Zor durumdayım

jasemin34

Bir sevdadır İstanbul..
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2019
1.124
1.689
Merhabalar, defalarca boşanma durumumla ilgili konu açtığım için haklı olarak bıkanlar konumu geçebilir
Herhangi bir somut gelişme yok psikolojim için açtım bu konuyu
Ben hiç iyi değilim arkadaşlar çok acı çekiyorum ve daha sürecin başındayım. İlerde çok daha çirkin şeyler yaşayacağımı biliyorum, dava ilerledikçe iftiraların vitesini artıracak bana tazminat vermemek için atmayacağı yalan kalmayacak.Hiçbir şey yapmadığım iletişim bile kurmadığım halde, uzaklaştırma alarak onurumu küçük düşürdü zaten.Ortak hiçbir şeyimiz yokken benim eşyalarımla sefa sürerken çekişmeli açtı.Medeni insanlar gibi anlaşabilirdik.Anlaşmalı boşanmak isterdim, savaşı kendisi başlattı.

Dün ailemle onunla daha önce gittiğimiz çok güzel bir yere gittik, her yer üstüme geldi sanki. Onun arabasının modelinden araba görünce bile kötü hissediyorum. Bir gün “oh be böyle bir adamdan adamdan kurtuldum” diye şükrederken iki günüm “neden ben, beni neden aldattı, neden benim başıma geldi, kahretsin nerden bana bulaştı” diye veryansınlarla geçiyor. Halbuki aldatılmak da dahil her şey biz insanlar için. Öfkeliyim kırgınım kızgınım ve bu geçmiyor. Halbuki gelecekte daha da beni öfkelendirecek şeyler yapacağına eminim.Şimdiden bitkinsem gelecekte diğer celselerde ne yaparım diye düşünüyorum.

Çok utanarak söylüyorum ama ben onu ve evimi özlüyorum da. Asla gitmedim gitmem ama içimde garip bir özlem de var. Rüyalarım zaten beni rahat bırakmıyor.

Bu kadar her şeyin farkında olup duygularına hakim olamamak çok zor. Halbuki çocuksuzum, mesleğim var, ailem beni el üstünde tutuyor. Daha ne olsun. Ama Gelecekte “ben de sevilir miyim, benim yeniden yuvam olur mu, birini en baştan nasıl tanıyacağım nasıl seveceğim ya yine aldatılıp boşanırsam” anksiyetem var. Zaten geçmişte de hemen ilişkisi olabilen biri değildim. 28 29 yaşlar bana büyük geliyor halbuki değil biliyorum.
Terapi alıyorum ve iyi geliyor mu bilmiyorum yeni başladık sayılır hatta çıkınca kendimi kötü hissediyorum…
Siz de boşanma sürecinde böyle miydiniz yardım edin

Tam olarak böyle değildim ama böyleydim diyebilirim. Ben kendime zaman verdim acımı sonuna kadar yaşadım, ağlamaksa ağladım karalar bağladım ,dağıldım ama o duygular içinde yeni bir ilişkiye asla kapı aralamadım. Benim 6 sene sürdü çocuğum vardı 6 sene sonunda kendime geldim, çalıştım sürekli çalıştım kafamı dağıttım.
Sonra şuan ki eşimle tanıştım. Yeniden seversin diyen insanları boğasım geliyordu, herkes aynı değil diyenlere hadi lan ordan diyordum içimden. Haklılarmış herkes aynı değilmiş. Hak ettiğin mutluluğu yaşadığında herşey çok başka oluyor. Kendine zaman ver...

Çok haklısınız ben bu yüzden anlaşmalı dava isterdim o çekişmeli istiyor

Sizin adınıza çok sevindim çok mutlu oldum bana da umut oldu

Jasemin gececek
Zor elbette, ama geçecek
Bence gezmenin tozmanın flörtlerin tadını Cıkar boşanman resmi olarak gerceklesınce
Çivi çiviyi söküyor cunku

Jasemin gececek
Zor elbette, ama geçecek
Bence gezmenin tozmanın flörtlerin tadını Cıkar boşanman resmi olarak gerceklesınce
Çivi çiviyi söküyor cunku
Kendisi evliyken flört bulduğu için benim çivimi sökmüş bile şimdi kim bilir belki de tatilde beraber akdeniz akşamları yapıyorlardır:))
Hayatıma birini almam boşandıktan sonra da bi süre tehlikeli çünkü çok kolay kandırılabilir ve azıcık şefkate eriyebilir durumdayım duygusal boşluğum var

Mahkemenin bütün altınları bana vereceğini öğrendikten sonra, altınları benden isteyeceği tazminatla telafi edebileceğini düşündü. O da bana çok öfkeli ama ben öfkelendirecek hiçbir şey yapmadım.
Çok önceden 1 kerecik aradığmda telefonumu açmadığı gibi ekran görüntüsü alıp telefonlarla taciz ediliyorum yazmış.

canım ben boşanmadım ama çok üzüldüğüm bir ayrılık yaşadım.. 10 kgya yakın kilo verdim 3 ay gibi bir sürede hiçbir şey yiyip içemedim. Seni çok iyi anlıyorum inan o aklından çıkmıyor hatta mutlu bir çift görünce biz olabilirdik düşüncesi insanı bitiriyor.. Meditasyon öneririrm ve düşünceni ondan uzklaştırıcak bazı meditasyon çalışmaları sana faydalı gelebilir. Örneğin nefesine odaklanmak, kafanın tepesinde ışık hüzmesi düşünüp vücuduna yayılması vb gibi şeylere odaklanırsan eğer zamanla odğın değişiyor. Ayrılmanın bir sebebi var.. o senin için doğru kişi değil hiç de olmadı sen hakettiğin mutluluğu elbette bulacaksın buna lütfen inan

ben boşandığımda özlem acı vs çekmedim. konu uzamasın diye çocuğumuzun olmasına rağmen anlaşmalı olsun istedim çünkü süreç uzarsa daha kötü oluyor.
bence siz anlaşmaya çalışın neden çekişmeli istiyor ki eşiniz?
bütün bu acı geçecek özlem de geçecek. hepsini zamana bırakın ve üzmeyin kendinizi.

Aldatan adam neye dayanarak çekişmeli dava açıyor? Elinizde delil falan yok mu?
Ayrıca bir tek ekran görüntüsü ile uzaklaştırma alınabiliyor mu yahu, bu kadar basit mi

çirkefliğe bak ya bu ne biçim insan

Bu adamin ne düşündüğü veya kiminle nerde olduğunu hiç kafaniza takmayin. Birakin uzaklaştırma alsin. İsterse annasinla akdeniz akşamlarını aksin. Siz kendinzde kalin. Iyileşmek zaman alıyor ama insan her acinin üstesinden geliyor. Bilmiyorum yaptinizmi ama iyi bir spor salonunu öneririm size. Iyice fit olarak çıkın karşısina

Ne güzel kendiniz söylüyorsunuz destek olan ailem ve güzel bir işim var. Çoğu boşanma aşamasında ki kadının böyle fırsatları bile olmuyor. Özleyebilirsiniz utanacak bir şey de yok bunda yolun başındasınız. Kendinizi hazırlamanız lazım psikolojik olarak ve evet dediğiniz gibi bu süreçte çirkefleşecek ve zamanla siz de soğuyacaksınız bu hareketlerden sonra. Küllerinizden yeniden doğacaksınız inanın. Hiçbir acı sonsuza kadar sürmüyor, geçecek.

Terapi sonrası kötü hissetmeniz iyiye işaret bence. Bu adamı özlüyor olmanıza şaşırmadım çünkü farklı profildeki biri evlenmezdi bile bunla… tüm sorun da duygularda zaten, bi geçse süreç daha kolay ilerler gibi. Ortak gidilen yerlerden bi süre uzak dursanız? Nu hisleri de terapide konuşun muhakkak. Boşanmadım ama ayrılığı kolay atlatamayanlardanım ben de(öyleydim en azından). Daha çok gençsiniz ayrıca

Ben anlaşmak istedim avukatım engel oldu elinde güçlü deliller varken neden anlaşacaksın ki dedi, bir de kendisi direkt çekişmeli açıp boş yere uzaklaştırma alma gibi çirkin hareketlerde bulundu. İnşallah geçecek

Ben de şaşırıyorum. Normal şartlarda böyle bir adama selam bile verilmemeliydi. Psikologuma mesaj attım not aldığını söyledi bakalım

Zaman her şeyin ilacı, zamana karşı direnen hiçbir şey yok biliyorum..Yürüyüş harici spor yapmıyorum ama fitim.Karşısına iyi çıkacağım zaten pişman olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…