Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
nemlendirici verdi mi doktorun bana ne nemlendirici nede güneş kremi verdi:KK43:

Nemlendirici olarak bi krem önermişti ismini tam hatırlamıyorum.. Yüz ve dudaklar için ama açıkcası okuduğum yorumlarda pek tavsiye eden olmadı ve fiyatı biraz pahalı geldi :KK43: 78 tl tutuyordu.. Ben de bepanthen aldım hem de daha ucuzdu :) güneş kremine gelince bence o ilacı yaz mevsiminde kullananlar için daha iyi olur diye düşünüyorum.. Bana güneş kremi ile ilgili bi şey demedi

kızlar bende roancutane kullandım hemen hemen iki yıl oldu biteli sivilcelerimden tamamen.kurtuldum siuah noktalardan da öyle yalnız yan rtkisi çok kollarimdaki deriler pul pul döküldü gozlerim bi zaman sonra bulanik görmeye başladı dudaklarim çatladı burnum kanadı ama en kötüsü kulaklarım duymadi tabi dr.ye söyledim ona göre ilacda verdi çok şükür suan onlardan eser yok

Kulaklarımdan ameliyat oldum ben de :KK43: tüp takılmıştı 2 kez doktora söyledim herhangibir şey olmayacağını söylemişti, korktum şimdi

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var... :KK43: 1 aydır zoretanin kullanıyorum ve ilaca başlamadan önce yüzümde olan sivilce izleri şimdi çukurlaşmaya başladılar.. :KK43: resmen aynaya baktığımda dalgalı gibi görünüyor yüzüm ve bundan çok rahatsız oluyorum. çukurlar oluştuktan sonra da tedavisinin çok zor olduğunu biliyorum. ilacı bırakmayı düşünüyorum. sizce ne yapmalıyım?

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var... :KK43: 1 aydır zoretanin kullanıyorum ve ilaca başlamadan önce yüzümde olan sivilce izleri şimdi çukurlaşmaya başladılar.. :KK43: resmen aynaya baktığımda dalgalı gibi görünüyor yüzüm ve bundan çok rahatsız oluyorum. çukurlar oluştuktan sonra da tedavisinin çok zor olduğunu biliyorum. ilacı bırakmayı düşünüyorum. sizce ne yapmalıyım?
canım o çukurlar oluştu bi kere şimdi ilacı birakman bir şeyi degistirmez çukurlar bende de var ayda bir kere olmak üzere peljng yaptir yüzdeki ölü deriyi yakıp attığı için çukurlar zamanla gider uzun bi süreç tabi.. ama sürekli pelingle de yüz derisini incelrir ve kılcal damarlar belli olmaya başlar onun.için ben üç defq yaptırdım baktım geçmiyor bıraktım

öyle hayalimdeki gibi pürüzsüz bir cildim yok :-) ama sivilcelerden kurtuldum o bile.bana yeter

Birazcık makyajla halledilir o sanki? :)
Peki bi şey soracağım kulaklarınızdaki problem geçti mi ilacı bıraktıktan sonra? Bi de doktor bana bazı sivilcelerim için iz kalmış onlar dedi, onlar geçer mi ki :KK43:

Birazcık makyajla halledilir o sanki? :)
Peki bi şey soracağım kulaklarınızdaki problem geçti mi ilacı bıraktıktan sonra? Bi de doktor bana bazı sivilcelerim için iz kalmış onlar dedi, onlar geçer mi ki :KK43:
ben dokoruma kulaklarım duymuyo diyince onun için de ayrı bi ilaç verdi öyle geçti .. kırmızı iz se eğer onun için pelingle yaptirmistim ama sukurlasma olmuş sa ( benim öyle oldu ) hiç boşuna pelingde yaptırma çünkü geçmiyor he eğer 10 15 seans yaptirirsan geçer ama bu sefer de derin incelir kılcal damarlar belirginleşir

bana doktorum fraksiyonel lazer de önerdi ama ben btaz arastirdim izler gidiyomus fakat bu sefer de lazerin yanık izleri kaliyomus onun için onu da bıraktım cukurlarim la mutlu mesut yasiyorum :-)

ben dokoruma kulaklarım duymuyo diyince onun için de ayrı bi ilaç verdi öyle geçti .. kırmızı iz se eğer onun için pelingle yaptirmistim ama sukurlasma olmuş sa ( benim öyle oldu ) hiç boşuna pelingde yaptırma çünkü geçmiyor he eğer 10 15 seans yaptirirsan geçer ama bu sefer de derin incelir kılcal damarlar belirginleşir

İlaca başlayalı 6 gün oldu, çukurlaşma falan da yok Allahdan :KK70: siyah noktalar sanki böyle geçip orası öyle küçük küçük boşluk olacakmış gibi hissettiriyor :KK43: korkum ondan, zaten çukurlaşma da olursa yapacak bi şey yok dediğiniz gibi mutlu mesut yaşıycaz artık :KK70:

İlaca başlayalı 6 gün oldu, çukurlaşma falan da yok Allahdan :KK70: siyah noktalar sanki böyle geçip orası öyle küçük küçük boşluk olacakmış gibi hissettiriyor :KK43: korkum ondan, zaten çukurlaşma da olursa yapacak bi şey yok dediğiniz gibi mutlu mesut yaşıycaz artık :KK70:
Yok canim siyah noktalar gevince cukurlasma fln olmaz olursa da doktor gozenek daraltici verin onu dert etme:KK66:

İyi geceler güzellikler..Konu başlığı açılalı 5-6 sene gibi çok uzun bir süre olmuş. Yani ilk konuyu açan ve bunu peyderpey takip eden kullanıcı arkadaşların tedavilerinin akıbeti nedir? Son durumları hakkında bilgi verebilirler mi acaba?

canım o çukurlar oluştu bi kere şimdi ilacı birakman bir şeyi degistirmez çukurlar bende de var ayda bir kere olmak üzere peljng yaptir yüzdeki ölü deriyi yakıp attığı için çukurlar zamanla gider uzun bi süreç tabi.. ama sürekli pelingle de yüz derisini incelrir ve kılcal damarlar belli olmaya başlar onun.için ben üç defq yaptırdım baktım geçmiyor bıraktım

Hadi yaa mecbur onlarla yaşıycaz desene :KK43: neyse en azından sivilceler gibi kırmızı kırmızı durmazlar.. bu da iyi bişey tabi buna da şükür :KK70: belki ilerde bi çözümünü de bulurlar şu çukurların..

İyi geceler güzellikler..Konu başlığı açılalı 5-6 sene gibi çok uzun bir süre olmuş. Yani ilk konuyu açan ve bunu peyderpey takip eden kullanıcı arkadaşların tedavilerinin akıbeti nedir? Son durumları hakkında bilgi verebilirler mi acaba?

Bugün benim 8.günüm yani ilaç konusunda biraz yeniyim :) dudaklarım biraz kurumaya başladı ama kış mevsiminde benim dudaklarım zaten genelde kuruduğu için çok bi değişiklik olmadı :) ama nemlendirici kullanmamı gerektiriyor tabii bu kuruluk :) onun haricinde bir yan etkisi yok daha erken biliyorum ama okuduğum yazılara göre 1 haftada pek çok değişiklik geçiren arkadaşalrımız olmuş o yüzden şükrediyorum ve kendimi şanslı hissediyorum :KK70: inşaallah hepimiz bu süreci en az hasar da atlatırız :) siz ilacı kullandınız mı?

arkadaşlar benim bugün 13. günüm ve dün gece şiddetli burun kanamam oldu çok panik yaptım böyle sorunu olan oldu mu acaba?

X