Zor durumdayım, benim için ayetel kürsi okuyabilecek arkadaşlar arıyorum. :'(

7 tane okudum allahım hayırlısıyla kabul etsın ınşaallah..
evlendıkten sonrada boyle olursa..

bende 10 tane okudum canim, Allahim hakkinizda hayirlisini versin, nisanlinin annem nisani at derse atarim demesi cok kötü. Konularini az cok okumuslugum var sen her zorlukta babam istemiyor güle güle mi dedin. Sadece hayirlisini iste ve Allaha güven canim.

Aynen öyle. Babam ya ben ya o bile dedi. Ben ondan yine de vazgeçmedim. Bu kadar saçma sapan şeyler yüzünden bitebilmesi kanıma çok dokunuyor. Ben çok emek vermiştim. :KK43:

Bende 3 tane okudum Allah kabul etsin inşallah Hakkında hayırlısı neyse rabbim onu nasip etsin
Amin canım çok teşekkür ederim Allah kabul etsin.

evet bende okunuyo diye biliyorum.
kitaptan okunmuyo adetliyken ama ezberden yasini şerif bile okunuyo diye biliyorum ama dua niyetiyle okunur saygılar............

Saygılar. Teşekkür ederim arkadaşım.

3 tane okudum ben de
Allah kabul etsin canım çok teşekkür ederim.

Ben de okudum canım senin için :KK19:
Allah kabul etsin canım teşekkür ediyorum. Sayı belirtmemişsin ama 1 tane okudun anladığım kadarıyla. Allah razı olsun.

Benden de 5 tane canım. Rabbim zor durumda olan herkese yardım etsin.
Amin canım çok teşekkür ederim. Okuyan herkesten de Allah razı olsun.

Canım 7tanede ben okudum Allah yardımcın olsun inşallah hakkında en hayırlısı olur.

Amin inşallah öyle olur. Eğer mutlu olacaksak bir şekilde düzelsin, olamayacaksak şimdiden bitsin ama en acısız şekilde bitsin. Her yerden hatıralar çıkıyor karşıma daha şimdiden. :KK50:

7 tane okudum allahım hayırlısıyla kabul etsın ınşaallah..
evlendıkten sonrada boyle olursa..

Allah kabul etsin çok teşekkür ederim. İşte en doğru kararı verebilmekte mesele. Şu an resmen onun vereceği kararı bekliyorum ama onun kararı barışmaktan yana olsa dahi bana çok iş düşüyor. O istese bile ben devam etmeli miyim iyi ölçüp tartmam gerek. :44:

7 tane de ben okudum.Allah yardımcınız olsun inşallah.

Amin arkadaşım çok teşekkür ederim. Allah kabul etsin.

Hanımlar gözlerim ağlamaktan şiş vaziyette yazıyorum size bu yazıyı. Nişanlıyım, ve ailesinden ötürü nişanı atmam söz konusu. Ama ben nişanlımı çok seviyorum. Normalde başıma bir felaket geldiğinde hemen ayetel kürsi okurum. Kendimce belirlediğim sayım vardır, 70 tane okurum. Vaktim varsa 313 tane okurum. Fakat öyle bir denk geldi ki regl oluyorum ve okuyamıyorum şu an. Hem zaten kimin duasının kabul olacağı belli olmaz. Sizden ricamdır. Benim için ayetel kürsi okuyup, kaç tane okuduğunuzu yazar mısınız? :KK43::KK43:

Bismillahirrahmanirrahim

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Allah ki, O'ndan başka ilah yoktur. O hayydır, kayyûmdur.
Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama.
Göklerde ve yerdekilerin hepsi O'nundur.
O'nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir?
O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. (Hiçbir şey O'na gizli kalmaz.)
O’nun bildirdiklerinin dışında insanlar,
O'nun ilminden hiçbir şeyi tam olarak bilemezler.
O'nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez.
O, yücedir, büyüktür.

2 tane okudum canım Allah sıkıntılarını gidersin inş.:KK19:

fındık ne yaptın canım?

Aynı canım malesef bir değişiklik yok. Dün resmen rest çekti nişanlım. Bir hafta önce ailemdekilerle aranız nasılsa şimdi de öyle olması için çabala, ondan sonra düzelir ancak her şey dedi. Ben de kararlı bir şekilde mesaj yazdım. Benim bir suçum yok, özür dilemem gereken kimse de yok dedim. Kız kardeşleri beni faceden silmiş ona sinirim bozuldu. Profillerini görmek istediğimden falan değil ama kendi kendilerine bir de tavır içindeler falan asabım bozuldu yani. Öyle işte şimdilik. Fikirlerine değer verdiğim biri var onunla istişare edeceğim diyordu bakalım yarın ne saçmalıklarla gelecek. Muhtemelen kesin olarak bitecek. Ama yüzük atmak, ayrılmak falan bunları cümle içinde dahi kullanmıyorum. Benden göremeyecek öyle bir şey. Çünkü sonra hemen kestirip attın sen ayrıldın falan der biliyorum. Vicdanı ile başbaşa bırakacağım ben onu.

Aynı canım malesef bir değişiklik yok. Dün resmen rest çekti nişanlım. Bir hafta önce ailemdekilerle aranız nasılsa şimdi de öyle olması için çabala, ondan sonra düzelir ancak her şey dedi. Ben de kararlı bir şekilde mesaj yazdım. Benim bir suçum yok, özür dilemem gereken kimse de yok dedim. Kız kardeşleri beni faceden silmiş ona sinirim bozuldu. Profillerini görmek istediğimden falan değil ama kendi kendilerine bir de tavır içindeler falan asabım bozuldu yani. Öyle işte şimdilik. Fikirlerine değer verdiğim biri var onunla istişare edeceğim diyordu bakalım yarın ne saçmalıklarla gelecek. Muhtemelen kesin olarak bitecek. Ama yüzük atmak, ayrılmak falan bunları cümle içinde dahi kullanmıyorum. Benden göremeyecek öyle bir şey. Çünkü sonra hemen kestirip attın sen ayrıldın falan der biliyorum. Vicdanı ile başbaşa bırakacağım ben onu.

10 tane yaz canım :21:[SUB][/SUB]

sen kendın anlattın mı olanları peki?
o ablasından duydugu için ona inanıyordur doğal olarak.

Allah sıkıntılarını gidersin,inşallah hakkında hayırlısı olur. 5 tane okudum bende.

10 tane yaz canım :21:[SUB][/SUB]

Hemen. Çok teşekkür ederim Allah kabul etsin inşallah. :KK16:

sen kendın anlattın mı olanları peki?
o ablasından duydugu için ona inanıyordur doğal olarak.

Anlattım tabi. Ama şöyle ki biz zaten geçen hafta tartışmıştık ve aramız limoniydi. Üzerine bu eklenince kurdu da kurdu kafasında. Zaten bana saygın yoktu, beni sevmiyordun vs alakasız olayları bağlıyor birbirine.

Bu kızla daha evvel de birkaç kez tartıştık biz çok fena çünkü birinde de bizim aramız bozukken ikimize de aynı mesajı atıp sizinki sevgi değil ayrılın gitsin deme cüretini gösterdi diye ağzının payını vermiştim.

Ama bunların dışında çok iyilikleri de oldu. Karşılıklı gerçi ama şimdi sadece onun yaptıkları söyleniyor... Bu sebepten de şimdi diyor ki iki gün önce senin iyiliğini isteyen kız neden şimdi kötülüğünü istesin sen yanlış anlamışsın. İlk önce benden dinledi ve tamam sen sakin ol onunla konuşurum dedi. Onla konuştu ve böyle demeye başladı. Whatsapp konuşmamızı sırf bu sebepten silmedim gel okutayım diyorum ona da yanaşmıyor.
Bence ailesine düşkün olduğu için tarafsız gözle bakamıyor. Ama böyle giderse kız kardeşiyle mutluluklar dileyeceğim kendisine.
Çünkü her şeye burnunu sokmayı kendine hak gören o kızla olacak gibi değil.

genemi görümce vakası :KK19:
erkek ailelerinin derdini anlayan banada anlatsın:KK14:

Valla bu forumda da bunu söyleyen mesajlarım vardır; benim görümcelerim görümce değil iki kız kardeş derdim hep. Aynısını abimin eski sevgilisi için de söylüyordum o da şok etti gerçi sonradan. :KK1: Sanıyorum cidden görümce vakası ama ben benimkileri herkesinkinden farklı sanmışım. Olan tam anlamıyla bu. Dertlerini ah bir anlasam... Sen anlarsan bana da anlat lütfen canım. :KK50:

canım hakkında hayırlısını dile inşallah ayrılmazsınız olurda ayrılılırsanız hiç üzülme rabbim demişki her şerrin altında bir hayır vardır herhayırın altında da bir şer vardır belki sen yarın öbürgün evlendiğinde herşy dahada kötü olacak veya dahada iyi onun için hiç birşeyi kafana takma senin için namaz kıldıktan sonra 10 tane okuyup dua edeceğim haydi hayırlısı diyelim .......

Hemen. Çok teşekkür ederim Allah kabul etsin inşallah. :KK16:

Anlattım tabi. Ama şöyle ki biz zaten geçen hafta tartışmıştık ve aramız limoniydi. Üzerine bu eklenince kurdu da kurdu kafasında. Zaten bana saygın yoktu, beni sevmiyordun vs alakasız olayları bağlıyor birbirine.

Bu kızla daha evvel de birkaç kez tartıştık biz çok fena çünkü birinde de bizim aramız bozukken ikimize de aynı mesajı atıp sizinki sevgi değil ayrılın gitsin deme cüretini gösterdi diye ağzının payını vermiştim.

Ama bunların dışında çok iyilikleri de oldu. Karşılıklı gerçi ama şimdi sadece onun yaptıkları söyleniyor... Bu sebepten de şimdi diyor ki iki gün önce senin iyiliğini isteyen kız neden şimdi kötülüğünü istesin sen yanlış anlamışsın. İlk önce benden dinledi ve tamam sen sakin ol onunla konuşurum dedi. Onla konuştu ve böyle demeye başladı. Whatsapp konuşmamızı sırf bu sebepten silmedim gel okutayım diyorum ona da yanaşmıyor.
Bence ailesine düşkün olduğu için tarafsız gözle bakamıyor. Ama böyle giderse kız kardeşiyle mutluluklar dileyeceğim kendisine.
Çünkü her şeye burnunu sokmayı kendine hak gören o kızla olacak gibi değil.

Valla bu forumda da bunu söyleyen mesajlarım vardır; benim görümcelerim görümce değil iki kız kardeş derdim hep. Aynısını abimin eski sevgilisi için de söylüyordum o da şok etti gerçi sonradan. :KK1: Sanıyorum cidden görümce vakası ama ben benimkileri herkesinkinden farklı sanmışım. Olan tam anlamıyla bu. Dertlerini ah bir anlasam... Sen anlarsan bana da anlat lütfen canım. :KK50:

bilemedım ki canım ne denir ya:KK25: Allah hakkında hayırlısını versin.barışacaksanız da ayrılacaksanız da Allah gerçeklerı herkese göstersin de kimse mağdur olmasın.

X