Zor durumdayım, benim için ayetel kürsi okuyabilecek arkadaşlar arıyorum. :'(

Canım çok teşekkür ederim namaz sonrası dua çok makbuldür Allah kabul etsin inşallah. Allah razı olsun tekrar çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.

bilemedım ki canım ne denir ya Allah hakkında hayırlısını versin.barışacaksanız da ayrılacaksanız da Allah gerçeklerı herkese göstersin de kimse mağdur olmasın.

Ciddi bir sebep olsaydı tamam ama sebep resmen incir çekirdeğini doldurmayacak cinsten ve ikimiz arasında değil bu çok kötü. Ama ikimiz arasında olmaması onun hatası olmadığını göstermiyor işte. Ailesine düşkün olmasını ben de çok isterim ama bu kadarı da biraz tuhaf kaçıyor artık. Her lafın başı ailemi kimseye ezdirmem olunca insana abartı geliyor. O ettiği laf için benden özür dilemesini istedin mi ki benden bunu istiyorsun deyince ısrarla üzerini kapatıyor bu konunun.

Allahım hakkında hayırlısını nasip etin
3 tenede ben okudum canım

canım senin için 10 tane okudum. Allah hakkında en hayırlısını versin inşallah..

fındık işler düzeldi mi ?

Yok canım düzelmedi tamamen bozuldu. Bir derdim var bölümünde konu açtım arkadaşlarla dertleşiyoruz. Oraya yazdım ben tüm olanları. Saygı sevgi falan yitirdik tamamen. Çok çirkin ithamlarda bulundu bana kendisi. Dönüşü olmayan yola girdik iyice.

canım belki de Rabbim seni çok daha büyük acılardan kurtardı ,hayırlısı olsun

allah yardımcınız olsun inşallah. 10 tane de ben okudum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…