6-7.ayın sonunda işe yaradığını sanan arkadaşların 3 ay bitmeden sivilce sorunlarının tekrar devam etmesi bu ilacın ne kadar etkisiz olduğunun göstergesi..1 ayım bitti, girdim artık bu yola..

Okuduğum 63.sayfaya kadar, kullanılması şiddetle gereksiz olan bir ilaç.. 6-7.ayın sonunda işe yaradığını sanan arkadaşların 3 ay bitmeden sivilce sorunlarının tekrar devam etmesi bu ilacın ne kadar etkisiz olduğunun göstergesi..1 ayım bitti, girdim artık bu yola..
Canim neden kullaniyorsun o zaman? İşe yaramayacağını düşünüyorsan boş boşuna ilacı yükleme vücuduna..

Selamlar ,ben de sirtimda ki lekeler icin kullanmaya baslamistim bir ay kullandim ;sivilcelere etki ediyor ama sagliga cok zararli .gozlerime etkisi buyuk oldu ,gozyasi kurulugu vs en son biraktim cunku kitap okuyamiyordum beni yakan ikinci durum kilo artisi 55 den 65 oldum feci ,yeni kullananlar bunlari dusunsun

Ben 27 gundur kullaniyorum bir elimde kirmizi kucuk noktalar olustu . yan etkisimi acaba . Aynı durumda olan var mı

Ben 27 gundur kullaniyorum bir elimde kirmizi kucuk noktalar olustu . yan etkisimi acaba . Aynı durumda olan var mı
Ben de 2 haftadir zoretanin tedavisi goruyorum. Bende henuz boyle bi durum olusmadi ama internetten okudugum kadariyla bu da yan etkiler arasida. Doktorunla gorustugun zaman sana bir krem verecektir bunun icin canim. Gecmis olsun :)

Ben de 2 haftadir zoretanin tedavisi goruyorum. Bende henuz boyle bi durum olusmadi ama internetten okudugum kadariyla bu da yan etkiler arasida. Doktorunla gorustugun zaman sana bir krem verecektir bunun icin canim. Gecmis olsun :)
Anladim canim tesekkürler :)

arkadaşlar bende bugün başladım ilaca günde 30 mg alıcam dudaklarda ve ciltte kuruluk sizde kaçıncı günden itibaren başladı acaba? doktorum nemlendirici falan vermedi sadece dudaklarım içim lipbalm verdi epilasyon yasak günde 3 lt su içeceksin dedi 3 lt nasıl içicem bilmiyorum:KK43: birde benim migrenim var ağrım olduğunda ağrı kesici almamda bi sakınca olur mu acaba onu sormayı unuttum

Canim ben gunde 20 mg kullanmama ragmen ilk haftada basladi kuruluk.doktor bana dermoskin gunes kremi verdi nemlemdirici olarak dudak kremide rosensenin aldim işe yariyo. Gunde ben 2litre iciyorm su sorun olmuyor

Canim ben gunde 20 mg kullanmama ragmen ilk haftada basladi kuruluk.doktor bana dermoskin gunes kremi verdi nemlemdirici olarak dudak kremide rosensenin aldim işe yariyo. Gunde ben 2litre iciyorm su sorun olmuyor
teşekkür ederim canım bana güneş kremi vermedi bi problem olmaz inşallah:KK43:

Kızlar illa doktorunuzun vermesini beklemeyin gidin alın. Ben biodermanın 30 faktörünü kullanıyorum kış diye. Dudak için blistex med plus kullanıyorum en iyisi o bence

Kızlar illa doktorunuzun vermesini beklemeyin gidin alın. Ben biodermanın 30 faktörünü kullanıyorum kış diye. Dudak için blistex med plus kullanıyorum en iyisi o bence
ne zamandan beri kullanıyosun canım ilacı? ben bugün başladım ve korkarak başladım kusma döneminden korkuyorum açıkçası:KK43:

ne zamandan beri kullanıyosun canım ilacı? ben bugün başladım ve korkarak başladım kusma döneminden korkuyorum açıkçası:KK43:
Bugun 15 gün oldu. Günde 20 mg alıyorum. Sen kaç alıyorsun ? Bende korkuyorum senin gibi ama sivilcelerin cok kistik değilse bence cok kusma olmaz. Benim sorunum komedon du. deri altında pütür pütürdü hep. Meger siyah noktaymıs onlar yavas yavas cıkıyorlar deri altından hani siyah noktayı sıkıp bırakırsın ya cildim öyle suan bi garip oldu :KK70: Elimle temizliyorum ovar gibi yapıp.Suan ucu beyaz 3 sivilcem var ama cok büyük degiller.İnşallah böyle teker teker az az çıkarlar

Sizin ellerinizde boyle oldumu hangi kremi kullandiniz

Eklentiler

• IMG_20150104_143355.jpg
    IMG_20150104_143355.jpg
    111,1 KB · Görüntüleme: 741
Cikan sivilceler böyle buyuk buyuk agrili cikiyo dayanamiyorum patlatyorum acaba leke kalırmı

Eklentiler

• IMG_20150104_142849-1.jpg
    IMG_20150104_142849-1.jpg
    144,2 KB · Görüntüleme: 1.885
X