Zor durumdayım

Ona dönmeye hiç niyetim yok o bitirmese ben bitirecektim, terapistim de kötü hissedeceksin bazen dağılacaksın buna hazır ol dedi. Bazen ben de kendi üzüntümü şımarıklık gibi hissediyorum, benden çok çok kötü durumda insanlar var ve benden daha güçlüler

28 yaşında çocuksuz bosanmissin, kurban kes kurtuldum diye, ac kendine bir ev tek başına sefa sür bebek

28 yaşında çocuksuz bosanmissin, kurban kes kurtuldum diye, ac kendine bir ev tek başına sefa sür bebek
Ayrı evde yaşamayı ilerde düşünüyorum ama şimdi psikolojim yalnız yaşamaya müsait değil..Linçleyenler olacaktır belki ama yaşım kendi kendime büyük geliyor

Ne güzel anlatmışsınız maşallah

Jasemin senin icin evlilik cok cok onemliydi. Evlilik demek senin icin basari demekti. Bence sevgi sandigin sey bu. Belki cevresel faktorler bunda etkilidir ve bu dusuncelerini degistirmen sart. Hala yasadiklarini tam idrak edebildigini dusunmuyorum. Umarim hizlica toparlanirsin ve cok mutlu olursun. Bunu cok kalpten diliyorum.

Haklısınız, fazla önemsemiş olabilirim.Bu yüzden canım yanıyor olabilir. Çok sağolun güzel dileğiniz için. Yaşadıklarımdan neyi tam idrak edememişim samimi soruyorum

Haklısınız, fazla önemsemiş olabilirim.Bu yüzden canım yanıyor olabilir. Çok sağolun güzel dileğiniz için. Yaşadıklarımdan neyi tam idrak edememişim samimi soruyorum

Tam olarak idrak edememe sebebin yaptigin evlilik ve bu evliligi yaptigin bakis acin, dusunce seklin. Dedigim gibi muhtemelen cevresel faktorler bunlarda etkilidir. Cunku sana hepimiz lutfen evlenme diye bir yalvarmadigimiz kaldi. O zaman soylemek istediklerimizi anlamadin. Eger ki yasadiklarini idrak edebilseydin bu evlilik bittigi icin zil takip oynardin. Cunku normal bir evlililik degildi. Sevgi sandigin sey, evini ozlemen tamamen aliskanlik. Dusunce seklini, evlilige olan bakis acini degistirmen sart. Elbet sevmek,sevilmek,evlilik cok guzel ama evlenmis olmak icin yapilan evliliginde bunlarin hicbiri yoktu. Dilerim bundan sonraki evliliginde bu hatalari yapmazsin.

Evet kadınlar beni uyardı, evet zil takıp oynamalıydım evet aydınlanma yaşıyorum, beynim her şeyim farkında. Ama duygularıma engel olamıyorum işte, üzgünlüğüm gitmiyor gitmiyor

Ay ben seni merak ediyorum, 3. Evliliğin ne ara oldu birkaç ay önce sen de arabesk takılıyordun, çok ani olmadı mı?
Eskileri bırak yeni hayatını anlat..

Sadece nikah yaptık. 7 ayda evlilik kararı aldık. Neden yeni hayatımı başkasının konusunu sabote ederek anlatayım ki ?
Fazla merak iyi değildir de Bursa ya gezmeye gelirsen beklerim eşimle bir çayımızı iç Bursa'mız güzeldir. Deniz havası fesatlığına iyi gelebilir bi nebze :)

Terapi alıyorum, narsistliğin kitabını yazacak kadar narsistti. Kendisi narsist olduğu halde beni narsistlikle suçlardı

Dua et çocuksuz boşandın. Çocuk olsaydı ömür boyu bağını koparamazdın. Çocuk olduğu zaman çocuklu erkekler bile evlilik için pek yanaşmıyor. Gençsin karşına daha kimler çıkacak. İyi ki boşanmışım diyorum. Emin ol daha iyisi karşına çıkıyor. Şimdiki eşim kalp damar cerrahı ve kayınvalidem tonton, güleç, kendi halinde anaç bir kadın. Tanıştırıldıktan 2.5 ay sonra evlenme teklifi aldım ve şok oldum. 7.ayda da evlendik. İyi şeyler birdenbire olur biliyor musun ? Birşey olmuyorsa kesinlikle zorlamamak gerekiyor. Evren senin olanı zaten sana getiriyor. Kalbini ferah tut.

"Üzülme! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı için; ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur."

- Mevlana

'' Soru nerede ise cevap oraya verilir. Gemi nerede ise su oradadır. Suyu ara, susuzluğu elde et de sular alttan da yerden de fışkırmaya başlasın. Dünya malı Allah’ın tebessümüdür: ona bak! Ama sarhoş olma…

Kuyu dibinde kaldın diye üzülme! Yusuf kuyudan çıktı da Mısır’a sultan oldu. Unutma! İstediğin bir şeyde; olursa bir hayır, olmazsa bin hayır ara…

Her şey üstüne gelip seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde; sakın vaz geçme. Çünkü orası gidişatın değişeceği yerdir. Bu âlemin, bu kâinatın kitabı sensin: Aç da kendini oku !

Allah’tan bir şey istersen: Kapı açılır, sen yeter ki vurmayı bil!

Ne zaman? dersen bilemem ama açılmaz diye umutsuz olma. Yeter ki o kapıda durmayı bil...''

Ya fesatlık diyosun da eski konularını okurken üzülmüştüm halbuki. Üçüncü evliliğini yaptığın için mi kıskanmalıyım? Eşin yabancı damat Niko gibi yakışıklı olduğu için mi? Ne için?

Hımm bir de şu sabote olayını insanların konusu altında dünya bir toz bulutuydu ile başlayan evliliğindeki kel eski eşin ve kavruk tenli kayınvalideni anlatırken hatırlatacağım sana..

Eski eş konularından manas destanı çıkarıyosun ama nikoyu sorunca kiskinmiyin lin fisitler

Şaka bir yana ben de İstanbul’a beklerim. Boğaz manzarası eşliğinde kahvemizi yudumlayıp istediğin mevzuyu konuşuruz. Nazar boncuğu hediye edicem sana söz, tüm fesatlara inat çatır çatır çatlatıcaz hepsini

Sevindim sizin adınıza çok mutlu olun inşAllah

Neden konuyu kendini anlatarak sabote ediyorsun? Araya konu sahibiyle ilgili iyi ki çocuksuzsun lafını sıkıştırmakla sabotajı kamufle etmiş olmuyorsun yalnız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…