Zor durumdayım

peki siz nasıl bu adamı özlüyorsunuz hala ya. adam çirkefin önde gideni.

Kolay atlatılan bir şey değil zaten. Ben de atlatamıyorum. Çocuğunuz olmadığı ve genç olduğunuz için avantajlısınız.
Bu adamdan çocuğum olmadığı için artık kendimi şanslı hissediyorum. 2 altın için çirkeflik yapan adam çocuk üzerinden huzursuz etmek için neler yapardı kim bilir

destek alıyor musunuz? bence bir destek almalısınız duygularınız normal değil. adam narsis miydi? genelde narsistler böyle etkiler bırakır.
Terapi alıyorum, narsistliğin kitabını yazacak kadar narsistti. Kendisi narsist olduğu halde beni narsistlikle suçlardı

Terapi alıyorum, narsistliğin kitabını yazacak kadar narsistti. Kendisi narsist olduğu halde beni narsistlikle suçlardı
Allah şifa versin, Allah kurtarsın diyorum... İlaçla desteklenmesi gerekiyorsa psikiyatrist ile de görüşebilirsiniz belki... Adam beyin kimyanız ile oynamış. Siz bıraksanız bu kadar olmazdı. O bıraktığı için yediremiyorsunuz...

yaşınız, genç çocuk da yok, avantajlı durumdasınız. Herşeye alışıyoruz, acınızı yaşayın. Buna da alışırsınız.

Tülay kök hanımı da dinleyebilirsiniz...

Psikolojik yardım alın mutlaka, sakın bir daha bu evliliğe dönmeye kalkmayın, terapi alırsanız neyin içinde olduğunuzu daha net görürsünüz...

İlk cümlenize güldüm doğru valla O bıraktığı için yediremediğim de doğru, hep diyorum keşke davayı ilk ben açsaydım

Psikolojik yardım alın mutlaka, sakın bir daha bu evliliğe dönmeye kalkmayın, terapi alırsanız neyin içinde olduğunuzu daha net görürsünüz...
Bu evliliğe bir daha dönmem imkansız, bütün dönüş yollarını kendisi kapattı ben de adım atmayarak onayladım. Böyle birine nasıl güvenip bir daha yola çıkılır ki. Gelecek hayatındaki insanlara acıyorum ben ucuz kurtuldum, o ise para için herkesi satar.

terapi henüz çok yeni... biraz sabretmeniz gerekiyor. Psikolojik durumlar hızlıca eski haline geri gelmez. biraz zamana ihtiyacınız var. Kendinize iş dışında yeni bir meşguliyet alanı yaratın - dil kursu, spor salonu, atölye çalışmaları, örgü vs.

Farklı şeylerle uğraşmayı aslında seviyorum, kafam dağılsın diye dizi izliyorum arkadaşlarımla buluşuyorum şehir dışına seyahat ediyorum ama yok olmuyor odaklanmıyorum bile

Tülay Kök Hanımı çok seviyorum, acayip şeker , pozitif bir psikolog. Daha önceden kanseri yenmiş . Çocuksuz boşanmalar .. nasıl desem.. sevgilinden ayrılmışsın gibi oluyor. Çocuk varsa boşanırken ... Allah yardımcın olsun yazardım. Ömür boyu adamla görüşmek zorunda kalırdın. Benim de eski eşim beni bırakmıştı ama 7 ay sonra dönmek istedi. 1 yıldan fazla uzun süre geri döndürmeye çalıştı. Aslında hatasını anladığı , beni sevdiği ve değer verdiği için değil, hayatta bir başına yapayalnız kalakalma korkusu onun ruhunu ele geçirmişti. Konu sahibi lütfen üzülme Yeniden evlendim ve mutluyum. Sen de bir gün aşkı bulacaksınız. Saygı görmediğiniz yerlerde bir dakika durmayın. Zamanla geçecek. Salla gitsin ve gülüm. Koy çayını, uzat ayağını, aç film izle. Kariyerine odaklan. Spor yap. Ölüm dışında hayatta herşeyin çaresi varmış tabii biraz geç kavradım yaş 34 oldu. Bak bundan bir yıl sonra bu hallerine gülüp geçeceksin.

Son düzenleme:
Ben seni çok iyi anladım.
Üzgün olman da çok normal, onunla geçirdiğin günleri özlemen de çok normal. Sadece şunu bil bunlad geçecek. Hatta duygularını bastırmayıp senin gibi yoğun yaşayan kişiler çok daha hızlı atlatıyorlar bu süreci. Terapiye başlaman da çok akıllıca olmuş, vaktin varsa disiplinli bi şekilde spora başlamanı da öneririm. Zamanında ben de terapi alırken doktorumun isteğiyle spora başlamıştım. Çok çok faydasını gördüm. Fiziksel faydalarını saymıyorum bile...

Neyse, bi de her ilişkiden aldatılarak çıkmış kadınların söyiediği gibi “bir daha birini tanımak zor geliyor” demişsin. O iş hiç öyle olmuyor hem de hiç! Birinden etkilenip, biri için kalp atışın hızlandığı anda o kişiyi tanımak dünyanın en zevkli şeyi haline geliyor, ne zorluğu. Aşk da öyle bir kere başımıza gelen bir şey değil. Hele böyle aldatılarak sonlanan ilişkilerde bir süre sonra adını hatırlamayacaksın o adamın. Ölseydi anısı kalırdı, başkasına kalbini açman zor olurdu belki. Ama böyle kazık yiyerek biten ilişkilerde durum farklı işliyor. Sıkma canını. Hayatının bundan sonrası çok güzel geçsin! Bir kaç ay ağlamalı, içmeli, sövmeli geçebilir :) sonrası aydınlık. Bu da bi süreç, herkes yaşıyor atlatıyor diye bak duruma.

Çocuksuz ama buna rağmen çok zor oldu, davayı çekişmeli başlatarak beni yıpratmayı üzmeyi iftiralar döşemeyi tercih etti. Aslında anlaşabilirdik ama işte.Muhtemelen gelecekte kendime çok kızacağım ama bugünler de acıyla geçiyor işte

Birini tanımak tabiki zor geliyor, bir daha nasıl güvenirim nasıl severim bilmiyorum ki.Eşime güvenmiyordum ve beni haklı çıkardı sağolsun Çok fena kazık yedim çok fena hem de. Aşk benim başıma çok nadir gelir hatta hiç gelmedi bence.Süreç şimdi başlasa da aylardır bu durumun olacağını biliyordum, ama en çok acıyı dava sonrası yaşamaya başladım.Hiç hatrım yokmuş hiç yasemin üzülür dememiş hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…